Medicalpark Göztepe Hastahanesi Rezaleti

4justice

* hasta la vista baby *
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2011
10.447
12.578
Arkadaşlar Merhaba,

Bu hastahaneye umarım bir gün yolunuz düşmez.
Hasta insanı öldürür gönderirler.

2 hafta önce muayene oldum. Sonuçlarımı almak ve göstermek için randevu almama gerek var mı diye aradım.
2 saatte telefona ulaşabildim. Karşımdaki kişi 10 günü geçtiği için yeni muayene kaydı oluşturmamız gerektiğini söyledi. (tekrar muayene ücreti alcak sonuç göstermek için)
Bana böyle bir bilgi verilmediğini söyledim. İlgili kişiye aktarcam dedi 1 saat bekledim telefonda ne telefonu açan var ne bişi.

Hala ulaşamıyorum hala mağdurum.
Bir hastanenin insanları mağdur etmesi ne kadar saçmalık. İnsanlar zaten canıyla uğraşıyor üstüne bi de bu dertle.

Ayrıca allianz kapsamında muayene oldum. Hiç bir ücretin kesilmeyeceğini belirttiler ama sonra 250 TL sgk prim borcu çıktı
Ne sonuçlarımı alabiliyorum ne paramı geri alabiliyorum

Telefonu asla açmıyorlar açanlar yardımcı olmuyor
rezalet rezalet rezalet

Gecmis olsun oncelikle. Sadece sunu soyliyebilirimki, benim bildigim tüm hastanelerde 10 gun kontrol suresi vardir. 15 gun olunca yeni kayit acmalari normal. Bilgi verseydiler keske ama verende var vermeyende.

Gecmis olsun oncelikle. Sadece sunu soyliyebilirimki, benim bildigim tüm hastanelerde 10 gun kontrol suresi vardir. 15 gun olunca yeni kayit acmalari normal. Bilgi verseydiler keske ama verende var vermeyende.

teşekkür ederim
dediğiniz gibi bilgi vermeleri gerekiyor ben böyle bir detayı bilmiyordum çünkü
inşallah allah kısmet eder de ulaşabilirsem sorcam bunu

şikayetler işe yaradı sanırım
keşke bu noktaya gelmeden sorunlarımızı çözebilsek
aradılar ilgilendiler hallettiler sorunları teşekkürler

X