meditasyon yapanlar burayaaa

Ender Saraç’a göre;
* ınsanoğluna indirilmiş en son ve bir üst modeli gelmeyecek tek yazılım programı Kur’an-ı Kerim. Kur’an’da insana şifa verecek pek çok bilgi var.
* Zikir, meditasyon ve diğer enerji teknikleri gibi pozitif enerji verebilecek etkili bir yöntem.
* Zikir doğru olarak yapıldığında insanın içinde eksik olan enerjileri tamamlar, keskin olup zarar veren enerjileri de törpüler ve kişiyi rahatlatır.
* Esmaü’l-Hüsna ile yapılan zikir, beynin bazı merkezlerinde birtakım enerjileri daha çok aktive ediyor.
* Zikirden elde edilecek maddi ve manevi güç, diğer insanların acılarını hafifletmek, topluma daha yararlı olmak için kullanılmalı.
* Toplumda herkes enerji emen bireyler olarak yaşıyor. Ortadaki kaptan herkes emmek istiyor. Kimsenin kaba verecek malzemesi yok.
* Kur’an’da söylendiği gibi insanların kalpleri mühürlü. Yani kalp şakraları kapalı. Bu nedenle 40 gün El Basid esması zikredilebilir. Bu zikir kalbi açar, rahatlatır, genişletir.
* “O kadın benle evlensin, bu adam beni boşasın, çok zengin olayım, şu işi ben kapayım” gibi egomuzu savunmak ve ön plana çıkarmak için korkunç bir şekilde ben merkezli enerji harcanıyor. Ego merkezli yaşamayı bırakıp, tam teslimiyet haline geçildiğinde beyin enerji tasarrufu yapıyor ve o zaman bütün istekler oluyor.
* Bizim inanç sistemimizin kökü sevgi. Toplumda gerilim yaratan değil, toplumda daha olumlu enerjiler veren insanların oranı arttıkça Batı’ya bile meditasyon ve reikilerden çok daha güzel şeyler sunacağız.

ENDER SARAÇ’A GÖRE BAZI ZıKıR TEKNıKLERı’

* Yaşamınızda sevgi ve muhabbet azsa, aşk istiyorsanız, Ya Vedud ismiyle 40 gün çalışın

* Sürekli darlık ve sıkıntı çekiyorsanız Ya Mugni, En Nafi

* ıçiniz sıkılıyor ve göğsünüz daralıyorsa El Basit

* Bir türlü olayların içinden çıkamıyor ve ne yapacağınızı bilemiyorsanı z El Vekil
* Sürekli başınıza felaketler geliyorsa El Mani, Es Selam

* Bilginizi arttırmak için gerekli beyin devrelerinin açılmasına yardım için El Alim

* Kendinizi biraz katı ve merhametsiz hissediyorsanı z Er Rahim, Er Rahman

* Sürekli halsizseniz ve enerjiniz düğükse El Hayyum

* Çok pasif ve korkaksanız El Kahhar

* Bir olayı yaptıktan sonra pişman olup o olayla ilgili hafıza kayıtlarının silinmesini istiyorsanız El Afüv

* Kötü bir yöneticiyseniz veya olayları yönetemiyorsanı z El Vali

* Bir türlü organize olamıyorsanız El Kayyum

* Yaşamda elinizden tutacak kimse yoksa El Veli

* Bir iş kurarken El Hakim

cok guzel okyanuscuk cok tsk cnm

Rica ederim... Esma-ül hüsna çok etkili ve tesirli bir meditasyon arkadaşlar.... Ben de bu yöntemle hayatımda hiç olmayacak dediğim, imkansız ötesi dediğim şeylerle karşılaştığım oldu...
Herkese tavsiye ederim. Elimde ender saraç'ın kitabını henüz yok da, pamuk yayıncılığa ait çok güzel bir esmaül hüsna ile tedavi isimli bir kitap var. Ben ondan çok istifade ettim ve ediyorum. Tedavinin manası, sadece hastalıklar için değil, her türlü elde etmek istediğin şeyler, maddi manevi ve kişisel veya toplumsal manada kendinin veya bir başkasının eksikliğinin giderilmesi veya gelişmesi, gerçekleşmesi için müthiş rahatlatıcı, huzur arttırıcı, güç kazandırıcı, pozitiflik aşılayıcı mükemmel bir araç.:kahve:

Rica ederim... Esma-ül hüsna çok etkili ve tesirli bir meditasyon arkadaşlar.... Ben de bu yöntemle hayatımda hiç olmayacak dediğim, imkansız ötesi dediğim şeylerle karşılaştığım oldu...
Herkese tavsiye ederim. Elimde ender saraç'ın kitabını henüz yok da, pamuk yayıncılığa ait çok güzel bir esmaül hüsna ile tedavi isimli bir kitap var. Ben ondan çok istifade ettim ve ediyorum. Tedavinin manası, sadece hastalıklar için değil, her türlü elde etmek istediğin şeyler, maddi manevi ve kişisel veya toplumsal manada kendinin veya bir başkasının eksikliğinin giderilmesi veya gelişmesi, gerçekleşmesi için müthiş rahatlatıcı, huzur arttırıcı, güç kazandırıcı, pozitiflik aşılayıcı mükemmel bir araç.:kahve:

ay çok merak eddim cnm biras daha açıklarmısın nası yapıorsn acaba:uhm:

cnm yaparken neler yaşıosun?????

İç sesin vücudunla konuşuyor.Onlara bir bir teşekkür ediyor.
Problem olan bir organınız varsa onunla konuşup,teşekkür edip
iyileştirebiliyorsun.En önemliside rahatlama bölümü.
Tüm sıkıntılarından arınıyorsun,rahatlıyorsun................................

ay çok merak eddim cnm biras daha açıklarmısın nası yapıorsn acaba:uhm:

Canım, Esmaül hüsna; Allah'ın 99 güzel ismi demek. Ve Allah'ın belki binlerce güzel sıfatları var ayrıca. Allah kainatta isim ve sıfatları ile tecelli etmiş. Ve insanları da evrende bu isimlerine ayinedarlık yapabilecek halife seçmiş. Biz bu güzel isim ve sıfatlarına ne kadar güzel ayinedarlık( aynalık, yansıtma görevi) yapabilirsek o kadar yüce makamlara yüceltilebiliriz... Aslında batının veya uzakdoğunun yaptığı meditasyondan, reikiden, transa geçmekteni hipnoze etmekten çok daha fazlası bu güzel isimleri zikretmekle(yani sürekli tekrarlamakla) mümkün oluyor... Bunu en güzel ve en doğru şekilde uygulayan evliyaların kerametlerle yüklü ve dolu hayatları da bize bunun doğruluğunu ispat ediyor zaten ki, bunun için bir evliya olmaya da gerek yok...Yani normal, sıradan bir insan da bu isimlerden istifade ettiği ölçüde yararlanabiliyor... Hayatında ne eksikse, hangi alanda zorlanıyorsan, hangi şeyler seni sıkıntıya uğratıyorsa ya da hangi yönünü mükemmel hale getirmek istiyorsan, hangi insanı hangi yönde etkilemek istiyorsan aslında hiç farkında olmadığımız bir gizli define bahçesi var... Bu bahçenin anahtarı ise işte o güzel isimler...

Bunu çok kez denedim. Ki o kadar da kolayki, ayıracak özel vaktiniz varsa çok tesirli olur. Ancak olaki özel vakit ayıramayacak durumlarda ise, yolda, durakta, otobüste, metroda, uyumaya çalışırken, çorba karıştırırken, duş alırken vs. vs. bir sürü zaman imkanı oluşuveriyor... Ancak adabına uygun ve özellikle de gece seher vakitlerinde ve güneş doğarken yapılanlar çok çok hızlı netice verebilir....

çOK UZUN OLDU CANIM... kUSURA BAKMA. umarım ilgini çeker.

Magdelanacım ve bu konuyla ilgilenen diğer kardeşlerim,

ben buradan ancak kısa bir şekilde anlatmaya çalıştım, esmaül hüsna ile terapi ve meditasyonun nasıl yapılacağına dair bilgileri ender saraç bey in kitabında veya internetteki sayfalarda daha detaylı bulabilirsiniz... veya benim elimde başka bir kitap var, bana 7 8 yıl kadar önce arkadaşım hediye etmişti ancak ben kıymetini algılayamamış ve birkaç yıl hiç içini açıp da istifade etmek nasip olmamıştı... Sonra çok hoşuma gitti ve epey faydalandım.Hatta bir dönem annem ve babama da hep evden çıkarken ödev veriyordum. Ben gelene kadar şu kadar şu ismi, şu kadar şu ismi okuyun diye:) Zaten ömür boyu fayda elde edilecek bir şey... Okul hayatınız, iş, evlilik, annelik, çevreyle ilişkileriniz vs, her alandaki sıkıntılarınızı yok etmeye yönelik terapilerle karşılaşabilirisiniz. O kadar güzel ki, zaten yaptıkça ruhunuza bir dinginlik, güven, mutluluk, pozitiflik, kalbinizin arınmaya başlaması, rahatlama vs, vs. bir sürü kişisel ve ruhi etkisi de olmakta...

Ben şahsen herkese çok tavsiye ederim...Ben bu kitaptan bu kadar yoğun istifade edince çevremde birkaç arkadaşıma da hediye ettim...

İç sesin vücudunla konuşuyor.Onlara bir bir teşekkür ediyor.
Problem olan bir organınız varsa onunla konuşup,teşekkür edip
iyileştirebiliyorsun.En önemliside rahatlama bölümü.
Tüm sıkıntılarından arınıyorsun,rahatlıyorsun................................

annadm tişkür ederim sömestrda adam gbi bi kursa gtcem inş. hem öss falan bnm kafa kaycak iice ii olur die düşünüor

Magdelanacım ve bu konuyla ilgilenen diğer kardeşlerim,

ben buradan ancak kısa bir şekilde anlatmaya çalıştım, esmaül hüsna ile terapi ve meditasyonun nasıl yapılacağına dair bilgileri ender saraç bey in kitabında veya internetteki sayfalarda daha detaylı bulabilirsiniz... veya benim elimde başka bir kitap var, bana 7 8 yıl kadar önce arkadaşım hediye etmişti ancak ben kıymetini algılayamamış ve birkaç yıl hiç içini açıp da istifade etmek nasip olmamıştı... Sonra çok hoşuma gitti ve epey faydalandım.Hatta bir dönem annem ve babama da hep evden çıkarken ödev veriyordum. Ben gelene kadar şu kadar şu ismi, şu kadar şu ismi okuyun diye:) Zaten ömür boyu fayda elde edilecek bir şey... Okul hayatınız, iş, evlilik, annelik, çevreyle ilişkileriniz vs, her alandaki sıkıntılarınızı yok etmeye yönelik terapilerle karşılaşabilirisiniz. O kadar güzel ki, zaten yaptıkça ruhunuza bir dinginlik, güven, mutluluk, pozitiflik, kalbinizin arınmaya başlaması, rahatlama vs, vs. bir sürü kişisel ve ruhi etkisi de olmakta...

Ben şahsen herkese çok tavsiye ederim...Ben bu kitaptan bu kadar yoğun istifade edince çevremde birkaç arkadaşıma da hediye ettim...

cnm kitABIn adı neydi acaba?

cnm kitABIn adı neydi acaba?[/QUOT

Kitabın adı tam olarak şöyleymiş: Esma-i Hüsna şerhi - Havas ve esrarı
Yazarı:Arif Pamuk'muş.
Pamuk yayıncılıkopuyorumnanaktan

Ben de Ender Saraç'ın kini merak ediyorum şu an. Kitapçılarda bulursam ilk fırsatta almayı düşünüyorum.:kahve:

X