Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yeliz yildizz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
408
332
31
İnşallah ama vakit geçmiyorki uyku yok zaten oturarak uyuyorum siz nasıl yaptınız uyku işini tam yatabiliyormusunuz
Ben 2 hafta oturur vaziyette uyudum yataga baya yastik filan koydum sirtima yani oyle uyuyordum anca
Daha yeni yeni tam uyuyorum ama sadece sirt ustu yan denemedim daha
Brn ilk 3 gun surekli uyuyordum okadar etkilemisti ki ameliyat ilk defa oldugum icin sanirim 3 gun surekli uyudum 4.cu gun kalkmaya basladim
Ama gecer merak etme bence istraat et iyice dinlen anca oyle gecer

simmer

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2016
300
318
Ben 2 hafta oturur vaziyette uyudum yataga baya yastik filan koydum sirtima yani oyle uyuyordum anca
Daha yeni yeni tam uyuyorum ama sadece sirt ustu yan denemedim daha
Brn ilk 3 gun surekli uyuyordum okadar etkilemisti ki ameliyat ilk defa oldugum icin sanirim 3 gun surekli uyudum 4.cu gun kalkmaya basladim
Ama gecer merak etme bence istraat et iyice dinlen anca oyle gecer
Eyvah Eyvah kendimi acmam lazım 2 hafta ben böyle ya tamam

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
Çok teşekkür ederim:KK15: ameliyatımı pazartesi oldum ama dr. Perşembe günü yani yarın banyo yapmamı söyledi dikişlerim eriyen dikişmiş bantlarda duşta kendiliğinden çıkar dedi ama duş almaya korkuyorum daha erken gibi geldi bana , siz kaçıncı günde duş aldınız dikişlerime bişey olur mu bide memelerime bakamıyorumki ben daha:KK61:
korkma sakın, bende perş ameliyat olmuştum pazar duş aldım. ağrına sızına iyi gelir bence. o pis ameliyat havasını atarsın üstünden. zaten havalarda sıcak. elini kolunu pek oynatma. saçını biri yıkasın yada kuaförde yıkat. vücudunu çok sıcak olmamak kaydıyla yıka.. inan rahatlayacaksın ve bana hak vereceksin.. ilk tecrube pek tuhaftır..

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
Eyvah Eyvah kendimi acmam lazım 2 hafta ben böyle ya tamam
yatıcaksın bi şekilde.. ben ilk 10. günde galiba yan dönüp daha insancıl yatmaya çalıştım. sevgililer günüydü. çok özlemiştim sevgilimle uyumayı..yavaştan sarıldım . ayy o sırt ağrıları ne kötüydü be

magic angel

Yaaa !!seviyorum kendimi, bayılıyorum kendime:)))
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
2.058
3.298
yatıcaksın bi şekilde.. ben ilk 10. günde galiba yan dönüp daha insancıl yatmaya çalıştım. sevgililer günüydü. çok özlemiştim sevgilimle uyumayı..yavaştan sarıldım . ayy o sırt ağrıları ne kötüydü be
Sonuda iyi bitseydi bari:KK53:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1371 gün geçti.

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
Kızlar saat 11 de girdim 14.30 da çıktım şükürler olsun uyandimm çorbamı içtim wc ye girdim yürüyüş yaptim gayet iyiyim hafif agrilarim var ama ilaçlarla geçiyor teşekkür ederimm soran sormayan herkesten Allah razı olsun opuyorummm gelişmeleri aktaririm
çok geçmiş olsun.. acil şifalar.. tez vakitte iyileşmeni diler,sevgiyle öperimmm..
enkısa sürede iyi olduğun yorumları bekliyoruz

magic angel

Yaaa !!seviyorum kendimi, bayılıyorum kendime:)))
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
2.058
3.298
çok moral veriyon canım arkadaşım :) saol iyi geldi azcık. Bu arada kan verdim, filmler de çekildi .. yarın test sonuçlarını alıcam.. filmleri aldım öğlen.. bakalım inşş yarın temiz raporum çıkacak
Hadi hayırlısı tertemiz çıksın sonuçlar .Yorğunlıuk,stres fazlasıyla olacak ama hepsine değer.
Bir ömür boyu mus mutlu olun arkadaşım:KK15:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1371 gün geçti.

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
Hadi hayırlısı tertemiz çıksın sonuçlar .Yorğunlıuk,stres fazlasıyla olacak ama hepsine değer.
Bir ömür boyu mus mutlu olun arkadaşım:KK15:
inşallah canım ... hergün her gece dua ediyorum , artık nazara gelmeyelim..çeksin pis insanlar pis ellerini üstümüzden.. çok üzen oldu bizi , beni..sizlerinde gazıyla ve yardımıyla inş bu süreç iyi geçecek.. Doktorum diyyodu bak memeler olsun bu süreç hızlanacak diye .. heuehuehueh