Melek Oğlum Seni Unutmayacağız :( :(

Buna benzer bir durum yaşadım bende çok üzüldüm okuyunca tutamadım kendimi... şimdi iki sağlıklı oğlum var bir oğlumu kaybetmiş olsamda sizinde inşallah sağlıklı hayırlı evlatlarınız olur 😢🤲🏻 Şimdi yeniden anne olmak için uğraşıyorum tedaviyle rabbim nasip eder inşallah
Allah razı olsun inşaallah nasip olur hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar. Ben çok zor kavuşmuştum şimdide uğraşıyoruz ama olmadı yine

Bende ilk hamileligimde kurtaj oldum 2 bucuk aylikti kalbi atmamisti ameliyathaneye gittigimde diger odalardan yeni dogmus bebek sesleri geliyordu kendimi cok kotu hissetmistim.sonra dunyalar tatlisi bir oglum oldu sizinde olur insallah.Rabbim size sefaatci olacak bir melek verdi.

Bende ilk hamileligimde kurtaj oldum 2 bucuk aylikti kalbi atmamisti ameliyathaneye gittigimde diger odalardan yeni dogmus bebek sesleri geliyordu kendimi cok kotu hissetmistim.sonra dunyalar tatlisi bir oglum oldu sizinde olur insallah.Rabbim size sefaatci olacak bir melek verdi.
Allah bağışlasın.
İnşaallah bizede nasip olur :KK43:

Negatif çıktı yine :KK43: önce olmasada adet olurdum şimdi adette olamadım
Geçmiş olsun canım olacak inşallah.
Bak ne güzel bütün sıkıntıların giderilmiş.
Ben inanıyorum ben de sen de en kısa sürede bebişlerimizi kucağımıza alacağız🙏🏼😊

Rabbim sağlıklı evlatlar versin inşallah 🙏 çok üzüldüm hikayeyi okuyunca ama bazen ne yapsak olmuyor yazılandan öteye geçemiyoruz. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın 🙏

X