MEME BÜYÜTME AMELİYATI SONRASI HİSSİZLİK

beherenow

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
20
9
22
Arkadaşlar merhaba, 1 şubat tarihinde meme büyütme operasyonu geçirdim. Ağrım, sızım, gerginlik hissim geçti lakin hissizlik var iki mememde de. Genel olarak tüm süreci anlatmak isterim, yakın zamanda büyütme ameliyatı olan arkadaşlarımla konuşmak, dertleşmek de isterim. Ancak şu an bir sorum var. Aranızda bu ameliyatı geçiren ya da bir tanıdığından ötürü bilgisi olan varsa ve cevaplarsa sevinirim. Ameliyat sonrası his kaybı yaşamam normal mi? Dış kısımları hissediyorum fakat iç kısımlar tamamen hissiz. Lütfen yardımcı olun. Bir sorunuz varsa ben de her zaman buradayım. Teşekkürler.☺️

Ben de 15 ocakta oldum, meme ucundan dikişe giden kısımda hissizlik var bende de her ikisinde de. En son kontrole gittiğimde doktor normal 1 seneye kadar dedi kalıcı da olabiliyormuş dediğimde evet ama %90-95 gelir dedi

Ben de 15 ocakta oldum, meme ucundan dikişe giden kısımda hissizlik var bende de her ikisinde de. En son kontrole gittiğimde doktor normal 1 seneye kadar dedi kalıcı da olabiliyormuş dediğimde evet ama %90-95 gelir dedi
Yakın zamanlarda ameliyat olmuşuz. Umarım geçer, kalıcı olması çok üzücü olurdu. Doktorum da geçer dedi. Hissizlik beni çok rahatsız ediyor. Etrafımdaki insanlar hissetmediğimi söylediğimde normal gibi bakıyor ama aşırı rahatsız edici bence. Siz alıştınız mı?

Arkadaşlar merhaba, 1 şubat tarihinde meme büyütme operasyonu geçirdim. Ağrım, sızım, gerginlik hissim geçti lakin hissizlik var iki mememde de. Genel olarak tüm süreci anlatmak isterim, yakın zamanda büyütme ameliyatı olan arkadaşlarımla konuşmak, dertleşmek de isterim. Ancak şu an bir sorum var. Aranızda bu ameliyatı geçiren ya da bir tanıdığından ötürü bilgisi olan varsa ve cevaplarsa sevinirim. Ameliyat sonrası his kaybı yaşamam normal mi? Dış kısımları hissediyorum fakat iç kısımlar tamamen hissiz. Lütfen yardımcı olun. Bir sorunuz varsa ben de her zaman buradayım. Teşekkürler

Merhaba. Bende de tam tersi his var fazlası ile. Ama his kaybı olması normal bir durummus. Ve bir müddet sonra düzeliyormus. Herkesin vücudu ve yapısı farklı. Geçmiş olsun kuzum 😘

Merhaba arkadaşlar, 15 gün önce kas zarı altı meme büyütme ameliyatı oldum. İlk haftayı rahat atlatmama rağmen son 4 gündür sol mememin üst kısmına dokunamıyorum acıdan. Meme başı da aşırı acıyor. Diğer memeye göre de başından beri daha ödemli. Yürürken , sütyen o bölgeye değdiğinde acıyor. Kambur yürüyorum bu yüzden. Doktorum sinirlere baskı yaptığını söyledi. Regl döneminde de hassasiyetin arttığını düşünüyorum ama Bana hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor artık. çok bunaldım sadece dik oturuyorum. Var mı benzer şeyleri yaşayan?

Merhaba arkadaşlar, 15 gün önce kas zarı altı meme büyütme ameliyatı oldum. İlk haftayı rahat atlatmama rağmen son 4 gündür sol mememin üst kısmına dokunamıyorum acıdan. Meme başı da aşırı acıyor. Diğer memeye göre de başından beri daha ödemli. Yürürken , sütyen o bölgeye değdiğinde acıyor. Kambur yürüyorum bu yüzden. Doktorum sinirlere baskı yaptığını söyledi. Regl döneminde de hassasiyetin arttığını düşünüyorum ama Bana hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor artık. çok bunaldım sadece dik oturuyorum. Var mı benzer şeyleri yaşayan?
Merhaba, benim de kas zarı altı oldu. Acı ve ağrı sadece 2-3 gün sürdü ama benim de iki meme çok farklıydı hala öyle ki yanii 1.5 ay oldu. Sol memem çok daha ödemli ve şişti. Hala daha çok rahatsız hissediyorum solu. O konuda rahat olsun için, hatta benim fazla ödemden sol mememde kanama bile olmuştu. Ama acı konusu değişebilir tabii takip etmeni öneririm, kötü bi şey değildir bence. Umarım hemen iyileşiriiiz😇

Merhaba, benim de kas zarı altı oldu. Acı ve ağrı sadece 2-3 gün sürdü ama benim de iki meme çok farklıydı hala öyle ki yanii 1.5 ay oldu. Sol memem çok daha ödemli ve şişti. Hala daha çok rahatsız hissediyorum solu. O konuda rahat olsun için, hatta benim fazla ödemden sol mememde kanama bile olmuştu. Ama acı konusu değişebilir tabii takip etmeni öneririm, kötü bi şey değildir bence. Umarım hemen iyileşiriiiz😇
İyileşme süreci devam ederken insan her şeyden endişeleniyor. İki mememin iyileşme süreci de farklı olabiliyor demek, daha önce yazan arkadaşlar da bahsetmişler. Geçmiş gitmiş sizin de çok şükür. ☺️ Teşekkür ederim cevabın için🙏🏻

Canim cok gecmis olsun bende 24 martta oldum ve hissizlik bende yasiyorum ve endiseliyim

Canim cok gecmis olsun bende 24 martta oldum ve hissizlik bende yasiyorum ve endiseliyim
Geçmiş olsun sizin daha çok yeniymiş. Bu arada ben güncelleyeyim. 22. Günümde epey rahatladım. Benim bahsettiğim acı yüzeysel ve dokunduğum zaman batma şeklindeydi. Sıfırlanmadı ama çok daha iyiyim. Sizin de 15. Günden sonra rahatlamaya başlar bence endişelenmeyin:)

Merhabalar, 5 hafta oldu sağ göğüs ucumdan aşağısı hissiz buz torbasını bile hissetmiyorum daha sonrasında düzelir mi bu durum?
Merhaba Benim de 2 ay oluyor aynı şekilde sol meme ucundan aşağısı hissizdi. Hala da geçmiş değil ama eskiye göre biraz daha iyi. İç dikişler ve sinirlerle ilgili demişti doktorum zamanla geçeceğini söyledi ama ben de endişeliyim biraz.

Benim 3.5 ay bitti arkadaşlar ve hala his yok. Bu durum böyle devam ederse çok üzülürüm. Çünkü memelerimden her mutlu olduğum zaman hissetmediğim aklıma geliyor. Sizin adınıza sevindim.
Merhaba hissizliğiniz düzeldi mi benim de 4 ay oldu bilgilendirir misiniz çok korkuyorum çevresinde his yok ucunda da acı hissi var😔

X