Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Sade frappe

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
1.432
1.681
Tüp bebek açısından bilmiyorum ama diyetisyenim önermiyor sodayı.. tedaviye başladıktan sonra diyetisyene başlamıştım bu sebeple sıkıntısız geçiyor şükür şuana kadar. Öğleden sonra şişlik oluyor, o ilaçlardan sanırım
Sodayı neden önermiyor peki? Bu konuda bir açıklama yaptı mı?

Beyaz_lale_

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
556
599
Merhaba hanımlar bu topikte hamile aşamasına geçen çok bilgisi olan vardır diye sormak istedim ben şubatta opu oldu embriyolarim donduruldu şimdi transfer hazirligindayim ins pazartesi olacak dr bana catlatma ignesi verdi 3/1oraninda akşam 8 de vurmami söyledi bunun dışında başka iğnemde vardı karıştırdım ikisini catlatma iğnesini 6 da vurdum acaba dondurulan embriyo konulmasında çatlama ignesi neden verilir saat yanlış oldu sorun olurmu bugün dr soramadım ama içim icimide yiyiyor sizlerin tecrübesinden yararlanayım dedim 😊

Nm88326

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
3.397
5.447
Lekelenmem oldu tekrardan 😔 doktora gittik. Kalp atışı henüz yok erken dedi kese sağlıklıymış canım haftaya gidicem bakalım
Nasıl bir lekelenme canım? ne zaman gittin bugün mü?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-01-2022

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 128 gün kaldı.

Bebeğiniz erkek ise, bugünlerde testisleri pervis bölgesinden testis torbasına doğru inmeye başlayacaktır. Unutmayın yumurtalıklar ve testisler aynı dokudan meydana gelirler. Aynı dokular bir araya gelerek kızlarda geniş dudakları ve aynı dokular birleşek erkeklerde testis torbasını oluşturur. Doğum planınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mnkfasulyem

🤲🏻🤲🏻
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
2.940
1.446
Merhaba hanımlar bu topikte hamile aşamasına geçen çok bilgisi olan vardır diye sormak istedim ben şubatta opu oldu embriyolarim donduruldu şimdi transfer hazirligindayim ins pazartesi olacak dr bana catlatma ignesi verdi 3/1oraninda akşam 8 de vurmami söyledi bunun dışında başka iğnemde vardı karıştırdım ikisini catlatma iğnesini 6 da vurdum acaba dondurulan embriyo konulmasında çatlama ignesi neden verilir saat yanlış oldu sorun olurmu bugün dr soramadım ama içim icimide yiyiyor sizlerin tecrübesinden yararlanayım dedim 😊
Hangı merkezde oluyosun canım tedavını bilmiyorumkı cok degısık bır yontem merak ettım

Ayseee1987

Never Stop DREAMİNG ✅ ◕‿◕
Pro Üye
13 Nisan 2018
5.241
12.957
Kızlar iyi geceler.
Tüp bebek tedavisi negatif olanların progestan takvitesini bıraktıktan kaç gün sonra adet olunur?

Mnkfasulyem

🤲🏻🤲🏻
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
2.940
1.446
Dıger ıgne progestan mı canım

Zdrn

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
348
340
Canm bende Şubat'ta opu oldum Mayıs'ta dondurulmuş embriyo transferi oldum ama çatlatma iğnesi verilmedi niye vermiş ki anlamadım belki verilen arkadaşlar vardır