Meme büyütme ameliyatım

Parfum

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
44
11
38
Yıllardır kurduğum hayalime kavuştum. Perşembe ameliyat oldum anestezi almaktan çok korkuyordum ama hiç de korktuğum gibi degilmis nasıl uyuyup nasıl uyandigimi bile anlamadım uyandigimda bilincim yerindeydi agrim da yoktu ameliyatım 1 saat sürdü. Anestezinin etkisi geçmeye başladığında biraz ağrım oldu tabii ama dayanilmiycak gibi değil ağrı kesiciler gerçekten çok etkili.ilk gecem rahat geçti 2. gün biraz daha ağrılı geçti büyük bir baskı hissettim sırtım bile agriyodu goguslerimden birsey dışarı firlamak ister gibi bir baskı o yüzden 2. Geceyi de şu an hastanede geciriyorum drenler de yarin cikartilcak.2 gün boyunca kesinlikle yataktan kendiniz kalkamiyorsunuz mutlaka birinin yardımı lazım.yarin 3. Günüm bakalım nasıl hissedicem

Yıllardır kurduğum hayalime kavuştum. Perşembe ameliyat oldum anestezi almaktan çok korkuyordum ama hiç de korktuğum gibi degilmis nasıl uyuyup nasıl uyandigimi bile anlamadım uyandigimda bilincim yerindeydi agrim da yoktu ameliyatım 1 saat sürdü. Anestezinin etkisi geçmeye başladığında biraz ağrım oldu tabii ama dayanilmiycak gibi değil ağrı kesiciler gerçekten çok etkili.ilk gecem rahat geçti 2. gün biraz daha ağrılı geçti büyük bir baskı hissettim sırtım bile agriyodu goguslerimden birsey dışarı firlamak ister gibi bir baskı o yüzden 2. Geceyi de şu an hastanede geciriyorum drenler de yarin cikartilcak.2 gün boyunca kesinlikle yataktan kendiniz kalkamiyorsunuz mutlaka birinin yardımı lazım.yarin 3. Günüm bakalım nasıl hissedicem
Görüntü nasıl

3. Günüm drenlerim çıkartıldı ama ciddi bir ağrı ve baskı var tuvalete bile yalniz gidemiyorum tek başıma yatıp kalkamıyorum hatta birazdan acile ağrı kesici iğne yaptirmaya gidicem yoksa bu gece uyumam mümkün değil

4. Günüm ağrılarım devam ediyor birazcık hafifledi sadece. Yatıp kalkarken acayip bir sancı hissediyorum hâlâ sıvı sabuna bile basacak gücüm yok 😊 korse çok sıkıyor derin nefes alamıyorum sırt ağrısı var yan yatarak uyumayı çok özledim sol tarafimda daha fazla ödem var ama sağ tarafım daha çok ağrıyor nedense

5. Günüm gündüzler daha rahat geçiyor kollarımı hareket ettirmeye başladım ufak tefek işler yapabiliyorum banyomu da yaptım bugün ama geceleri ağrıyı daha fazla hissediyorum hareketsizlikten sanırım.goruntuye gelince patlamaya hazır bomba gibiler 😊

Diren artık takılmiyor diye biliyorum size neden diren takıldı

Diren artık takılmiyor diye biliyorum size neden diren takıldı
Diren takılıyor ameliyat olan her hastada vardi başka doktorla da gorustugumde o da takicaz demişti kanama riskine karşı 2 gün durdu direnler ama öyle çok rahatsızlık verici bir durum değil ben mesela ameliyat olduğum gün sigara kahve içmeye çıktım dışarıya direnlerle 😃

Benim ilk haftam cok rahat gecmsti min agrim oldu. sonraki uc hafta deisik acilar yasadim batma yanma meme ucunda asiri hassasiyet 😄 acidan delirmek uzereydimki bi ayi tamamlayinca gecti. Umarim sizde olmaz. Olursa telas yapmayin diye yazmak istedim. Ben cok korkmus ve arastirmistim

4. Ayimi tamamlamak üzereyim ilk 1 hafta çok ağrı oluyor 2. Hafta ağrılar azalıyor ancak hareketleriniz kısıtlı giyinmek bile iskence ama sonrasında 2 haftanın sonunda normal hayata dönüş tamamen ev bile taşıdım diyebilirim görüntüye gelince çok güzel gün günden yumusamaya ve daha da guzellesmeye başlıyor ameliyat olmak isteyen herkese tavsiye ederim gerçekten çekilen aciya degiyor beni gayet mutlu ve tatmin etti:)

X