Medical park pendik doğum ücreti

Betulbarlas

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2020
4
1
30
Selam arkadaslar medikal park pendik hastanesine neslihan Alan a gitmeyi düşünüyorum. Ama en önemlisi doğum ücreti. Günlerce aradım ama koskoca hastanede 1 kişi bana fiyat veremedi. Bütceme uygun değilse hiç başlamak istemiyorum. Doğum yapıp memnun kalan yada doğum fiyatını bilen varmı?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-09-2021

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 105 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KaramelDelisi

En iyi senaryoyu hayat yazar
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Aralık 2016
561
1.207
27
Selam arkadaslar medikal park pendik hastanesine neslihan Alan a gitmeyi düşünüyorum. Ama en önemlisi doğum ücreti. Günlerce aradım ama koskoca hastanede 1 kişi bana fiyat veremedi. Bütceme uygun değilse hiç başlamak istemiyorum. Doğum yapıp memnun kalan yada doğum fiyatını bilen varmı?
Hastanede vezneyle görüşürseniz bilgi verirler. Bende medikal park ta yaptım ama İstanbul değil. 5-6 bini gözden çıkarın derim

Ahsen555

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
5.681
5.904
25

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-08-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 52 gün kaldı.

Bu günlede bebeğiniz başparmağını emerek, emme egzersizi yapıyor. Kendinizi çok yorgun hissetseniz bile, uyumakta güçlük çekiyorsunuz. Bunu sebebi sırt ağrıları, bebeğin hareketleri, sıcak hissetmek, baş ağrıları, bacak krampları ve rahat posizyon bulamamaktır. Unutmayın, yattığınız zaman sol tarafınıza dönerek uzanın. Bu sizin ve bebeğin kan dolaşımını rahatlatacak, sindirim ve solumunuza yardımcı olacaktır. Artık bebeğinizin böbrekleri tam olarak gelişmiştir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.

epruzhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2015
504
277
2019'da 5 bin tl ve üzeri fiyat verilmişti bize. Yüzyüze görüşünce öğrendik onu da.

certur

Berenim
Pro Üye
Anneler Kulübü
18 Şubat 2008
1.280
1.339
Fiyat listesinde Sezeryan 6000 kocaeli medical p. Yatistan bilgi alin, epeyce pazarlik payi oluyor..

captain price

erkek değilim ben
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
26.504
91.067
Medical Park Ankara 8500 dedi geçen aylarda bize. İstanbul da ondan ucuz değildir diye düşünüyorum. Özel Sigorta çok daha uyguna geliyor.

Betulbarlas

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2020
4
1
30
Ben gecen ay demir hayatın 2 can sigortası için teklif aldım 8bin dedi. Ama hala medikal parka ulaşıpta net bir fiyat alamadım.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-09-2021

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 105 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

tuen0737

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
31
11
gçen sene ben de neslihan alana gittim, tedavi için. hiç memnun kalmadım maalesef. ısrarla önerilere dayanamayıp gittim ama hiç memnun kalmadım maalesef. daha sonra kurtköy ersoyda shabnam musayevaya gittim. suan ilk tedavideyiz. yumurta takibi yapıldı, çatlatma iğnesi oldum salı günü beta yaptıracağım. ama doktorumdan cok memnunum🤲🏽