Mektup Yarışması Anketi

Mektup Yarışma Anketi

• 1. Mektup

OY: 30 15,2%
  • 2. Mektup

OY: 17 8,6%
  • 3. Mektup

OY: 10 5,1%
  • 4. Mektup

OY: 5 2,5%
  • 5. Mektup

OY: 15 7,6%
  • 6. Mektup

OY: 4 2,0%
  • 7. Mektup

OY: 7 3,5%
  • 8. Mektup

OY: 4 2,0%
  • 9. Mektup

OY: 14 7,1%
  • 10. Mektup

OY: 3 1,5%
  • 11.Mektup

OY: 54 27,3%
  • 12.Mektup

OY: 5 2,5%
  • 13.Mektup

OY: 19 9,6%
  • 14.Mektup

OY: 11 5,6%

• Ankete Katılan
    198
hepinize tek tek teşekkür ederim kızlarrr... gerçek güzellik her mektup sahibi arkadaşımın yerine koydunuz kendinizi bizi bizimle paylaştınız... bence en büyük erdemlik burdaaaaaaaaa.... sevgiyle kucaklıyorum herbiriniziii.... iyiki varsınız KK nın güzel hatunlarıııııı.....a.s.

Eylul birtanem artik o guzel gozlerinde mutluluktan isiltilar olsun, bu guzel yurekte huzun yer almamasini diliyorum, sevgilerimle

Diger arkadaslarim icinde ayni dileklerimi gonderiyorum, bu guzel yurekleri tekrar kutlarim sevgilerimle

Eylül canım kalemine o güzel yüreğine sağlık.Çok tebrik ediyorum seni..
Diğer cesaret ve yüreği kalemi güzel olan dereceye giren, girmeyen tüm arkadaşlarımıda yürekten teşekkürler..

Tebrikler eylül ve ayrıca diğer mektup yazanlarıda tebrik ediyorum hepinizin ellerine sağlık bu yarışmayı düzenlediği içinde şuleye teşekkürler

11. mektup beni ağlattı. yalın ,samimi ve akıcı bir dil kullanmış.11.mektubu yazan arkadaşımı gönülden kutluyorum yaşadıklarını yüreğinden damıtıp arkadaşıyla paylaşırken ki duruşunu tarzını takdir ettim ve yazdığı gibi yaşamasıda ayrı bir olumluluk ve onun açısından kaydadeğer bir durum.hayatı hakkıyla yaşıyor bunu cümlelerinde görmek ve bunu okumak beni alıp mektubu yazan arkadaşın yanına götürdü.ne diyeyim oğlun ve sen güzel seneler birlikte yaşayın.selamlar

Duygularını paylaştığın için ve böyle yoğun ve anlamlıbir mektubu bizimle paylaştığın için teşekkürler ve tebrikler Eylül,umarım yaşantının bundan sonrasında hep mutluluklarını kaleme alırsın.

kızlar esas olan bizi bizle paylaşmanınız inanınnnn..... burda yorumu geçen her arkadaşıma teşekkkürlerrrrr......a.s.

yarışmaya katılan, kazanan,kazanmayan,jüri olan,olmayan,bu yarışmayı düzenlemekta emeği geçen,geçmeyen,oy veren,vermeyen tüm kk üyelerini tebrik ediyorum.ilk 5'i ayrıca tebrik ediyorum.elinize,yüreğinize,kaleminize sağlık arkadaşlar...

ilk 5 e girenleri tebrik ediyorum ellerinize yüreğinize sağlık kızlara.s.
benim favorim 1 ve 11 di eylül seni 1.liğin için ayrıca kutluyorum canıma.s.:nazar:
emeği geçen herkesea.s.:enbuyukkk:

arkadaşlar hepinize iyi akşamlar 2 gündür yoktum şimdi istanbuldan döndüm ve heyecanla pc başına geçtim haklı başarılarından dolayı eylülson buket ibolya nilbera camdankalp arkadaşlarımızı en içten duygularımla kutluyorum bende bu yarışmanın en iddiasız yarışmacılarından biriydim bana göre mektupların bu kadar beğenilmesinin nedeni hayatın gerçek duygularını en yoğun biçimde anlatmalarıydı aslında bütün mektupları okurken çok hüzünlendim az yada çok hepsinde kendimden birşeyler buldum ben yarışmaya katılan bütün arkadaşlarımı kutluyorum gönüllerine kalemlerine sağlık ve başta berşule ve kazen olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum

ilk 5 e girenleri tebrik ediyorum ellerinize yüreğinize sağlık kızlara.s.
benim favorim 1 ve 11 di eylül seni 1.liğin için ayrıca kutluyorum canıma.s.:nazar:
emeği geçen herkesea.s.:enbuyukkk:

Simdi alındım vallahı..yani biz kutlanmıyoruz öylemi. ?
neyse bunu da boylelikle anlamıs olduk.ne yapalım..

eylülcüm seni yürekten tebrik ediyorum.. acını çok güzel kaleme almışsın ama beni çok çok üzdün. evim tatilyanın alt tarafında ve her görüşümde içim cız edicektir inan. artı ameliyatlıyım şimdi hemde tam boğazımdan yazınıda okurken birkaç boğumda sen attın.. kendimi kasmaktan dikişlerim patlıycaktı ama sonunu geitrebildim.. oğluna asevgiler senide onuda çok öpüyorum...a.s.

11. numarayı çok beğendim ama 5.numarada göz yaşlarıma engel olamadım.
Bana yazılmış olmasını çok isterdim sahibini merak ettim şimdi oyum 5 numaralı mektuba gitti.
Beğendiklerimin yanı sıra eleştireceğimde, Umarım eleştiriye de açığızdır :KK66:
8 numaralı mektup çok kısa günlük not tarzındaydı hoşuma gitmedi
Herkesin yüreğine sağlık duygu seli yaşadım:çok üzgünüm:

Camdan mahsuru yoksa kime yazıldığını öğrenmek isterim oyum sana gitmişti biliyorsunCADIARZU

YARIŞMAYA KATILAN HERKESi CESARETLERİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM.

İLK 5 HEPİNİZ ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMDA BULUNMUŞSUNUZ. EMEĞİNİZE SAĞLIK.

VE 1 NUMARA EYLÜL SON.

KALEMiNE SAĞLIK, YÜREĞİN BİR DAHA ACILARA TANIK OLMASIN.
MUTLULUKLARIN MEKTUBUNU YAZSIN GÜZEL YÜREĞİN.
CAN-I GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM.

BERŞULE ve KAZEN SİZLERE DE TEŞEKKÜR EDERİM.

Arkadaşlar mektup yarışmamız sonuçlandığı için konumuzu kilitliyorum..

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..

X