Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Beklededi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
837
681
27
Hayırlı olsun. Eşinizin sperm değerleri normal miydi? Sigara kullanımı var mıydı?
Eşimde ben de kullanıyorduk. Ben tedaviye başlamasan 15 gün önce bıraktım eşim azalttı. Yani bi sıkıntı görünmedi eşimin değerlerinde yanlış hatırlamıyosam %60 hareket 30 milyon spremdi sanırım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-02-2022

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 147 gün kaldı.

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Beklededi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
837
681
27
merhaba kızlar şuan estrofem kullanmaya başladım transfer tarihimle alakalı bir seysoylemedi doktorum sizin nasil ilerlemisti surec
Ben taze transfer oldum estrofemi kalp atışını duyuncaya kadar kullandım. Opudan olduğu gün kullanmaya başlamıştım

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Melindanaz

Kalbimin derinlikleri❤️
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2016
2.011
2.616
merhaba kızlar şuan estrofem kullanmaya başladım transfer tarihimle alakalı bir seysoylemedi doktorum sizin nasil ilerlemisti surec
Adetin 23.gunu transfer oldum ben, adetle estrofem başlamıştım önce kan verip

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-01-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 115 gün kaldı.

Bebeğiniz düzenli, sabit hızla büyümesine devam ediyor. Sadece bu hafta boyunca bebeğiniz yaklaşık 170 gr ağırlık kazanacak. Bu büyüme atağı bebeğinizin rahim dışındaki yaşama hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin el kavramam ve irkilme refleksleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Beklededi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
837
681
27
Merhaba hanımlar, dün kontrolüm vardı. Kızımız olacakmış 😍 çok mutluyum 😍 ve çok duygusalım şu anda💜💜 Rabbim sağlıkla kucağıma da versin inşallah 😍
Ohh maşallah sonunda öğrendik 😁 rabbim sağlıkla gelmesini nasip etsin inşallah 🤲🏻❤️

Melindanaz

Kalbimin derinlikleri❤️
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2016
2.011
2.616

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-01-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 115 gün kaldı.

Bebeğiniz düzenli, sabit hızla büyümesine devam ediyor. Sadece bu hafta boyunca bebeğiniz yaklaşık 170 gr ağırlık kazanacak. Bu büyüme atağı bebeğinizin rahim dışındaki yaşama hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin el kavramam ve irkilme refleksleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Beyazkup

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2009
380
420
Ohh maşallah sonunda öğrendik 😁 rabbim sağlıkla gelmesini nasip etsin inşallah 🤲🏻❤️

Çok şükür evet 😁 Amin inşallah hepimizin yavrulari sağlikla doğsun inşallah 🙏

masallah canım Rabbum mutluluğunuzu daim etsin insallah hayirlisiyla kucaginiza almayi da nasip etsin cok sevindim masallah :)

Çok teşekkür ederim, darisi isteyen çabalayan her anne adayina inşallah🙏
Allahim dileyen kimsenin kucağini boş birakmasin 🙏😍