Medical Inn Dr. Dagdelen "Burun düzeltme ameliyati"

Sezengul

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2016
1
0
35
Selam arkadaslar,

burda sizinle estetik cerrahi tecrübemi paylasmak istedim. Burun estetigi yaptirdim. Ailem
hep dogal olmami, kalmamdan yanaydilar. Ama söyle birsey varki, benim burnum kücüklügümde
gecirdigim bir trafik kazazi yüzünden sag tarafa kaymisti ve normaldede yüzüme göre cok
büyüktü. Bence estetik ameliyatina karar kilan insanlarin her defasinda "ay dogal kal, dogal degil böyle" ve
buna benzer baglantilar kurulmamali. Nedenmi ? Cünki estetik ameliyati "benim gibi" bana benzeyen yada
kendi vücuduyla mutsuz yada en azindan tam tamina memnun olmayan insanlar icin "TEK" secenek. Cogu sey sporla yada saglikli beslenmekle düzelmiyo. Neyse benim konum bu degil. Size benim o trafik kazasindan sonra hemen hemen 6 sene üstüne yaptirttigim burun düzeltme ameliyatini paylasmak istedim. Bu konuda tek
güvendigim ve önerebilecegim dr. dagdelen dir. Ben almanyada yasadigim icin, medical-inn.de sitesi yardimiyla düsseldorfta bu ameliyati yaptirttim. Benim halamin kizi da burnunu yaptirmisti ama o ameliyattan sonra cok sorun yasadi, ameliyat sonrasi tamponade yüzünden. Bende bu konuda cok cekinmistim ama böyle sey gibiydi hani yumusak tamponade deniliyor sitesinde "Soft-Tamponade" diye geciyor. Bu bez gibi sey iste ameliyattan sonra cekilmiyor, kendi kendine zamanla kayboluyor. Halamin kizinda cok agridigi icin bendede bu olayi duyunca baya kiskanmisti ama yapicak birsey yok :KK70:.

Sizinde varmi buna benzer tecrübeleriniz?

X