Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ama nasil :KK70: formul istiyoruuum? Ya damla mi yuvarlak miii? Napsam?
Vücudunuza hangisi uygunsa Tabiki :KK66: Buju öğrenmek için birkaç doktora muayene olun,bakın bakalım önerileri ne olacak. Ona göre değerlendirirsiniz ..
Yuvarlak var bende,çok memnunum. Forumda beğendiğim damlalarda var :KK66: Ama ben yuvarlakçıyım :KK66:

Vücudunuza hangisi uygunsa Tabiki :KK66: Buju öğrenmek için birkaç doktora muayene olun,bakın bakalım önerileri ne olacak. Ona göre değerlendirirsiniz ..
Yuvarlak var bende,çok memnunum. Forumda beğendiğim damlalarda var :KK66: Ama ben yuvarlakçıyım :KK66:

Yuvarlakci memetor abla beni izler misin :) ?

Doktora gittim, ikisi de olur dedi, tamamen bana birakti sen nasil olsun istersen ust kismi dolgun istiyorsan yuvarlak yok daha dogal diyorsan damla dedi. Ben de cok yapay durmasin istiyorum, esasen hic olmadigi icin bende meme, ne istedigimi de hayal bile edemiyorum : D

Doktora gittim, ikisi de olur dedi, tamamen bana birakti sen nasil olsun istersen ust kismi dolgun istiyorsan yuvarlak yok daha dogal diyorsan damla dedi. Ben de cok yapay durmasin istiyorum, esasen hic olmadigi icin bende meme, ne istedigimi de hayal bile edemiyorum : D
Bu arada damlayı seçersen dekolte kısmı istiyorum de. Üst taraf da bıngıl bıngıl oluyor damlada

Fotoları olmayanları izlemiyorum maalesef. Ama sen beni izlersen karın germe için eklediğim fotolardan azda olsa Nasıl durduğunu görebilirsin. :KK66:
Yapaylık yuvarlakta alakalı degil. Biraz yöntemle,senin durumunla alakalı.Doğru olan yöntem uygulandığı taktirde yapay bir görüntü olmaz. Ayrıca zamanla doğallaşacak zaten. Meme bu,yerçekimine yenik düşecek muhakkak. Doğru yöntem,cc büyüklüğü ve şekli tercih edildiği taktirde olumsuz herşey en geç tarihe ertelenir ve belkide olmaz. Ben 2011 de oldum,hâlen diri göğüslere sahibim. Hemde 400 cc ile. :nazar:

Merhaba kizLar. Benimde bir hafta sonra ameliyatimvar. Kas alti yuvarlak. Ancak herseyden farkli olarak benim korkum ciltte catlaklar. Cildim esnek degil. Dogumda karnimda cok cok buyuk catlamalar oldu. Halen duruyorlar. Goguslerimdede olurmu diye korkuyorum. Benim gibi cildi esnek olmayip ameliyat olan varmi?eger varsa ve ameliyatta ne kadar cildinde catlamalar oldugunu soylerse coook memnun olurum.

Doktora gittim, ikisi de olur dedi, tamamen bana birakti sen nasil olsun istersen ust kismi dolgun istiyorsan yuvarlak yok daha dogal diy7orsan damla dedi. Ben de cok yapay durmasin istiyorum, esasen hic olmadigi icin bende meme, ne istedigimi de hayal bile edemiyorum : D
Canım benimde hiç yoktu 5 ay önce (zaman ne kadar çabuk grçiyor yaaa:anneadayı:) yaptırdım,ben yuvarlakçıyım çünlü üst lobum bomboştu ve üst kısmımın dekoltrsini dolu dolu istemiştim bana da 415 cc nutrella takıldı,damla biraz daha doğal srvenlere yumuşak geçiş oluyo ama inan yuvarlaktada aynı doğallaıkta sadece üst kısmı şeklindem dolayı daha seksi oluyo:halay:ben çok memnunum iyikide yaptırmışım diyorum doktorumda kararaımın doğru olduğunu söyledi...karar senin ne istediğini doktora anlat birde olmasını isteiğin örnek model memeler varsa doktorundan onun gibi durmasını söyleyebilirsin:anneadayı:

Canım kendine ait fotoğrafı olmayanları güvenemediğimiz için izlemüyoruz. Bazen erkek üyeler oluyor, güvenliğimiz için. Şu an ilk defa görüyorum seni. Kimsin bilemem. Her isteyene de gösteremeyiiz :KK66: kendine ait bir albüm yaparsan bakarız önce senin fotolara, güvenirsek izleriz. Ameliyat olmasanda evde doğal çekilmiş ameliyat öncesi halinle foto koy. Hem bu sayede sana öneride bulunuruz. Yani böyle kısaca :KK66:

Canım kendine ait fotoğrafı olmayanları güvenemediğimiz için izlemüyoruz. Bazen erkek üyeler oluyor, güvenliğimiz için. Şu an ilk defa görüyorum seni. Kimsin bilemem. Her isteyene de gösteremeyiiz :KK66: kendine ait bir albüm yaparsan bakarız önce senin fotolara, güvenirsek izleriz. Ameliyat olmasanda evde doğal çekilmiş ameliyat öncesi halinle foto koy. Hem bu sayede sana öneride bulunuruz. Yani böyle kısaca :KK66:

tamam teşekkür ederim. sizde haklisiniz iyi geceler

Ben yeni oldum 2 hafta oluyor yuvarlak hight profil 415 cc Herseyden cok memnunum yanliz su dikis izleri nezaman iyilesicek birde ben masaj yapamiyorum doktor dokunsan yeter dedi Gerci himm birde su normal sutyene nezaman gecerim malum bu sicaklarda hic cekilmiyor

slm kızlar bende cumartesi günü ameliyat oluyorum.doktorla herşeyi konustum ama hastaneye neler götürmem gerkiyor unutmusum.pijama terlik hricinde bişey götürmem gerekiyor mu? birde benim boy1.65 45 kıloyum.225cc yuvarlak kas altı koyacakmıs doktorum.bana pek bi küçük gelddi siz ne dersiniz??
Bencede kucuk doktorun sana resimlerle hostermedi mi ameliyattan sonra nasil gorunecegini

Merhaba kizLar. Benimde bir hafta sonra ameliyatimvar. Kas alti yuvarlak. Ancak herseyden farkli olarak benim korkum ciltte catlaklar. Cildim esnek degil. Dogumda karnimda cok cok buyuk catlamalar oldu. Halen duruyorlar. Goguslerimdede olurmu diye korkuyorum. Benim gibi cildi esnek olmayip ameliyat olan varmi?eger varsa ve ameliyatta ne kadar cildinde catlamalar oldugunu soylerse coook memnun olurum.

Arkadaşlar ben de bunu merak ediyorum büyütme ameliyatı olup da memesinde çatlak oluşan var mı
Benim cildim de aşırı çatlıyor bir de meme dokum yok gibi bir şey
Çatlayacak mıyım :olamaz:

Canım benimde hiç yoktu 5 ay önce (zaman ne kadar çabuk grçiyor yaaa:anneadayı:) yaptırdım,ben yuvarlakçıyım çünlü üst lobum bomboştu ve üst kısmımın dekoltrsini dolu dolu istemiştim bana da 415 cc nutrella takıldı,damla biraz daha doğal srvenlere yumuşak geçiş oluyo ama inan yuvarlaktada aynı doğallaıkta sadece üst kısmı şeklindem dolayı daha seksi oluyo:halay:ben çok memnunum iyikide yaptırmışım diyorum doktorumda kararaımın doğru olduğunu söyledi...karar senin ne istediğini doktora anlat birde olmasını isteiğin örnek model memeler varsa doktorundan onun gibi durmasını söyleyebilirsin:anneadayı:
Galiba ben de yuvarlaga yaklasiyorum. Doktor ust govdemin cok uzun olmadigini o yuzden yuvarlagin daha cok yakisacagini soyledi. Sadece ilk etapta onde top gibi iki sey olucak ondan hoslanmiyorum, ama zamanla arzum77 arzum77 memetor ablamizin de dedigi gibi yer cekimine karsi koyamayacagini dusunuyorum ben de :KK70:

En az 2 ay surer ama degil mi toparlamasi?

Yanlislikla post ettim, hayirli olsun canim
Gule gule kullann:)
ben de olacagim galiba, ama yuvarlak mi damla mi kararsizim kizlaaar, sizin ne? Hangisini tavsiye edersiniz? Cok asiri buyuk olsun istemiyorum ama yapayliktan da korkuyorum. Siz ne dersiniz?
Ben damla istemiştim , ama doktorum yuvarlak tavsiye etti. İyi ki de yuvarlak yaptı, düşündüğünüz gibi elmalar gibi durmuyor gayet doğal.

X