Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
343
253

Meryem Seyyan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
728
2.729
Selam hanımlar
Baston bebek arabası kullanan ve memnun olan var mı?
Oğlan 10 kg oldu, arabada bir o kadar, zorlanıyorum artık. Basit sistemli, hafif ve kaliteli bir önerisi olan var mı?

Armin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2017
1.909
6.442
Selam hanımlar
Baston bebek arabası kullanan ve memnun olan var mı?
Oğlan 10 kg oldu, arabada bir o kadar, zorlanıyorum artık. Basit sistemli, hafif ve kaliteli bir önerisi olan var mı?
Ben de istiyorum onlardan.. bide bizim arabayi annemler almıştı kararinca.. pek menmun degilim. Meryem onlarin, bir sistemili olani var bebek oturdugun da arka sırt bosluk olusturmadan sirti kavrıyor yayli harekleerine gore geriye ileriye gidiyor, hafif cok guzel rahat görünüyor . Karışık mi anlattim 🤣

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 350 gün geçti.

Meryem Seyyan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
728
2.729
Ben de istiyorum onlardan.. bide bizim arabayi annemler almıştı kararinca.. pek menmun degilim. Meryem onlarin, bir sistemili olani var bebek oturdugun da arka sırt bosluk olusturmadan sirti kavrıyor yayli harekleerine gore geriye ileriye gidiyor, hafif cok guzel rahat görünüyor . Karışık mi anlattim 🤣
Eh çok da basit anlatmamışın ama olsun gözümde birşey canlandı. :KK48: bakalım arayışlardayım. Canım İstanbul'umun kimi kaldırımları 30 derece meyilli olduğu için zor oluyor ağır araba.