Lekeler, Çiller Melazma lekesi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Hayriye birdal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2013
1.017
884
Öncelikle allah kimseye vermesin diye başlayayım. Son 5 yıldır korkunç sivilce problemi yaşadım. Hic bi ilac dahil cozmsdi. Su an 2. Ye roccutane tedavisi goruyorum. Gecen subat ayinda sivilcelerim icin Ella aknella dogum kontrol hapi verildi. Benim sivilcelerim hormon kaynaklı. Maalesef bu ilaç benim hayatımı etkiledi . Bıyık bölgemde ve 2 yanak bölgemde bir tl büyüklüğünde lekeler kaldi. Dermapen , pahali kremler herseyi denedim maalesef cozum olmadi. Blt soğuk ışık lazer yaptırdım 2 seans yüzde 70 geçti. Sanırım 2 -3 seans daa lazım. Melazma lekesinden kurtulan var mı . Lütfen yazsın

Ben doğum yapalı bir yılı geçti ama hala lekeler yerinde duruyor.çok fazla araştırma yaptım ama kesin çözüm bulamadim

Benim lekeler azaldi ama bitmedi burdan duydugum bi kremi kullandim vu ara sanki gero geliyor gibi bitti diye sevinmistim ama kremi bitirene kadar kullanmami soyledi eczaci allah rast getorsin herkes farkli seyden memnun kaliyor dilerim herkes kurtulur lekelerden icindede ben

Benim lekeler azaldi ama bitmedi burdan duydugum bi kremi kullandim vu ara sanki gero geliyor gibi bitti diye sevinmistim ama kremi bitirene kadar kullanmami soyledi eczaci allah rast getorsin herkes farkli seyden memnun kaliyor dilerim herkes kurtulur lekelerden icindede ben
canım kremin adı ne. bende soğuk ışık btl lazer yaptırdım. tam bitmedi. birde geri gelecek gibi ya. bu gün güneşte huylandım

canım kremin adı ne. bende soğuk ışık btl lazer yaptırdım. tam bitmedi. birde geri gelecek gibi ya. bu gün güneşte huylandım
lütfen kremi yazar mısın

Krem eczaci irfan beyin hazirladigi forumda kullananlar var baslik acmis bi arkadas esimin gunes lekeleri diye ordan bak istersen geri gelmezse ise yaradi ben tekrar devam ediyorum bitene kadar kullanicam insallah gelmez geri yapacak biseyim kalmadi artik gelirsede azaldi ama gecmedi suan kutu bitmeden kesin bisey soylemiycem cunku nazar degdi sanirim cok mutlu olmustum lekelerim gidiyor diyee

İnsallah tabi.Son olarak arbutin içerikli bı krem aldım faydası olur umarım.
Canim tek blt Soguk isik Lazer iyi geldi bana yuzde elli gecti. 2 Seans yaptirdim 2 de kontrol 700 tl vermiştim her seansa. Şey yapacam artık para biriktirip 3 ayda bi bu lazer i yaptırcam böle böle azalır inş. Kreme para harcamayacağım çünkü işe yaramıyor

Ben de dört beş yıldır uğraşıyorum hayatımdan beş yıl çaldı ilk seneler uyuyamadım sürekli ağlama krizleri kimseyi görmek istemiyodum düğünüme bile ağlaya ağlaya hazırlandım :KK43: sığuk ışık nerede yaptırdınız Bursa da var mı acaba ? Bende kurtulmak istiyorum

Canim tek blt Soguk isik Lazer iyi geldi bana yuzde elli gecti. 2 Seans yaptirdim 2 de kontrol 700 tl vermiştim her seansa. Şey yapacam artık para biriktirip 3 ayda bi bu lazer i yaptırcam böle böle azalır inş. Kreme para harcamayacağım çünkü işe yaramıyor
Ne zaman yaptırdın peki. Lazeri pek önermiyorlar melasma için ama belki bu bot soguk lazer farklıdır .ben de araştırayım bakalım

hadi ya . ocak ayında yaptırdım. hatta bazen düşünüyorum yaza geri gelirler mi diye . ama 8-9 seans kesin lazım. ve mezoterapi şu bu destek lazım. öle sosyal medyada anlatılan gibi tek seans olayı yalan yani. krem de yalan .
Ne zaman yaptırdın peki. Lazeri pek önermiyorlar melasma için ama belki bu bot soguk lazer farklıdır .ben de araştırayım bakalım

hadi ya . ocak ayında yaptırdım. hatta bazen düşünüyorum yaza geri gelirler mi diye . ama 8-9 seans kesin lazım. ve mezoterapi şu bu destek lazım. öle sosyal medyada anlatılan gibi tek seans olayı yalan yani. krem de yalan .
Öyle canını sıkma inşallah geri gelmezler.zaten her krem ve tedavi mucizevi iksirmis gibi lanse ediliyor da yalan kesinlikle uzun bir surec bu tedavi peki sizin melazmaniz nasıl olustu

Öyle canını sıkma inşallah geri gelmezler.zaten her krem ve tedavi mucizevi iksirmis gibi lanse ediliyor da yalan kesinlikle uzun bir surec bu tedavi peki sizin melazmaniz nasıl olustu
canım benim o kadar saçma oldu ki. benim 30 lu yaşlara doğru korkunç bi sivilce sorunum başladı. gittiğim her dermatalog oalyı rouccuran ile çözmek yerine habire krem dayadı. en son dediler ki sivilcelerin hormonal bizdenn diil. ella aknella hormon apı kullan sivilcen geçer. 3 ay yuttum. bu 3 ayda bu lekeler çıktı maalesef

Evet ikimci tur olarak kullandim kremi ve yine kurutarak soyuldu leke olan kisim yine temiz gibi gorunen cilt cikti o an cok mutluyum ama ertesi gun ve virkac gun sonra golge gibi oluyor kafayi yiycem ne simdi buu irfan eczanesinin hazirladigi krem sanirim bendede tam olarak ise yaramadi tavsoye ettigim ve kullanan arkadaslarimda oldu onlar suan memnun insallahta oyle kalirlar yoksa vicdanen kotu hissedecegim kendimi arastirmalara devam edecegim lekeden kurtulana kadar

canım benim o kadar saçma oldu ki. benim 30 lu yaşlara doğru korkunç bi sivilce sorunum başladı. gittiğim her dermatalog oalyı rouccuran ile çözmek yerine habire krem dayadı. en son dediler ki sivilcelerin hormonal bizdenn diil. ella aknella hormon apı kullan sivilcen geçer. 3 ay yuttum. bu 3 ayda bu lekeler çıktı maalesef
Sakin expigment yada farkli soyan kremleri deneme daha yeniyse lekelerin farkli yollar dene daha berbat yapıyor

Instagramda aromaterapi sayfalari var aromaterapi_brk diye mesela ordaki urunlerden kullanan varmi artdehuile diye yaglar ekliyormus varmi kullanan urunlerini

Instagramda aromaterapi sayfalari var aromaterapi_brk diye mesela ordaki urunlerden kullanan varmi artdehuile diye yaglar ekliyormus varmi kullanan urunlerini
Ya ben inanmıyorum maalesef artık kreme. En fazla dermapen alır evde kendim yaparım . Cunku yoruldum artik sacma seylere para vermekten

X