Mayı bikini alırken deniyor musunuz ?

Ben çamaşırımın üstünden deniyorum. Bikini altlarına koyulan şeffaf birşey var. Sonuçta oda çıplak deneyen olursa temas etmiş oluyor tenine. O şeffaf pedi sürekli değiştirmediklerine göre mantığı yok zaten onu oraya koymanın. Yani onun olması o bikininin mikrop yuvası olduğu gerçeğini değiştirmez. En doğrusu çamaşırın üstünden denemek bence.

Denemiyorum.
Altları hep ipli alırım büyükte gelse ipi sıkınca ayarlanmış oluyo
Üstleride göz kararı alırım mememin nekadar yer kaplıyacağını biliyorum:)

ben altınu denemem bıkını ustunu mutlaka denerım evet sutyenımı cıkarıp denerım sutyenın ustune denemek anlamsız ıc camasırı denemez ama alınca ılk yıkarım cunku bır magazada sıyah sutyenlerı denetıyorlardı onu grdukten snra yıkmadn gıymem

Mağazalarda alt denettirmiyorlar genelde ama denemek zorunda kalsam denerim çok kafaya takanları her türlü mikrop bulurken Allah a şükür hiç sorun yaşamadım bir de sütyen bikini üstü vs denerim çıplak rahatsız olmam. Bazısı tr de kıyafet alamazdım demiş bazısı hakkımı helal etmem demiş ne güzel kafalar yahu denemek serbest neyin hakkı neyin ülke karalaması..

Geçen gün yaşadım bu çelişkiyi deneme kabininden çıkmadan önce sildim göğüslerimi. Ne kadar faydalı oldu artık bilemem.
Tabi ki denemek zorundayız. Kavun değil ki koklayıp anlayalım. Keşke eve gelince karbonatlı suyla silseydiniz. Emzirdiyseniz olan olmuş artık. Kalkıp şimdi silin madem.
Bikini altını da çamaşır üstüne giyerek denedim bu arada..

Geçen gün yaşadım bu çelişkiyi deneme kabininden çıkmadan önce sildim göğüslerimi. Ne kadar faydalı oldu artık bilemem.
Tabi ki denemek zorundayız. Kavun değil ki koklayıp anlayalım. Keşke eve gelince karbonatlı suyla silseydiniz. Emzirdiyseniz olan olmuş artık. Kalkıp şimdi silin madem.
Bikini altını da çamaşır üstüne giyerek denedim bu arada..
Eve gelince önce sirke sonra karbonatlı suyla silip en son da duş alıp öyle emzirdim :KK66:

Reklama girer diye söylemiyorum siteyi ama ben geçen gün bir siteden bikini altı sipariş ettim hiç denemeden sadece görerek, çok memnunum gelen üründen. Mağazada denediklerimden 10-0 önde şu an. Özel mesajla siteyi belirtirim isterseniz. Memnun kalmasam hiç bu işlere girmem çünkü kapıda nakit ödeme seçeneği ile alma imkanı da var. İşlerini hakkıyla yapan işletmeleri seviyorum ve överim kaçmam. :KK53:

X