Saç Rengi ve Saç Boyama MEHMET TATLI KUAFÖR Kocaeli-Izmit /Şikayet

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.816
48
Merhaba,

Normalde koyu kestane olan saclarimi yillardir sari olarak kullaniyorum.Kendi sac rengim ustune degilde oncelikle actirip ustunede sari rofle seklinde ve sonucta iki ton sari iceren bir renkte keyifle kullaniyorum.Dip boyam uzayip artik rofle yapilacak uzunluga gelince Izmit te kendim icin bir kuafor ararken bir kac deneme ile dogru kuaforu bulacagima inaniyordum.Bunun icinse herhangi bir kuafore gitmek yerine adina,markasina guvenilen bir kuafore gidersem daha iyi sonucla ayrilacagimi dusunuyordum.Izmitte boyle adi olan iki kuafor var birisi Ali Gur digeri Mehmet Tatli.Ben secimimi Carrefoursa Alisveris Merkezi icindeki Mehmet Tatli dan yana kullandim.

Gitmeden once arayip sacimin boyasinin cok cok onemli oldugunu kesinlikle isi bilen birisinin saclarimi yapmasini rica ettim.Telefondaki beyfendi merak etmeyin ben kendim yapacagim dedi.Megerse bu kuaforun bu subesinin sahibi imis.Randevuma gittim.Saclarimin dip olan disindaki yerleri yukardada bahsettigim gibi iki ton saridan olusan rofleli sari bir sac.Kuafor olmayan biri bile baktiginda boyanacak kismin boyali ile uyumlu sekilde boyanmasi gerektigini bilir.Onemli olan boyasiz kisim ile boyali kisim arasinda bir gecis yapildigini belli etmeden ikisini butun bir sac gibi boyamak olmali.Neyse paket yapti yikadi fon yaptiktan sonra baktim cok fazla boyandigi belli olmuyor ve asagi sari kisim ile yukari yeni boyanan kisim tamami ile birbirinden alakasiz bir sekilde olmus.Iyide ben sari sac istiyordum dedigimde ise ama soylemedinizki dedi.Goz var nizam var sen iyi bir kuaforsen iki sacin uyumlu olmasi gerektigini bilemezmisin.Yukari kisim hic boyanmamis sekilde koyu saclar agirlikta aralara sari paketler yapilmis sekilde siritiyor.Esim gordu boyattigima inanmadi bile.

Ve sonucta 400 TL gibi bir para odedim.Tamam istedigim sonuc olmus olsaydi zaten bu sac icin asagi yukari bu parayi veriyorum ben her defasinda.Ama hic bir degisiklik olmayan saclar icin 400 TL odemek pekte hos olmadi.Siradan bir mahalle arasi kuaforune gitseydim eminimki bundan daha az oderdim vede eminim ki bundan dahada iyi yapardi.Sizlerde kuafor tercihi yaparken lutfen hem adina guvenip kuafor tercihi yapmayin hemde Bu Izmit teki Mehmet Tatli kuafore sakin gitmeyin..Patron bile boyle sac boyuyorsa calisanlari dusunemiyorum bile..

geçmiş olsun.. bence mehmet tatlı'nın kendisi saçınızı ücretsiz olarak düzeltmek zorunda.. gidin gösterin.. sonuçta onun adı için gitmişsiniz.. ya 400 tl nin hakkını versinler ya da paranızı geri ödesinler..

geçmiş olsun.. bence mehmet tatlı'nın kendisi saçınızı ücretsiz olarak düzeltmek zorunda.. gidin gösterin.. sonuçta onun adı için gitmişsiniz.. ya 400 tl nin hakkını versinler ya da paranızı geri ödesinler..
Tesekkur ederim.Sacimi yapan Mehmet Tatli nin kendisi degil.Mehmet Tatli Istan bul merkezli ama istanbul un degisik yerlerinde ve baska sehirlerde subesi olan bir kuafor.Subelik alacak kuafor ise bu ismi tasiyacagindan egitime tabi tutulup sonrasinda yerini aciyor.Fiyatlari piyasaya gore normalin cok cok ustunde ama eger bu adi tasiyor ve bu fiyati aliyorsan karsiligini vermek zorundasin.
Ben birsey talep etmiyorum.Sonucta surekli kuafore giden bir musteri kazancaklarken ben onlari sildim.Burdada yazdim ki buraya gitmek isteyenler gitmeden once bilsinler diye bu adamlari..

Geçmiş olsun canım.İyi kuaför bulmak çok zor:KK12:Ne kadar meşhur veya tanınmış olmaları hiç önemli değil :KK51:Şans meselesi:KK58:
O kadar para ödemişsin düzeltmek zorunda veya o kadar para almak ne oluyoro_O

Geçmiş olsun canım.İyi kuaför bulmak çok zor:KK12:Ne kadar meşhur veya tanınmış olmaları hiç önemli değil :KK51:Şans meselesi:KK58:
O kadar para ödemişsin düzeltmek zorunda veya o kadar para almak ne oluyoro_O
Sagol canim..Evet iyi kuafor bulmak zor gercekten bu yuzden bulunca sıkı sıkıya sariliyorum.Tamam bu sehirde yeni sayildigimdan deneme yanilma ile yine kendim icin iyi olani bulacaktim ama bu kadar kotusunu inan beklemiyordum.Boyle sac boyayan bir adamin duzeltecegi sac nasil olur ki..Guvenip bir daha gitmem ben ona.Bak mesela su fotodaki sacta yillardir kullandigim renk ve bu sacida iyi bir isim yapti yine 400 gibi bir para verdim ama sonuc istedigim renk olunca verdigim parada koymadi ordanda keyifli ayrildim..

Sagol canim..Evet iyi kuafor bulmak zor gercekten bu yuzden bulunca sıkı sıkıya sariliyorum.Tamam bu sehirde yeni sayildigimdan deneme yanilma ile yine kendim icin iyi olani bulacaktim ama bu kadar kotusunu inan beklemiyordum.Boyle sac boyayan bir adamin duzeltecegi sac nasil olur ki..Guvenip bir daha gitmem ben ona.Bak mesela su fotodaki sacta yillardir kullandigim renk ve bu sacida iyi bir isim yapti yine 400 gibi bir para verdim ama sonuc istedigim renk olunca verdigim parada koymadi ordanda keyifli ayrildim..

Canım ben bu saçları boyattığın gün yakından gördüm şahane olmuştu:KK45::nazar::KK19:Sahiden her kuaför bunu yapamaz..
Tabi canım bir daha güvenebilir misin:KK12:Bir kaş aldırmak için bile kaç kuaför eliyoruz:KK51:Saç boyası daha önemli..Kendileri için çok büyük kayıp olmuş..

Canım ben bu saçları boyattığın gün yakından gördüm şahane olmuştu:KK45::nazar::KK19:Sahiden her kuaför bunu yapamaz..
Tabi canım bir daha güvenebilir misin:KK12:Bir kaş aldırmak için bile kaç kuaför eliyoruz:KK51:Saç boyası daha önemli..Kendileri için çok büyük kayıp olmuş..
Eveeet o gun gormustun sen beni :rolleyes::rolleyes::rolleyes:Gitmem bir daha ben o kuafore :63::63:Yani hic boyanmamis gibi ve parami cope atmisim gibi geliyor..:KK8::KK8::KK8:

Yaşadığın kötü tecrübeye üzüldüm. Yani sık röfle ile normal röfle arasında, veya düz boya üzeri röfle arasında dağlar kadar fark var anlayamamış olması mümkün değil. Çok yazık...

Merhaba lisabella bende aynı dertten muzdariptim Kocaeli'de hangi kuaföre gittiysem saçımı düzeltemedi benim saçım bakırdı diplerim koyuydu bir türlü düzeltemediler ta ki belsa plazadaki Kuaför Yüksel'e gidene kadar oraya tavsiye üzerine gittim saçıma yeni trend olan ombreyi uyguladı çok güzel oldu çevremdende olumlu tepkiler aldım size kısaca Yüksel beyi tavsiye edebilirim bayan bölümündende bahsetmişsiniz oranın bayan bölümündende çok memnun kaldım manikür Pedikür ve Kaş konusundada çok iyiler diyeceğim o ki salonlarıda Mehmet tatlı kadar lüks ve elit Belsa plaza Kuaför Yüksel benim size tavsiyemdir eminim istediğiniz sonucu alırsınız

Merhaba lisabella bende aynı dertten muzdariptim Kocaeli'de hangi kuaföre gittiysem saçımı düzeltemedi benim saçım bakırdı diplerim koyuydu bir türlü düzeltemediler ta ki belsa plazadaki Kuaför Yüksel'e gidene kadar oraya tavsiye üzerine gittim saçıma yeni trend olan ombreyi uyguladı çok güzel oldu çevremdende olumlu tepkiler aldım size kısaca Yüksel beyi tavsiye edebilirim bayan bölümündende bahsetmişsiniz oranın bayan bölümündende çok memnun kaldım manikür Pedikür ve Kaş konusundada çok iyiler diyeceğim o ki salonlarıda Mehmet tatlı kadar lüks ve elit Belsa plaza Kuaför Yüksel benim size tavsiyemdir eminim istediğiniz sonucu alırsınız
Tamam ...Cok tesekkur ederım.Bırde orayı deneyeyım bakalım :KK39::KK39::KK39:

Annem ankarada gayetvmahalle arkasi bi kuaforde boyatti sacini 2 haftada akmisti ve o kuafor bile ucretsiz duzeltti sacini.

Annem ankarada gayetvmahalle arkasi bi kuaforde boyatti sacini 2 haftada akmisti ve o kuafor bile ucretsiz duzeltti sacini.
Yani müşteri kazanmak isteyen birinin yapması gerekende budur.Hatasını telafi etmek.Ama benıimki gayet rahat bir şekilde ama siz söylemedınız diyip çıktı işin içinden.O kaybetti..:KK8::KK8:

Yani müşteri kazanmak isteyen birinin yapması gerekende budur.Hatasını telafi etmek.Ama benıimki gayet rahat bir şekilde ama siz söylemedınız diyip çıktı işin içinden.O kaybetti..:KK8::KK8:

Bence gidip zorlayin yani duzeltmek zorundalar sacmalik bubresmen sikayet edin gerekirse nereye edilir bilemiyorum ama

Bence gidip zorlayin yani duzeltmek zorundalar sacmalik bubresmen sikayet edin gerekirse nereye edilir bilemiyorum ama
Yaaa peşine düşmek istemedim.Bu şekilde saç boyayan birinin düzelteceği saçtanda hayır gelmezdi zaten.Onlara çizgi çekmek en büyük şikayet diye düşünüyorum..

Yaaa peşine düşmek istemedim.Bu şekilde saç boyayan birinin düzelteceği saçtanda hayır gelmezdi zaten.Onlara çizgi çekmek en büyük şikayet diye düşünüyorum..

Haklisiniz zsten annemin sacini boyayan da kuaforun sahibi degil yaninda calisandi. Sizinkini hem de sahip boyamis. Bosverin gitsin

Merhaba ben izmit e yeni taşındım sizce hangi kuaförleri tercih etmeyeliyim saçımı boyatacağım
Agda sir için ceysa agda salonuna gidiyorum ama saç için bi kuaföre bulamadım

X