Medicana çamlıca veya Hisar hospital çamlıca hakkında deneyimi olan var mı?

madamesnow

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2019
503
1.860
kızlar selam
istanbulda medicana çamlıca veya hisar continentenal çamlıcada doğum tecrübesi yaşayan veya yakınından duyumu olan var mı ? doktorum klinikte iki hastaneden birisini seçeceğim ama ne odaları ne ebeleri hemşireleri hakkında bilgim yok, tecrübesi olup oaylaşan olursa çok sevinirim:anneadayı::emir_bebek:

Fistiklicikileta

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
1.691
2.447
Medicana Çamlıca da dogum yaptim . Normal dogumdu. Memnun kaldim ben . Hem dr hem ebeden .odamiz da normal genislikteydi

Feriydy

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
303
547
24
Merhaba doktorunuz kim acaba ben de arayıştayım şu an

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-03-2022

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 139 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde, bebeğinizin bacağı nihai vücut oranına ulaşmış olacak. Bebeğinizi çevreleyen amniyotik sıvı her üç saatte bir sisteminiz tarafından tamamen değişiyor. Bol sıvı içmeniz bu değişime destek olacak ve dokularınızın daha işlevsel çalışmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm.den fazla ve ağırlığı yaklaşık olarak 300-350 gr. arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gumus82

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2019
1.446
1.519

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-03-2022

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 156 gün kaldı.

Önümzüdeki iki gün içinde kulaklar nihayi konumuna gelecektir. Bu haftadan itibaren kalbiniz hamileliğinizi desteklemek için %40-50 daha fazla çalışacaktır. Genellikle bu fazla iş yükü sorun teşkil etmez. Sağlıklı bir kalp artan bu ihtiyaç ile baş edebilir. Annelerde karnın iki yanında olan ligament ağrıları olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Feriydy

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
303
547
24
Doktora karar vermissinjzdir nereye gidiyorsunuz
Ay bunun bildirimini es geçmişim kaç gün geçmiş üzerindennnnn hakkınızı helal edin

Ben memleketten yeni geldim şimdilik Ümraniye devlete gidiyorum sonrasında erdeme gidicem doğum için de, yakınlıkta dolayı ve ortalama iyi şeyler duydum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-03-2022

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 139 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde, bebeğinizin bacağı nihai vücut oranına ulaşmış olacak. Bebeğinizi çevreleyen amniyotik sıvı her üç saatte bir sisteminiz tarafından tamamen değişiyor. Bol sıvı içmeniz bu değişime destek olacak ve dokularınızın daha işlevsel çalışmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm.den fazla ve ağırlığı yaklaşık olarak 300-350 gr. arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)