Melila damla kullanan var mı?

deniz1634

oğlum abi oluyo
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
1.208
3
kızlar ya bi şey sorcam zinco nun melila diye bi damlası var tamamen bitkisel aranızda kullanan varmı? kullanan varsa nasıl iyi geldimi? ne kadar kullanıyodunuz günde maksimum kaç damla veriyodunuz yazarmısınız??bize dr yazmıştı aldık kullandık ama sanki hiç bir faydasını göremedim... içerisinde ne var diye sorarsanız lavanta yağı, papatya yağı vs... miğdeden dolayı huysuzlanan veya da işte ağrıdan dolayı huysuzlanan yani bir bebeğin ve çocuğun herşeyine gayet iyi geen bi damla ama sanki nedense ben hiç bir etkisini göremedim gibi geliyo epeydir vermiyodum bu akşam gene verdim bakalım anlarım bu akşam heralde... :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

malesef.. ben ilk defa duydum
birde bebeğin 7 aylık değilmi?
hala gaz sorununuzmu var neden ihtiyaç duyuyorsun?

canım bebeğim 8 ayına giricek ayın 2 sinde ama bu damlanın içerisinde bebeği huzusuzluğunu gideren bitkiler varmış yani rahatlatıyomuş... onun için kullanıyom birazda çünkü dilerindenmidir? nedir? aşırı huzursuz??

bende ilk defa duydm valla hoş bizim dr önermez öle şeyler dişler için jel bile önermemiştide ben yine almıştım

benim oğlum hiç uyku uyumadıı için dr a gittim dedim ki ben artık uyumak istiyorum die oda bana al bunu azcık uyusun bebeğimiz demişti öyle aldım zaten ssk karşılamıyo ücretli almıştım..

X