Meme büyütme ameliyatı olacağım yardım

padmeskywalker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2023
66
28
Merhaba arkadaşlar
Forumda neredeyse çoğu açılan konuyu okudum. 22 yaşındayım ve bayadır bu konuyu da düşünüyordum... 1 ay sonra meme büyütme ameliyatı olacağım. Doktorum dual yapacağını söyledi. Yani bir miktarı kas altına bi miktarı meme dokusunda olacak. Ama cc olarak boyutu kafamı karıştırıyor.
Doktorum 300 cc yeter gibi duruyor demişti. (mentor marka high profil pürüzlü) Ama forumda yazılanları okuyunca fark ettim ki 300 herkese oldukça küçük gelmiş. Bazıları da ideal demiş. Bilmiyorum bu acaba boy kiloyla mı alakalı bir durum. Benim kendimi bildim bileli küçük memelerim. 185 cm boyum 64 kilom var. Bu yüzden çok fazla ele gelmiyorum😔 Üst bedenim zayıf olsa da omuzlarım vs geniş doğal olarak. Acaba daha büyül taktırmalı mıyım? Bilenler bizi aydınlatabilir mi?

Göğüs çapınız , meme dokunuz ile alakalı size uygun olan cc ölçüsü.Büyük istediğinizi belirtin ki doktor size en büyük ne kadar olabileceği halkında bilgi versin

Doktorlar genelde vücuda orantılı orta büyüklükte tavsiye ediyorlar. Ben doktoruma direk resim gösterdim, bu şekilde büyük istiyorum dedim😅 bakalım 5 gün sonra ameliyat olacağım, kaç cc takılacak merak ediyorum. Vücut yapıma uygunsa 400 cc de ısrar etmeyi düşünüyorum.

Doktorlar genelde vücuda orantılı orta büyüklükte tavsiye ediyorlar. Ben doktoruma direk resim gösterdim, bu şekilde büyük istiyorum dedim😅 bakalım 5 gün sonra ameliyat olacağım, kaç cc takılacak merak ediyorum. Vücut yapıma uygunsa 400 cc de ısrar etmeyi düşünüyorum.
ben de aynı şekilde düşünüyorum ya 300 cc de az gibi geldi 350-400 arası istiyorum ben de... burada 500 cc falan olsa olurmuş diyenleri çok okudum ama bilemiyorum da

Merhaba arkadaşlar
Forumda neredeyse çoğu açılan konuyu okudum. 22 yaşındayım ve bayadır bu konuyu da düşünüyordum... 1 ay sonra meme büyütme ameliyatı olacağım. Doktorum dual yapacağını söyledi. Yani bir miktarı kas altına bi miktarı meme dokusunda olacak. Ama cc olarak boyutu kafamı karıştırıyor.
Doktorum 300 cc yeter gibi duruyor demişti. (mentor marka high profil pürüzlü) Ama forumda yazılanları okuyunca fark ettim ki 300 herkese oldukça küçük gelmiş. Bazıları da ideal demiş. Bilmiyorum bu acaba boy kiloyla mı alakalı bir durum. Benim kendimi bildim bileli küçük memelerim. 185 cm boyum 64 kilom var. Bu yüzden çok fazla ele gelmiyorum😔 Üst bedenim zayıf olsa da omuzlarım vs geniş doğal olarak. Acaba daha büyül taktırmalı mıyım? Bilenler bizi aydınlatabilir mi?
Selam canım bu kesinlikle senin biyolojinle alakalı ama farklı doktorlardan da bu süreçte destek almanı öneririm

Merhaba arkadaşlar
Doktorum 300 cc yeter gibi duruyor demişti. (mentor marka high profil pürüzlü) Ama forumda yazılanları okuyunca fark ettim ki 300 herkese oldukça küçük gelmiş. Bazıları da ideal demiş. Bilmiyorum bu acaba boy kiloyla mı alakalı bir durum. Benim kendimi bildim bileli küçük memelerim. 185 cm boyum 64 kilom var. Bu yüzden çok fazla ele gelmiyorum😔 Üst bedenim zayıf olsa da omuzlarım vs geniş doğal olarak. Acaba daha büyül taktırmalı mıyım? Bilenler bizi aydınlatabilir

Merhabalar
Merhaba arkadaşlar
Merhabalar,
Ameliyat olali tam 1 ay oldu bana 360 cc kas alti yerlestirildi... buna karar verirken kontrol ve olcu muayenesinde şöyle bir yol izlendi doktor sag gogsume 360 cc koydu sol gogsume 400 cc hangisi en dogal ve vucuduma uygun diye tshirt giyerek baktim ve 360 kesinlikle bedenime uygundu. Bu arada 36 yasinda 172 boyum ve 56 kilodayim. Yani inanin ben bukadar istiyorum bana bunu takin diye gitmek mantikli degil burda birsuru sey okudum aylardir o anda deneyerek ve yasayarak karar veriyoruz. Hic pisman degilim bu kararda cunku hayatim boyunca cocuk emzir memen buyur dendi ama oylr bir dunya yok olmayan bir meme nasil buyusun yahu....
Onun icin sizi mutlu edrn cc bedrninizfr gordugunuzdur. Deneyin sadece deneyerek karar verin doktora en sona danışın bence ilk once kendi karariniz....
Şunu da soyleyim 1 haftanin sonunda aynada gordugunuzle degerlendirmeyin sakin cunku ben doktoru arayip neden bu memelerim boyle oldu ben baska hayal etmistim diyerekten aglamistim 🤣 siz siz olun 1 ay bekleyin sevgiler....

Cc olayına takılmayın demeye geldim.Görsel gösterin doktorunuza bu şekilde büyüklük istiyorum deyin.Her vücutta cc farklı gözüküyor.Bir de ameliyat videosu izleyip kendinizi hiç germeyin
ya ben e öyle yapacağım gibi görünüyor süreçten de kas altı bir miktar yapılacağı için korkuyorum

görüntü sizi hem tatmin etsin hemde pişman etmesin.. 7 yıldır protezliyim tamamiyle doktoruma bıraktım çok büyük olmamasına rağmen sırt ağrıları çekiyorum

Merhabalar

Merhabalar,
Ameliyat olali tam 1 ay oldu bana 360 cc kas alti yerlestirildi... buna karar verirken kontrol ve olcu muayenesinde şöyle bir yol izlendi doktor sag gogsume 360 cc koydu sol gogsume 400 cc hangisi en dogal ve vucuduma uygun diye tshirt giyerek baktim ve 360 kesinlikle bedenime uygundu. Bu arada 36 yasinda 172 boyum ve 56 kilodayim. Yani inanin ben bukadar istiyorum bana bunu takin diye gitmek mantikli degil burda birsuru sey okudum aylardir o anda deneyerek ve yasayarak karar veriyoruz. Hic pisman degilim bu kararda cunku hayatim boyunca cocuk emzir memen buyur dendi ama oylr bir dunya yok olmayan bir meme nasil buyusun yahu....
Onun icin sizi mutlu edrn cc bedrninizfr gordugunuzdur. Deneyin sadece deneyerek karar verin doktora en sona danışın bence ilk once kendi karariniz....
Şunu da soyleyim 1 haftanin sonunda aynada gordugunuzle degerlendirmeyin sakin cunku ben doktoru arayip neden bu memelerim boyle oldu ben baska hayal etmistim diyerekten aglamistim 🤣 siz siz olun 1 ay bekleyin sevgiler....
merhaba, ameliyat süreciniz nasıl geçti çocuklarla zor oldu mu? kaç günde geçti ağrılarınız
ameliyatı nerde yaptırdnız ve fiyat neydi? çook teşekkür ederim

Bu durum şuan ki meme büyüklüğünüzle de alakalı. Benim 100 cc dokum vardı. Doktorum 400 cc sende büyük olur dedi. Ameliyat öncesi meme büyüklüğü, omuz genişliği vs. bakılıyor. Ben gene de ısrarla 400 taktırdım🤭

Bu durum şuan ki meme büyüklüğünüzle de alakalı. Benim 100 cc dokum vardı. Doktorum 400 cc sende büyük olur dedi. Ameliyat öncesi meme büyüklüğü, omuz genişliği vs. bakılıyor. Ben gene de ısrarla 400 taktırdım🤭
omuzlarınız geniş mi ve bel çevreniz? naaıl durdu peki beğendiniz mi?

omuzlarınız geniş mi ve bel çevreniz? naaıl durdu peki beğendiniz mi?
Benim omuzlarım geniş, bel çevrem ise ince. Doktorum 400 biraz taşabilir doğal durmaz dedi ama ben ısrarla 400 cc istedim. Şuan yeni olduğu için acayip ödemli. Açıkçası gözüme büyük geldi, şişler inince nasıl olacak merak ediyorum. Net yorumu şişlerim inince yapabilirim.

Benim omuzlarım geniş, bel çevrem ise ince. Doktorum 400 biraz taşabilir doğal durmaz dedi ama ben ısrarla 400 cc istedim. Şuan yeni olduğu için acayip ödemli. Açıkçası gözüme büyük geldi, şişler inince nasıl olacak merak ediyorum. Net yorumu şişlerim inince yapabilirim.
bana da haber verir misiniz ayın 27sine kadar benim de omzum geniş belim ince ama 400 cv büyüklüğü denediğimde daha güzel hissettirdi ama dr da onu yapmak istemiyor gibi de:KK43:

bana da haber verir misiniz ayın 27sine kadar benim de omzum geniş belim ince ama 400 cv büyüklüğü denediğimde daha güzel hissettirdi ama dr da onu yapmak istemiyor gibi de:KK43:
Evet doktorlar daha doğal olması için büyük tercih etmiyorlar. Beni 400 cc den aşşağısı mutlu etmeyecekti. O kadar acı çekmişken küçük olmasını istemezdim😅o nedenle son ana kadar 400 cc diye ısrar ettim. Şuan üst kısımlar çok şiş, o kısımlarda ödem inince çok daha iyi olacaktır. Dıştan bakan biri anlamaz, hala aynı kıyafetleri giyiyorum, destekli sütyen yerine artık kendi memelerim var😍

ben 47 kiloyum, boyum 1.63, belim 61 cm ve omuzlarım dar. operasyon öncesi 100 cc dokum vardı ve doktorum 400 ccnin yandan taşacağını, doğal durmayacağını, 350 den fazlasını takmak istemediğini söyledi. ben her seferinde -ameliyata girmeden iki dk önce bile- o kadar ısrar ettim ki başka çaresi kalmadı. 😅

400ccden aşağısı olursa mutlu olmayacağımı fakat eğer sığmazsa kararı elbette kendisine bıraktığımı, en sağlıklı boyutu seçeceğine güvendiğimi doktoruma söyledim. ameliyat sonrası dediğine göre 400 tam sığmış, 401 bile koyamazdım dedi.

ben bu ayın yirmisinde oldum ve çook mutluyum. ödemlerimin büyük bir kısmı indi ve daha şimdiden harika duruyorlar. ne daha azını ne de daha fazlasını isterdim. daha büyük olsaydı ucuz bir görüntü olurdu şu an tam kıvamında bir büyüklük var.
ayrıca doktorların hepsi büyük implanta karşı çıkıyor eğer siz öyle mutlu olacaksanız (sığdığı sürece) daha azını istemeyin. o kadar acı çektiğimize değecek bir şey olsun değil mi 🤪

X