Meme büyütme ameliyatı oldum küçük görünüyor

Memnuniyetsizb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
5
2
31
Merhabalar, aranıza yeni katıldım. 3 gün önce kas üstü 255 cc meme protez ameliyatı oldum. Doktor senin 300 cc dokun var 200 koysak bile yeterince doğal olması gereken gibi durur dedi. Sonra 255olarak karar verdik. 3d görüntüde gayet hoşuma gitmişti çünkü ben çok protez gibi bağıran meme istemiyordum. Ama şu an bana çok küçük geliyorlar ve aşırı mutsuzum. Zaten hala çok ağrım var zor oturup kalkıyorum. Bu kadwr eziyeti bu küçük göğüsler için çekmiş olmayı istemiyorum. Çok istekli girdiğim ameliyattan pişman olmak istemiyorum :KK43:( sizce takılan korse ve sargılarda küçük gösteriyor olabilir mi? 3d de görünen boyut gibi olacak mı kesin? :KK43:(((((

Merhabalar, aranıza yeni katıldım. 3 gün önce kas üstü 255 cc meme protez ameliyatı oldum. Doktor senin 300 cc dokun var 200 koysak bile yeterince doğal olması gereken gibi durur dedi. Sonra 255olarak karar verdik. 3d görüntüde gayet hoşuma gitmişti çünkü ben çok protez gibi bağıran meme istemiyordum. Ama şu an bana çok küçük geliyorlar ve aşırı mutsuzum. Zaten hala çok ağrım var zor oturup kalkıyorum. Bu kadwr eziyeti bu küçük göğüsler için çekmiş olmayı istemiyorum. Çok istekli girdiğim ameliyattan pişman olmak istemiyorum :KK43:( sizce takılan korse ve sargılarda küçük gösteriyor olabilir mi? 3d de görünen boyut gibi olacak mı kesin? :KK43:(((((
Merhaba bende de 315 high profil var öncesinde de dokum çok azdı ve ben de maalesef boyuttan memnun değilim tekrar olmayı düşünüyorum :/ ben de öncesinde büyük istemiyodum ama hayal ettiğim görüntü bu da değildi olduktan sonra fikirleri daha çok netleşiyomuş insanın.. normal sütyen ile bi tık daha iyi görünüyolar ama yine de yetersiz geliyo bana. Ama 3 gün çok erken bi süre başlarda çok yukarda oldukları için alt kısımlar basık duruyo zamanla oturdukça aşağı kısımlar dolgunlaşmaya başlıyo daha şekilli oluyolar.

Merhaba ben de 2019 da oldum kas zarı altı 325-350
172 boy 55 kiloyum
öncesınde dokum vardı ama sarkmıştı emzirmeden dolayı
Boyutundan bende memnun değilim aslında 380 di istediğim eşim fikrimi değiştirdi doktorum 400 alır demişti keşke 400 yaptırsaymışım
Yenilersem eğer 400 altı düşünmüyorum bende
Çok geçmiş olsun güle güle kullanın

Merhaba ben de 2019 da oldum kas zarı altı 325-350
172 boy 55 kiloyum
öncesınde dokum vardı ama sarkmıştı emzirmeden dolayı
Boyutundan bende memnun değilim aslında 380 di istediğim eşim fikrimi değiştirdi doktorum 400 alır demişti keşke 400 yaptırsaymışım
Yenilersem eğer 400 altı düşünmüyorum bende
Çok geçmiş olsun güle güle kullanın
Aynen benim de boyum 175 tekrar olursam -ki büyük ihtimal olucam gibi duruyo 450 düşünüyorum. Tabi doktorum ne der bilemiyorum.

İstediğiniz ölçü olur umarım 450 çok iyi görünecektir.
Benim şuan görünüşü ameliyat öncesi destekli kullandığımın aynısı.

Ne anladım ameliyattan o kadar acı çektim üstelik.

Şu an erken evet ama yine de ben bu göğüslerin çok büyüyeceğini düşünmüyorum 😭😭 aynen benim de südyenle verdiğim destek gibi olacak diye düşünüyorum. Aslında ben kilolu da biriyim neden bana bu kadar küçük önerdi anlayamadım. Şimdi yağ enjeksiyonu mu yaptırsam konuşup bi de diye düşünüyorum😭😭 gerçekten moralim çok bozuldu

Şu an erken evet ama yine de ben bu göğüslerin çok büyüyeceğini düşünmüyorum 😭😭 aynen benim de südyenle verdiğim destek gibi olacak diye düşünüyorum. Aslında ben kilolu da biriyim neden bana bu kadar küçük önerdi anlayamadım. Şimdi yağ enjeksiyonu mu yaptırsam konuşup bi de diye düşünüyorum😭😭 gerçekten moralim çok bozuldu
İyi olması uzun sürüyor riskler fazla sanırım büyük cc lerde belki o yüzden küçük önermiştir.
Daha çok yeni kullanın biraz belki ilerde memnun eder sizi.

Hala aynı kalırsa düşünceleriniz o zaman konuşursunuz yağ enjeksiyon.

güzel günlerde kullanın

Teşekkür edrim. Pazartesi bandajları açıp drenleri çıkarıcak o zaman bakalım. Yine yazarım buraya  inşalalh mutlu ayrılırım :)
Geçmiş olsun nasıl oldu protezler istediğiniz gibi mi? 255 CC çok çok düşük bir seçim olmuş. Hemde kilolu olan biri için dusunulmemeli. Bende 500 olmasına rağmen anca tatmin etti

X