Popüler Konu MasterChef 2023 Türkiye

Pazar gününü bekliyorum.
Nasıl bir olay olacak da Fatmanur potadan kurtulacak acaba 😁

İzleyiciler 🖐🏻
Arada yazın, canlandırın burayı 👏🏻

Büşra kaptanligindaki kadın takımımız ikinci oyunda da kazanamadı 🙄

Meslek lisesi Metin ekibi, yine geçti 😄

Menüyü daha farklı yapsalardı keşke. Patlıcan tiriti yada etli tirit, bamya çorbası, su böreği, irmik helvası, etli sarma, höşmerim vs vs.

Mavi takım kaybettiğinde otomatikman hepsinin potaya gitmesi gerekmiyor mu? Haksızlık değil mi, ben mi yanlış düşünüyorum 🤔

Barış gitti oh oh oh 👏🏻
Fatmanur da gideydi de sonra format değiştireydi yarışma elemesi yavv 👀

Büşra Metin Ayaz galbimdesiniz 👌🏻

Menüyü daha farklı yapsalardı keşke. Patlıcan tiriti yada etli tirit, bamya çorbası, su böreği, irmik helvası, etli sarma, höşmerim vs vs.
O menüler önceden hep yapildi, artık bilinmeyen yemeklerin de tanitilmasi iyi olur :) Memleketimizin bilmedigimiz yemekleri var hâlâ :) ilçelerin menüleri yöntemleri farklı.

O menüler önceden hep yapildi, artık bilinmeyen yemeklerin de tanitilmasi iyi olur :) Memleketimizin bilmedigimiz yemekleri var hâlâ :) ilçelerin menüleri yöntemleri farklı.
Yok ben 1. Sezondan beri sıkı takipçiyim konyada saydıkalrımdan sadece bamya çorbası yapıldı yanında etliekmek saç arası falan yapıldı geçen sene. Hatta gördüğüm en kötü etliekmeklerdi maalesef 😅 Ondan önce de Mevlevi sofrası yapıldı. Konya çok büyük ve çoğu yerde il olarak sayılacak kadar gelişmiş farklılaşmış ilçeleri var haklısınız onları da gezerler umarım diğer sezonlarda. Mesela Beyşehir gibi...

Yok ben 1. Sezondan beri sıkı takipçiyim konyada saydıkalrımdan sadece bamya çorbası yapıldı yanında etliekmek saç arası falan yapıldı geçen sene. Hatta gördüğüm en kötü etliekmeklerdi maalesef 😅 Ondan önce de Mevlevi sofrası yapıldı. Konya çok büyük ve çoğu yerde il olarak sayılacak kadar gelişmiş farklılaşmış ilçeleri var haklısınız onları da gezerler umarım diğer sezonlarda. Mesela Beyşehir gibi...
Demek istediğim, Konya adıyla olmasa da Konya'nın belli başlı yemekleri, aralarda yemek çeşitleri yarışmaları olarak yapıldı :)

Bu seferki yemekler Konyalı olarak benim bile bilmedigim yemeklerdi, 2'sini duydum sadece önceden.
Şu anda ekşili kabak ve zülbiye denemeyi düşünüyorum mesela 😄 her seyi ninelerden, annelerden ve kitaplardan öğrenme imkanimiz yok, tv teknoloji de öğretici oluyor böyle, sevindim 🙂 psikolojikdelipdr psikolojikdelipdr

X