Meme büyütme ameliyatim

Nazckr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
87
22
Merhaba ben de kendi tecrübemi paylaşmak istiyorum :) ben liseden beri göğüslerimin küçük olmasına üzülüyordum, artık takıntı haline getirmiştim, hep işe girdiğimde ilk yapacağım şey göğüs ameliyatı olmak derdim yakın çevreme.. Geçen sene işe girdim :) nihayet göğüs ameliyatı olabilecektim.. Yıllardır tüm estetisyenlerin videolarını izliyor, ameliyat olanların yorumlarını okuyordum, teyzem de doktor onun sayesinde Op. Dr. Esen Karakaya ile tanıştık, öncesinde uzun bir araştırma yapmıştım elbette yorumlar, sosyal medya, forumlar.. Eskişehirde alanında en çok yorum alan doktor olması ve teyzemin Esen hoca hakkında ki güven veren söylemleri ile kendisine ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat günü geldiğinde çok heyecanlıydım, operasyondan önce Esen hoca ile her detayı tekrar konuştuk ve beni rahatlattı… kas üstü 335 cc implantlarımla uyandım ve hiç bir ağrı sızı yaşamadım. Anestezi etkisi tamamen geçtiğinde yürüyor ve kollarımı çok rahat kullanıyordum. 2 ay oldu ödemlerim gitti.. Sonuç harika :)
Merhabalar cok geçmiş olsun bu arada:) evet kas üstü konulduğu zaman ağrı olmuyormuş öyle demisti doktorum

seraperva

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2021
14
6
27
Gördüm şimdi iki kas arasına konulan protezmis. Kas altına yapılan protezlerde ağrı dayanilamayacak gibi oluyor diye okudum yaptıranlardan. İnşallah en kısa sürede acınız diner istediginiz görüntüye ulaşırsınız🌺
Agrim kalmadi cok sukur, gercektende cabuk geciyormus. Simdi sonucu bekleyip görcez insallaj

Gizomuzo

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mart 2021
19
4
24
Bende sabah tek basima yataktan kalktim, cok zorlandim ama kalkabildim. Birazdan taksiyle otele donmemiz gerekiyor ama oyalaniyorum taksiye binmeye korkuyorum🙈
Ben de sual plan olmuştum. İlk 2 haftam kabus gibiydi. Ama 3 gün en kötüsüydü. 😅 şimdi çok mutluyum bir daha Allah korusun 😂

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :60 Kg. Şimdiki Kilom :52 Kg.

Gizomuzo

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mart 2021
19
4
24

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :60 Kg. Şimdiki Kilom :52 Kg.