Medipol'de hangi doktor?

femmepetal

when There is better,good is not enough
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2007
4.782
864
Özellikle 2li testi yeni yaptıracaklar veya yaptırmış olanlar:KK49:
Zeynep kamilden randevu almayı denedim,ordan takip ettiğiniz dr 1 ay önceden randevu veriyormuş
benim bu hafta veya haftaya yaptırmam gerekiyor dolayısıyla randevu alamadım:44::44:
şimdi medipolü düşünüyorum orda hem bi dr takip ederim hem de 2li testimi ve renkli doppler olurum diyorum
fiyatını sorduk 200TL:KK53: dediler dr. ücreti içindemi bilmiyorum artık:KK53::KK53:

neyse mecburen gidicem artık,devlet hastaneleri 2li tetsi kanda yapıyor ama
çoğunda renkli doppler yokmuş,o olmadan da zaten 2li test olmuyormuş amaaan
bildiğim şeylerde değil de işte yarım yamalak duyduklarımla yorum yapıyorum...

Soracağım şey kızlar Medipol iyi ve kazık bi hastane onu biliyorum ama hangi kadın doğumcu?
Tavsiyeleriniz benim için çok önemli...
:KK28:

Kimse cevap vermemiş ben yazayım bari
bugün medipole gittim,Bahar hn.a ilgili,konuşkan bi doktor ilk izlenimlerim iyi:nazar:
bişeyi atlamadı,tavsiyeler verdi:KK49:
benim 12. haftam 2li test yaptırdım
195 TL+ 45 TL dr ücreti girdi bize
neyse ,bebeğimin CD görüntülerini,usg resimlerini falan verdiler...
Bahar hn.da ayrıntılı usg yok 2li test için Hakan beye sevk ediyor onun sekreteri de
ona ayrıca vizite ödemeniz için çok yoğunuz sizi 1 hafta sonra alalım:44:
ve hatta Bahar hn. acil dediği halde 2 li tets zamanınız gelmemiş haftaya
gelseniz tam zamanı olur gibisinden:KK20: manevralarla sizi haftaya gelmeye
zorluyor inanmayın,yoğunluk falan yok yani bekleme süresi 15dk. Hakan beyde çok tatlı,çok ilgili bi dr.

kısacası tavsiye ediyoruummm
:KK9:

valla bu test ve doktor konularında ben de çok cahilim:KK50:
sanırım ikili test için falan devlete gideceğim:KK50:
kontrol içi gittiğim doktor çok ilgisiz.yatırıyor bakıyor kaldırıyor gönderiyor.:KK31:
inşallah ben de iyibir doktor ve uygun bir hastane bulabilirim.
muayene, test ücreti 250 tl ise doğum ne kadardır kim bilir:KK31:
rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin:KK16:

Ben dün medipolde Sema hanıma gittim gitmez olaydımmm... tavsiye üzerine ona randevu aldım 5 dk bile sürmedi muayenemiz.. ve bursadan geldim doktora... normalde bursada doktorum var ama ben doğumu istanbulda o hastanede düşünüyordumm.. dünkü kötü geçen muayeneden sonra gitmem diye düşünüyorumm... haftada 1 kola içiyorum diye çocuk gibi azarladı beni... hiç bişey sormadı etmedi.. hiç beğenmedimmm

Ben dün medipolde Sema hanıma gittim gitmez olaydımmm... tavsiye üzerine ona randevu aldım 5 dk bile sürmedi muayenemiz.. ve bursadan geldim doktora... normalde bursada doktorum var ama ben doğumu istanbulda o hastanede düşünüyordumm.. dünkü kötü geçen muayeneden sonra gitmem diye düşünüyorumm... haftada 1 kola içiyorum diye çocuk gibi azarladı beni... hiç bişey sormadı etmedi.. hiç beğenmedimmm

Ben de geçen ay Sema hn.a gitmiştim, çok övdü birkaç arkadaşım çok iyiymiş doğumda.. sadece bilgi almak amaçlı epidural anestezi ile normal doğumu sordum çok ters konuştu.. tamam hani epidurale karşı olabilirsin ama ben hamileyim yani ters ters dövecek gibi sert konuşarak moralimi bozdu açıkçası. işini iyi yapıyor olaiblir ama biraz sert ve ters gibi geldi bana o bayan..

ben de doğumumu medipolde yapmıştım 3 yıl önce.(benim sıpa kocaman oldu tabi darısı başınıza) benim zamanımda ücretler bu kadar değildi.şimdi üniversite falan açtılar fiyatlar yükselmiş hemen.malum özel ünv. hastaneleri pahalı olmalı hepsi öleya :))) ben leyla hanımdaydım ve çok memnundum.biraz yoğun randevu almak zor ama iyi bir doktor.paylaşmak istedim.hayırlı doğumlar hepinize...

medipol seval pata kesinlikle tek geçiyorum ...ben 4 mayıs ta doğum yaptım normal doğum oldu doktordan çok memnunum şiddetle tavsiye ederim... ikili testi zaten o hastanede hakan apaydın adında b doktor yapıyor o da çok ii bi doktor... ssk fiyatı dao kadar yüsek deil

medipol seval pata kesinlikle tek geçiyorum ...ben 4 mayıs ta doğum yaptım normal doğum oldu doktordan çok memnunum şiddetle tavsiye ederim... ikili testi zaten o hastanede hakan apaydın adında b doktor yapıyor o da çok ii bi doktor... ssk fiyatı dao kadar yüsek deil

ben de medipol hastanesini düşünüyorum doğum fiyatları ne alemde canım ne kadara oldun?ssklıya ne kadar oluyor?

Merhaba ilk muayenemi olacağım ve deli gibi hastane araştırıyorum:) Doğuma kadar aynı yere gitmek istiyorum ama kararsızım hastane konusunda. Medipol Seval hanımı düşünüyorum bikaç kez daha duydum adını. SSK için normal muayene ücreti,ikili test ücreti ve doğum ücretiyle ilgili bilgi paylaşırsanız çok sevinecez:)

Allah analı babalı büyütsün bu arada:)

koşuyolu medipol normal doğum 1450 sezeryan 2350 muayene 45 lira SGKlılara...

arkadaşlar merhaba,
zamanında medipol hastanesinde çalışmış biri olarak hakan apaydını tek geçiyorum..düşüninki evlendim istanbuldan ayrıldım zonguldakta yaşıyorum..her ay neredeyse hakan apaydına gidebilmek için istanbula geldim.randevumu bir ay öncesinden aldım artık normal hastaya pek bakmıyor yoğun olduğu için.sekreteri serap hanımda çok ilgili randevu konusunda yaptırdığımız testlerin takibi konusunda.benimki üstelik riskli gebelikti ama beni okadar rahatlatıyorduki inanın ben sormadan herşeyi kendisi anlatıyor.sizin soracağınız birşey zaten kalmıyor.evet gereksiz konulara girmiyor.saçmasapan hurafelere ve internete çok takılıp bana gereksiz sorular sormayın diye benide azarladığı olmuştur:) ama ben çok memnun kaldım gidipte memnun kalmayanıda hiç görmedim.evet diğer doktorlara göre daha pahalı ama inanın değiyor..

Medipol'de normal doğum yaptım doktorum Seval pata'ydı ve herşey mükemmeldi , dikişine kadar çok memnun kaldım , sadece yoğunluktan dolayı sonradan aradığınızda her zaman ulaşamıyorsunuz çünkü çok fazla normal doğuma giriyor ve bazen randevular bu yüzden gecikebiliyor.

Kimse cevap vermemiş ben yazayım bari
bugün medipole gittim,Bahar hn.a ilgili,konuşkan bi doktor ilk izlenimlerim iyi:nazar:
bişeyi atlamadı,tavsiyeler verdi:KK49:
benim 12. haftam 2li test yaptırdım
195 TL+ 45 TL dr ücreti girdi bize
neyse ,bebeğimin CD görüntülerini,usg resimlerini falan verdiler...
Bahar hn.da ayrıntılı usg yok 2li test için Hakan beye sevk ediyor onun sekreteri de
ona ayrıca vizite ödemeniz için çok yoğunuz sizi 1 hafta sonra alalım:44:
ve hatta Bahar hn. acil dediği halde 2 li tets zamanınız gelmemiş haftaya
gelseniz tam zamanı olur gibisinden:KK20: manevralarla sizi haftaya gelmeye
zorluyor inanmayın,yoğunluk falan yok yani bekleme süresi 15dk. Hakan beyde çok tatlı,çok ilgili bi dr.

kısacası tavsiye ediyoruummm
:KK9:

merhaba,

bende bahar hnm'a gidiyorum şimdilik bir sorun yaşamadım ama sezeryan mı norma mi yapıyor bilgim yok .Bana bilgi verebilirmisn? inş. çocuğunu sağlıkla kucağına almışındır.

X