Mehmet Yazar

EvaBraun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2017
214
117
21
Kızlar selam, hala doktor arayışındayım. Geniş, kemikli, etli ve kalın derili bir burnum var. Biraz zor bir burun anlayacağınız. Biraz araştırırken mehmet beye denk geldim, instagramdaki gönderileri oldukça iyi fakat her doktor iyi görüntüleri koyuyor zaten. Aranızda bu doktorla görüşmüş, ameliyat olmuş birileri var mı? Cevap verirseniz çok sevinirim 🙏

peri3032

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
315
120
Kızlar selam, hala doktor arayışındayım. Geniş, kemikli, etli ve kalın derili bir burnum var. Biraz zor bir burun anlayacağınız. Biraz araştırırken mehmet beye denk geldim, instagramdaki gönderileri oldukça iyi fakat her doktor iyi görüntüleri koyuyor zaten. Aranızda bu doktorla görüşmüş, ameliyat olmuş birileri var mı? Cevap verirseniz çok sevinirim 🙏
Ben de sizinle aynı burun özelliklerine sahibim revizyon benimki ben de düşünüyorum Mehmet beyi umarım yazan olur

EvaBraun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2017
214
117
21
Ben de sizinle aynı burun özelliklerine sahibim revizyon benimki ben de düşünüyorum Mehmet beyi umarım yazan olur
Whatsapptan fotoğrafımı düzenledi, yapabilecekleri ve bunları nasıl/neden yapacağını anlattı ve fiyat bilgisi verdi. Pazartesi günü görüşmeye gideceğim, görüşmeler ücretliymiş sanırım. Duruma göre sizi de bilgilendiririm

EvaBraun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2017
214
117
21
Kızlar selam. Doktor beye gittim bugün. Yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika konuştuk. Fotoğraflarımı önden ve yandan shopladı, neler düşündüğünü ve neler yapabileceğini anlattı, iyileşme sürecinde bir problem olursa yaptığı burnun arkasında olduğunu ve düzelteceğini ama bir sorun çıkacağını düşünmediğini söyledi. Mehmet beyden önce mustafa demire gitmiştim o ilk doktor tecrübemdi ve normal olduğunu düşündüm ama mehmet beyle kıyaslayınca baya ilgisiz olduğunu düşünüyorum şu an. Bana güven verdi gibi

dilara86

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
261
81
hastalarıyla ortalama 2 saat görüşen böyle doktorlara değer verirseniz diğerleri de değişirler.

Son düzenleme:

violet88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2020
22
5
32
Ben de revizyon için görüşmeye gitmeyi düşünüyorum. Bir çok yerden de okuduğum kadarıyla ilgili bi doktor. Siz de memnun kalmışsınız. Umarım aradığım doktor bulmuşumdur.

EvaBraun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2017
214
117
21
Ben de revizyon için görüşmeye gitmeyi düşünüyorum. Bir çok yerden de okuduğum kadarıyla ilgili bi doktor. Siz de memnun kalmışsınız. Umarım aradığım doktor bulmuşumdur.
Evet revizyon için bende çok duydum kendisini. Ve evet baya ilgili bir doktor, sorularımın hepsini çok anlayışlı bir şekilde cevaplayıp “hani bazıları internetten okumuşsun gelmişsin bana soruyorsun gibi davranıyor ama kesinlikle aklına takılan her şeyi sor çünkü burun ameliyatı önemli bi ameliyat” dedi. Sizde görüşmeden sonra yazarsanız görüşlerinizi çok mutlu olurum, iyi geçer inşallah