Masturbasyon sorunu

En buyuk kk

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
3.417
10.984
Merhabalar cok ozel bir konu soracagim ama. Uzun suredir yalnizim ve bu durum beni cok geriyor. 20li yaslarimdan beri titresimli oyuncaklar kullaniyorum ve bunlar olmadan yalniz basima zevk alamiyorum. Ancak en son bu kullandigim sey bozuldu. Ve yasadigim ulkede yenisini temin etme sansim yok. Omgyes diye bir siteden yalniz basina zevk alma taktikleri filan okudum ama bende hicbir sekilde ise yaramiyor. Vibrator olmadan hic zevk alamiyorum. Alsam bile cok yuzeysel ve tatmin etmeyen bir sekilde oluyor. Artik iyice sinir olmaya basladim. Aranizda bu sorunu yasayan var mi ve nasil astiniz?

Yani hiç tecrübem yok denemedim. Ama alıştığınız için dönüşü zordur herhalde.
Bir arkadaşım telefona indirilen vibratör appleri olduğundan söz etmişti.. bilemiyorum belki denersiniz temin edene kadar

Nasıl bir ülke ki o yenisini temin edemiyorsunuz? Alıştıysanız başka türlü zevk alma şansınız yok gibi... Yurtdışından sipariş verilen uygulamaları kullanıp yenisini temin edemez misiniz?

Ulkede erotik shop yok uluslarasi kargo 3 ayda geldi ve kargoyu yasadigim yere 4 saat uzakliktaki bir sehirden sadece haftaici belli saatlerde tek bir postaneden almam lazim Cunku ulkede kargo dagitim sistemi yok ciddiyim. Dogu afrikada bir koydeyim.

Yani hiç tecrübem yok denemedim. Ama alıştığınız için dönüşü zordur herhalde.
Bir arkadaşım telefona indirilen vibratör appleri olduğundan söz etmişti.. bilemiyorum belki denersiniz temin edene kadar

Indirdim gercekten ama titresim o kadar zayif ki hicbir ise yaramadi 😁

Evet onu dusunuyorum henuz bulamadim oyle bir dukkan ama bakiyorum. Haklisiniz. Peki acaba bunlar olmadan zevk alamamak normal mi bende mi sorun var?
Bizde var bir tane ama bildiğiniz sırt masajı vs için.. kolay bulursunuz diye düşünüyorum.
Ne kadar süredir oyuncaksız deniyosunuz ki

Şöyle bir video seyretmiştim, biraz uğraşırsanız el yapımı oyuncağınıza sahip olabilirsiniz.
Hem dışarda yemek sağlıksız en iyisi evde kendin yapıp yemek... En azından içine ne koyduğunu bilirsin 😉

Hepsiburada tarzı sitelerde vibratör ve türevi şeyler satılıyor diye biliyorum ayrıca online sex shoplar da var gizli gönderim yapan.

Merhabalar cok ozel bir konu soracagim ama. Uzun suredir yalnizim ve bu durum beni cok geriyor. 20li yaslarimdan beri titresimli oyuncaklar kullaniyorum ve bunlar olmadan yalniz basima zevk alamiyorum. Ancak en son bu kullandigim sey bozuldu. Ve yasadigim ulkede yenisini temin etme sansim yok. Omgyes diye bir siteden yalniz basina zevk alma taktikleri filan okudum ama bende hicbir sekilde ise yaramiyor. Vibrator olmadan hic zevk alamiyorum. Alsam bile cok yuzeysel ve tatmin etmeyen bir sekilde oluyor. Artik iyice sinir olmaya basladim. Aranizda bu sorunu yasayan var mi ve nasil astiniz?
Yasadginiz durumu aşmaya çalışın , illa alıştım bişi istiyorum diyorsan da ve almaya imkanın yoksa alternatiflere yönel ; mesela titreşimli diş fırçası veya masaj aleti vb olabilir

Bence bunu fırsat olarak görüp kendinizi elinizle uyarıma alıştırın derim. Erkeklerle ilişkiye geçince tatmin olmazsınız çünkü hiçbir erkek yoğun bir titreşim duygusunu yaşatamaz size doğal olarak... Ya da Güney Afrika'dan bir erkek bulmaya çalışın ben olsam orada oyuncak moyuncak uğraşmazdım herhalde :KK70:

Bende masaj aletinin iş göreceğini düşünüyorum. Yada dayan oral b diş fırçasına :rapci:

Ulkede erotik shop yok uluslarasi kargo 3 ayda geldi ve kargoyu yasadigim yere 4 saat uzakliktaki bir sehirden sadece haftaici belli saatlerde tek bir postaneden almam lazim Cunku ulkede kargo dagitim sistemi yok ciddiyim. Dogu afrikada bir koydeyim.
siz su harika bir is firsati yakalayan uye misiniz. anne babaniz gonulsuzdu de.. maasiniz iki uc kat artacakti. bu ulkeye gitmeli miyim gibi bir konu acmistiniz.

Hepsiburada tarzı sitelerde vibratör ve türevi şeyler satılıyor diye biliyorum ayrıca online sex shoplar da var gizli gönderim yapan.
Gelinimiz kargoda çalışıyor gızlı gonderım yalan o kadar ıyı bılıyorlarkı o gonderılerınnne oldugunu kadın iç çamaşırlarına bıle bakan manyaklar oldugunu soyledıgı andan ıtıbaren ınternetden ıc çamaşırı almayınkestım

X