Meme büyütme ameliyatı oldum 345cc ama ikinci ameliyatı olup düzeltmeliyim (silikon/meme implant)

Kovaburcukadini

Kendini yeniliyor...⏳
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
119
96
28
*DUZENLEDIM* Şuan memnunum Sadece asimetrik birazcık günden güne fark ediyor :) zaten doktor Adı vermedim ama doktorunu seviyorum iyi ki ameliyat olmuşum :) 1 sene sonra hem asimetri giderilecek hem de büyütülecek :) EGER 450-500cc yaptıran varsa izleyebilirim(benimde albümüm var) Çok merak ediyorum 450-500 nasıl görünüyor :KK70:

Son düzenleme:
345 cc yapan doktor 400 cc nasıl yapamıyor aslında anlam veremiyorum Türk doktorlarına.
Yabancılarda bakıyorum resmen dokusu olmayana 400 cc yapmışlar ve ne kadar doğal duruyor.
Bir de öncesinde 260 cc demiş sana, hayret bir şey.
260 cc yaptırsaydın hiç yaptırmamış gibi olurdun eminim. 345 bile memnun etmemiş seni.
Ben de 400 cc düşünenlerdenim ve kabul eden doktor bulmadan ameliyat düşünmüyorum.
Albüm konusuna gelince mobilden giriyorsan;
Üst tarafta 3 tane yatay çizgi olan yerden->Albümler->Yeni Albüm Oluştur'a tıklıyorsun gerisi zaten facebook, instagram tarzı :)

Albüm gizlilik ayarlarını da takip ettiklerin yaparsan herkese açık olmaz resimlerin. Sadece sitede takip ettiğin kişilere açmış olursun albümü.
Genelde topicteki herkesin öyledir.
Sanal ortam, hiç güven olmuyor tabi.:işsiz:

345 cc yapan doktor 400 cc nasıl yapamıyor aslında anlam veremiyorum Türk doktorlarına.
Yabancılarda bakıyorum resmen dokusu olmayana 400 cc yapmışlar ve ne kadar doğal duruyor.
Bir de öncesinde 260 cc demiş sana, hayret bir şey.
260 cc yaptırsaydın hiç yaptırmamış gibi olurdun eminim. 345 bile memnun etmemiş seni.
Ben de 400 cc düşünenlerdenim ve kabul eden doktor bulmadan ameliyat düşünmüyorum.
Albüm konusuna gelince mobilden giriyorsan;
Üst tarafta 3 tane yatay çizgi olan yerden->Albümler->Yeni Albüm Oluştur'a tıklıyorsun gerisi zaten facebook, instagram tarzı :)

Albüm gizlilik ayarlarını da takip ettiklerin yaparsan herkese açık olmaz resimlerin. Sadece sitede takip ettiğin kişilere açmış olursun albümü.
Genelde topicteki herkesin öyledir.
Sanal ortam, hiç güven olmuyor tabi.:işsiz:

Evet kesinlikle katılıyorum ben zapzayif kızların bazen 500 taktirdigini görüyorum:p bana neler dediler neler, daha büyüğü olsa catlarsin, Biri yamuk olur, dikisin patlar :KK43: valla gözüm korktu böyle yaptırdım, buna bile zor ikna ettim :KK43: Bence doğal isteyen bile 375CC aşağısı düşünmesin :KK43: ve teşekkürler şimdi albüm yapmaya çalışacağım :*

Evet kesinlikle katılıyorum ben zapzayif kızların bazen 500 taktirdigini görüyorum:p bana neler dediler neler, daha büyüğü olsa catlarsin, Biri yamuk olur, dikisin patlar :KK43: valla gözüm korktu böyle yaptırdım, buna bile zor ikna ettim :KK43: Bence doğal isteyen bile 375CC aşağısı düşünmesin :KK43: ve teşekkürler şimdi albüm yapmaya çalışacağım :*
Neredeyse 1 yıldır araştırıyorum bu konuları ve kesinlikle 400 cc gözüme daha doğal görünüyor. Ben de 400 cc de karar kıldım hadi 400 olmasa bile min 375 düşünüyorum. Benim öncesi fotoğraflarım var, takibe aldım seni.
Ben hep zannederdim ki doğal durması için küçük protez lazım büyük olursa belli olur vs ama pek alakası yok gibi. Genelde 500cc yukarısı abartı duruyor evet ama 400cc olanlar ödemler indikten sonra harika duruyor.
İş doktorda bitiyor daha çok.
Ameliyat sırasında çok uğraşmak istemiyorlar ve çoğu kişiyi de ikna ediyorlar kendi istedikleri boyuta.

Neredeyse 1 yıldır araştırıyorum bu konuları ve kesinlikle 400 cc gözüme daha doğal görünüyor. Ben de 400 cc de karar kıldım hadi 400 olmasa bile min 375 düşünüyorum. Benim öncesi fotoğraflarım var, takibe aldım seni.
Ben hep zannederdim ki doğal durması için küçük protez lazım büyük olursa belli olur vs ama pek alakası yok gibi. Genelde 500cc yukarısı abartı duruyor evet ama 400cc olanlar ödemler indikten sonra harika duruyor.
Ameliyat sırasında çok uğraşmak istemiyorlar ve çoğu kişiyi de ikna ediyorlar kendi istedikleri boyuta.

Büyük ama doğal hoş ne güzel olurr işte işlerine gelmiyor sorun çıkar diye uğraşmak istemiyorlarmis bir yerde okumuştum :KK43: Ben de sizi izliyorum ama benimkiler daha yeni memeye benzese iyi :KK70:

Albüm yaptım bak bakayım ama çok tuhaf Şuan :KK70:
Albümüm yok ama izler misin lütfen ?Benim de 2 ay olacak ameliyat olalı ebat konusunda ben çok tatmin olamadım 325-350 kas üstü Mentor yuvarlak.Kıyafetle iyi oluyor ama cıplak bakınca daha büyüğü olsaydı diyorum :/Ben de füze gibi durmuyorlar doktorum daha büyüğü olsa daha çok sarkar demişti .Benim de aynı sizin ki gibi avucum dolduracak kadar dokum vardı.

Merhaba uzun zamandır takip ediyorum ama bir türlü üye olamamıştım ebeler sonunda oldum ve ameliyat tecrübelerimi paylaşmak isterim:KK15: Üstelik ikinci aameliyatimi olmak istiyorum şekil ve büyüklük açısından.. Biraz kendimden bahsedeyim 1.68/70 boy, 52 kiloyum, göğüs kafesi ölçüm 75 ve azda olsa meme döküm vardı ölçüsünü bilmiyorum bir avucu dolduraacaak kadar iste. Hep destekli 75b beden sütyen taktim.Ben doktor ismi vermek istemiyorum ama gayet tanınmış bir kadın doktora oldum. Daha 12. Günüm ve şekli biraz bana tuhaf geliyor. (Albüme fotoğraf koyacağım.) Sağ daha büyük, sol daha yukarıda ve koltuk altına kaymış.. Bana kas zarı altı yöntemi ile 345 CC allergan marka HP yuvarlak silikon takıldı, sanırım içi jel olanlardan. İlk bana 260cc demişti doktorum ve zorla zorla 345e ikna ettim:KK70: tabiki denemiş olmuş yoksa yapamazdı ama sol memem baya zorluyor, daha fazla yana doğru yani. Ilk gün hiç ağrım yoktu, ikinci günde yoktu ama ikinci gün eve giderken baya zorlandım çünkü bir bant sardı ve acı çektim baya :KK43: evimde uzak. Ilk 4-5 gün biraz zordu ama kendi işlerini yapamamak konusunda Sadece(kolları kaldiramamak, Tek başına yatıp kalkmamak) Benim mememde azda olsa asimetri vardi :KK43: sol memem daha küçük ve yukarıda.. İlk kontrolde soyledim ama büyük memenin dahaa fazlaa şiş oldugunu söyledi doktor ve 1 aylıkken masaj vereceğini o zaman düzeleceğini söyledi. Ne kadar duzelirse düzelsin asimetrik azda olsa kalacak ve ben bunun düzeltilmesini istiyorum, üstelik 345 olan silikonlarimi 450/500 cc yaptırmak istiyorum. Neyse işte şuan tek sorunum asimetrik ve boyut dışında kambur durmak :KK43: zaten normalde yeterince dik durmuyordum:KK43: masallardaki kambur adamlara döndüm off:KK70: Kızlar sizden fikir almak istiyorum sizinde İlk böyle miydi ? Masajla duzeldimi ? ikinci ameliyat nasıl oluyor zor mu deneyimleriniz neler? 450/500 cc sarkma oluyor mu? Bu arada doktorum ten renginin çok beyaz olduğu için izlerimin şimdiden iyilestigini söyledi bana da gösterdi neredeyse gitmistiii(doktorum içten dikiş, gizli dikiş, neredeyse dikissiz diye bir yöntem kullanıyor)

Benim de simetri olarak biri daha çok dikti zamanla eşitlendi gibi ama sizi ödemli halinizle bile memnun etmemişse ileri ki süreçte hiç tatmin etmez gibi düşünüyorum .Çünkü ben de ilk haftalar çok güzel ve iri olmasına rağmen keşke daha büyük olmaydı diyordum şuan yumuşama oldu ve beraberinde ödem gidince heybetli duruş kısmen yok oldu diyebilirim .

Benim de simetri olarak biri daha çok dikti zamanla eşitlendi gibi ama sizi ödemli halinizle bile memnun etmemişse ileri ki süreçte hiç tatmin etmez gibi düşünüyorum .Çünkü ben de ilk haftalar çok güzel ve iri olmasına rağmen keşke daha büyük olmaydı diyordum şuan yumuşama oldu ve beraberinde ödem gidince heybetli duruş kısmen yok oldu diyebilirim .

Dün kontrolüm vardı konuştuk simetri için çok az var dedi belli olmayacak dedi ve 1 yıl sonra 450 veya 500cc koyacağız. Bu arada benim derim çok sıkı o yüzden sarkma olmaz dedi hatta ben büyütmek istiyorum diyince o kendi 500cc önerdi. Ben spora hiç gitmedim ama sanirim spora başlarsan seninde sarkma olmaz diye düşünüyorum. Ve kusura bakma burada erkeklerde oluyormuş albümü olmayanı izleyemem anla beni:KK43: albüm yaparsan olur anca

Albümüm yok ama izler misin lütfen ?Benim de 2 ay olacak ameliyat olalı ebat konusunda ben çok tatmin olamadım 325-350 kas üstü Mentor yuvarlak.Kıyafetle iyi oluyor ama cıplak bakınca daha büyüğü olsaydı diyorum :/Ben de füze gibi durmuyorlar doktorum daha büyüğü olsa daha çok sarkar demişti .Benim de aynı sizin ki gibi avucum dolduracak kadar dokum vardı.

Bu arada benim öyle küçük durmuyor ama ben daha büyük istiyorum. Benim vücudum ve omuzlarım dar zayıf hır kızım. Ama kas üstü sarkıyormus iyi cesaret kuzum kas üstü yaptirmissin

Bu arada benim öyle küçük durmuyor ama ben daha büyük istiyorum. Benim vücudum ve omuzlarım dar zayıf hır kızım. Ama kas üstü sarkıyormus iyi cesaret kuzum kas üstü yaptirmissin
Evet benim de tercihim kas zarı altından yana idi ama doktorum beni ikna etti bulunduğum şehrin en iyi proflarındandı;kesip açıp koyup dikmek daha kolayına gitti sanırım ,maalesef .

Şuan ki halimden de memnunum ama beklentim farklı idi .İkinci ameliyat düşünüyorum zaten ama hemen olmam için şartlarım uygun değil.

Evet benim de tercihim kas zarı altından yana idi ama doktorum beni ikna etti bulunduğum şehrin en iyi proflarındandı;kesip açıp koyup dikmek daha kolayına gitti sanırım ,maalesef .

Şuan ki halimden de memnunum ama beklentim farklı idi .İkinci ameliyat düşünüyorum zaten ama hemen olmam için şartlarım uygun değil.

Ikinci ameliyatta Eğer vücudun uygunsa kas zarı altını öneririm Allah korusun kapsül ve sarkma beni çok korkutuyor o yüzden kas zarı altı yapan doktor arayıp buldum silikon markalarini bile araştırdım. Dün doktor "seni asistan olarak alalım zaten her şeyi öğrenmişsin" dedi o derece :KK70: Ama Söyle bir şey var en azından kas altı değil kollarınla Beraber hareket etmiyor, kayma riski yok bu iyi bir şey. Hem neler neler var zaten senin sorunun yokmuş buna da şükür kuzum

*DUZENLEDIM* Şuan memnunum Sadece asimetrik birazcık günden güne fark ediyor :) zaten doktor Adı vermedim ama doktorunu seviyorum iyi ki ameliyat olmuşum :) 1 sene sonra hem asimetri giderilecek hem de büyütülecek :) EGER 450-500cc yaptıran varsa izleyebilirim(benimde albümüm var) Çok merak ediyorum 450-500 nasıl görünüyor :KK70:

Slm bende yakında göğüslerimi buyutmeyi düşünüyorum ama hem doktor konusunda hemde kaç cc yaptırsam bilemiyorum beni takip ederseniz albumunuze bakmak ve fikir edinmek istıyorum

Merhaba MühendisAbla, :)
ben de bugün sonunda ameliyat günü aldım, kafamda 300 yada 350 cc vardı, doktor muayene etti, ölçtü baktı, 400 cc altı yapmamın hiç bir anlamı yok dedi, sizin boyunuz fiziğiniz 400 cc yi rahatlıkla kaldırır ve çok hoş durur dedi.
400 ve 425 cc arasında takacak deneyipde.
inanıyorum çok güzel olacak. bu arada fotoğraflarınıza bende bakabilir miyim ?
izlemeye aldım sizi.
teşekkür ederim.

X