Popüler Konu MasterChef 2023 Türkiye

yotutube da nerden izliyorsun ki, ben Kanada dayim malesef youtube uzerinden izleyemiyorum. Dizi sitesinden izliyorum
YouTube açınca masterchef yazıyorum, MasterChefTürkiye kanalının videolarından izliyorum reklamsız 🙂
Ama tekrar yayını.
Ertesi gün izliyorum bölümleri.

699F5003-E8E9-4FA2-9A3D-6D0E6EF69CCA.jpeg

Yeni eleme sistemiyle Fatmanur elendi.Yalnız ekrana yansıyan görsellere ve önceki yıllarda aynı ürünleri yapan yarışmacılara bakarak Gamze'ye nasıl daha yüksek puan verildi anlam veremedim.

Fatmanur defolup gitti en sonunda. Hele dün akşam günahım kadar sevmediğim Gamze'ye yaptığı terbiyesizliğin faturası çok güzel kesilmiş oldu.

Dün gecenin ham görüntülerinde ne vardı acaba. Karşı tarafın sadece kafa salladığı bir tartışma görüntüsü çok havada kalmıştı.

Dün gecenin ham görüntülerinde ne vardı acaba. Karşı tarafın sadece kafa salladığı bir tartışma görüntüsü çok havada kalmıştı.

Bulabilirsiniz izleyin Gamze'ye bir posta kodu akıl alır gibi değil. Ben dün akşam diskalifiye edilir diye bekledim.

Bulabilirsiniz izleyin Gamze'ye bir posta kodu akıl alır gibi değil. Ben dün akşam diskalifiye edilir diye bekledim.

Ekrana verilen görüntüleri izledim. Yalnız konuşmada bir kopukluk var ; arada kesilen konuşmalar olduğu izlenimi veriyor. Evet izlediğimiz kısım çok çirkin. Haftalar önce Fatma Nur'a da Barış ve birkaç yarışmacı tarafından söylenen çok ağır sözleri de izlenme sayısı için yayınlamayı tercih ettiler.

Barış elendiğinde ise: şefler Barış'ın karakterine ve arkadaşlarına davranışlarına övgüler yağdırdılar. Ortada büyük bir kurgu yoksa ; o tavırlar sonrası nasıl o kadar övülebilir bir insan anlam vermek zor.

Bu gamze'de bi tuhaf bir soya filizi yüzünden sana saçma sapan tepki vermiş seni ağlatmış bi de kalkmış kucaklamaya çalışıyosun ama fatma nur
Kucaklaşmadı bırak ne hali varsa görsün sonunda gitti barış ayağını sürüdü galiba🙂

X