Meme büyütme ameliyat günlüğüm

teşekkür ederim öncelikle. Ameliyat olalı 4 sene oldu. Hiçbir pişmanlığım yok. Aksine hep iyi ki yaptırmışım derim. Yalnız burda önemli olan ne istediğinize iyi karar vermek. Yaptırdıktan sonra küçük olmasına rağmen büyük oldu diye çıkarttıranları da görmedik değil. İyi karar vermek lazım o yüzden, sonuçta bu ameliyat.. dövme değil
Merhaba bütün sürecini 2 gündür okuyorum çok zevk alarak okudum Ve çoğunda kendi sürecimi hatırladım benim 45 gün oldu ameliyat olalı ilk zamanlar çok büyük oldu diye yakınanlardandım şimdi biraz daha alıştım sütyensiz kıyafet giymek çok güzel en güzel yanı bu bence özgürsünüz rahatsınız onun İçin bende biraz geçte olsa iyiki yaptırmışım diyorum eğer fotoların duruyorsa hala izlersen görmek isterim bu arada benim kas altı 350 cc hp

Merhaba bütün sürecini 2 gündür okuyorum çok zevk alarak okudum Ve çoğunda kendi sürecimi hatırladım benim 45 gün oldu ameliyat olalı ilk zamanlar çok büyük oldu diye yakınanlardandım şimdi biraz daha alıştım sütyensiz kıyafet giymek çok güzel en güzel yanı bu bence özgürsünüz rahatsınız onun İçin bende biraz geçte olsa iyiki yaptırmışım diyorum eğer fotoların duruyorsa hala izlersen görmek isterim bu arada benim kas altı 350 cc hp
teşekkür ediyorum. Yazdıklarım benim için de güzel bir anı oldu :KK36: Aynı zamanda benden sonrakilere bilgilendirmek istedim. Elbette herkesin süreci farklıdır ancak ben burda yazılanlardan çok şey öğrenmiştim.
Fotoğraflarım duruyor, izlemeye aldım seni. Benim de 350 c'ydi. İyi ki daha büyük olmamış, fazlasını kaldıramazdım:p

Merhaba, ben de 7 Ağustosta ameliyat olacağım benimki çok hızlı gelişti iğneden bile aşırı korkan biriyim nasıl cesaret ettim bilmiyorum meme dokusu çok azdı bende 300cc yuvarlak dedi doktorum mentor marka top top durmasını istemiyorum ben acaba öyle mi oluyor herkeste merak ediyorum damla mı istemeliydim ? Boyum 1.70 kilom 54 falan ince tipliyim 300 cc küçük olacak gibi düşünüyorum çokta korkuyorum fazla bir sorum yok zaten herşeyi anlatmışsınız yinede paylaşmak istedim belki daha rahat hissederim diye

Hayirlisi olsun canim hic korkma hicbir sey anlamadan bitiyo geciyo ameliyat. Benim boy 170 kilo 52 350cc yuvarlak yuksek profil takildi cok dogal duruyo 350cc ideal bence ama yuksek profil olmasini istemezdim yandan biraz iddaali duruyo :KK70:

Hayirlisi olsun canim hic korkma hicbir sey anlamadan bitiyo geciyo ameliyat. Benim boy 170 kilo 52 350cc yuvarlak yuksek profil takildi cok dogal duruyo 350cc ideal bence ama yuksek profil olmasini istemezdim yandan biraz iddaali duruyo :KK70:
Yaaa kesin 350 cc taktırmalıyım o zaman 300 taktırıp o kadar acıya katlanıp birde küçücük olursa kafayı yerim heralde senelerce bunun hayalini kurdum sonuçta zorlada olsada o 350 cc girecek artik herkes 300 e çok küçük diyor birde benim çok çok az meme dokum düz denecek kadar az. İnşallah çok acı çekmeden sorunsuz atlatırım. Sizin ne kadar oldu taktıralııııı ve bence iddalı olması güzel ben kendimi çok elsik hissediyorum evet öyle olmamalı ama yinede her konuda bir sıkıntı çıkrıyor artık her istediğimi giyebileceğim ve erkek çocuğu gibi olmayacak olmak mükemmel :rolleyes:

Yaaa kesin 350 cc taktırmalıyım o zaman 300 taktırıp o kadar acıya katlanıp birde küçücük olursa kafayı yerim heralde senelerce bunun hayalini kurdum sonuçta zorlada olsada o 350 cc girecek artik herkes 300 e çok küçük diyor birde benim çok çok az meme dokum düz denecek kadar az. İnşallah çok acı çekmeden sorunsuz atlatırım. Sizin ne kadar oldu taktıralııııı ve bence iddalı olması güzel ben kendimi çok elsik hissediyorum evet öyle olmamalı ama yinede her konuda bir sıkıntı çıkrıyor artık her istediğimi giyebileceğim ve erkek çocuğu gibi olmayacak olmak mükemmel :rolleyes:
1.5 yil oldu benim, erkek cocugu gibiydim ben de cok az dokum vardi :KK70: simdi eski halimi bile hatirlamiyorum diyebilirim sanki yillardir memeliyim gibi :KK70: ameliyat gununu alarak en büyük adimi atmissin keske daha once yatırsaydım diyeceksin hic korkma ama buyuk istiyorsan 350de israr et

1.5 yil oldu benim, erkek cocugu gibiydim ben de cok az dokum vardi :KK70: simdi eski halimi bile hatirlamiyorum diyebilirim sanki yillardir memeliyim gibi :KK70: ameliyat gununu alarak en büyük adimi atmissin keske daha once yatırsaydım diyeceksin hic korkma ama buyuk istiyorsan 350de israr et
Yaaa umarım bende öyle olurum bugünleri de unutmayayım ama değerlerini bileyim erkek çocuğu hayatı yaşamadım da demem :KK70: siz fotoğraf paylaştınız mı acaba olduktan sonra varsa görebilir miyim ?

Yaaa umarım bende öyle olurum bugünleri de unutmayayım ama değerlerini bileyim erkek çocuğu hayatı yaşamadım da demem :KK70: siz fotoğraf paylaştınız mı acaba olduktan sonra varsa görebilir miyim ?
10-15tane paylaşmıştım ama gecen sene sildim bir tanesi duruyor izledim seni bakabilirsin

10-15tane paylaşmıştım ama gecen sene sildim bir tanesi duruyor izledim seni bakabilirsin
Gördüm, çok teşekkür ederim gerçekten istediğim 350 cc gibiymiş. Ayrıca çok fena olmuşlaaar!! Çok güzel durmuş sizde tam istediğim gibi:skandal:
Bende biran önce olsam artııık :KK71:

Izlemeye aldim bende girebilir miyim?
Merhabalar herkese acaba bende izlemeye aldım ama hiç bilmiyorum forumu kusuruma bakmayın bende gerçekten yaptırmak istiyorum ve korkuyorum açıkcası fotoğraf görünce emin olabilirim diye düşündüm nasıl bakılıyor acaba?:)

Hersey bu forumda onceden ameliyat olanlari izlemekle baslar, kendi konunu acmakla sona erer. Ins darisi senin basina.. Beni izlemeye alirsan, fotografima bakabilirsin :KK66:

Minnoş merhaba :)
ÜZerinden çok seneler geçmiş ama silikon sğrecini yeni okuyan ve aynı şeyleri yaşamak üzere olan biriyim. Sanırım bir bebiş bekliyorsun hayırlı olsun :) Sormak istediğim bir kaç soru var sana. Birincisi memnun musun silikon taktırdığına değdi mi? İkincisi gebelikte göğüsler zaten büyüyormul silikonluyken bu durum nasıl oluyor daha damı büyüyor?

Arkadaslar bir göğsü digerine gore daha sert olan var mi? Benim öyle cunku biraz sol daha sert.

Minnoş merhaba :)
ÜZerinden çok seneler geçmiş ama silikon sğrecini yeni okuyan ve aynı şeyleri yaşamak üzere olan biriyim. Sanırım bir bebiş bekliyorsun hayırlı olsun :) Sormak istediğim bir kaç soru var sana. Birincisi memnun musun silikon taktırdığına değdi mi? İkincisi gebelikte göğüsler zaten büyüyormul silikonluyken bu durum nasıl oluyor daha damı büyüyor?
bildirim gözümden kaçmış sanırım canım kusura bakma..
sorularını geç te olsa cevaplayayım.
1. si evet hala çok memnunum.
2. si gebeliğim henüz o kadar ilerlemedi. ilerleyen zamanlarda daha net bir cevap verebilirim. sanıyorum şuan için aynılar:)

Canım benim meme altı kesisiydi, ve dikişlerin altında resmen içeride sütyen demiri varmış gibiydi. Boylu boyunca semsert bir şey vardı içeride.. Bir süre gitmedi o.. Şu an eser kalmadı ama ondan.. Senin de dikişlere yakın bir bölgeyse bundan kaynaklı olabilir.
Rica etsem masaj nasıl yapılıyo anlatırmısınız bana;bide gözüme hala büyük geliyo bunlar küçülürmüki 3 ay oldu:KK43:

aynen lutfen masajin nasil yapildigini biri tarif ederek anlatsin.cok cok super olur benim icin de

X