Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Walla ben Haldun hocaya ameliyat oldum bana da 345 high profile damla taktı vücuduma en uygun olanı buydu cok araştırma yaptım ama içime sinen tek doktor oydu vücuduna en doğalını takmak için uğraşıo çünkü felsefesi buydu şahsen çok pişman oldum daha önce yaptırmadım die ama kendi doktorum die sölemiorum gerçekten çok başarılı bir doktor benden bir tavsye gelir şahsen :KK54:
İşte Ben böyle memnuniyet mesajları okuyunca çok Mutlu oluyorum. En korktuğum başarısız sonuçlar ve sonrası... Sağlıklı memelerimiz olsun :KK66:

Galiba ben de yuvarlaga yaklasiyorum. Doktor ust govdemin cok uzun olmadigini o yuzden yuvarlagin daha cok yakisacagini soyledi. Sadece ilk etapta onde top gibi iki sey olucak ondan hoslanmiyorum, ama zamanla arzum77 arzum77 memetor ablamizin de dedigi gibi yer cekimine karsi koyamayacagini dusunuyorum ben de :KK70:

En az 2 ay surer ama degil mi toparlamasi?
canım merak etme ilk başta top gibi oluyo ama 1 ay sonra iniyo aşağıya 5.aydayım acaaip doğal oldular top gibivdeğil yani

digitalsaat digitalsaat bence yuvarlak damla büyüklük bu işleri doktora bırakın. Sadece nasıl bir meme istediğinizi iyi anlatın. Vücut olculerinize göre en doğru kararı doktorunuz verir. Eğer ankara düşünürseniz ferruh bingul ü tavsiye ederim. Ben memnun kaldım. Pratik ve becerikli. Benim sarkmış biri aşağıda biri yukarda asimetrik küçük memelerimi çok güzel halletti sagolsun.

İşte Ben böyle memnuniyet mesajları okuyunca çok Mutlu oluyorum. En korktuğum başarısız sonuçlar ve sonrası... Sağlıklı memelerimiz olsun :KK66:
aminnn canım yaaa bukadar güzel hayallerle çıktığımız yoldan hüsrana uğrayıp dönmeyelim inşllh Allah yaptırcak olan herkezi sevindirsin mutlu sonuçlarla yüzmüz gülsün hepimizin

digitalsaat digitalsaat bence yuvarlak damla büyüklük bu işleri doktora bırakın. Sadece nasıl bir meme istediğinizi iyi anlatın. Vücut olculerinize göre en doğru kararı doktorunuz verir. Eğer ankara düşünürseniz ferruh bingul ü tavsiye ederim. Ben memnun kaldım. Pratik ve becerikli. Benim sarkmış biri aşağıda biri yukarda asimetrik küçük memelerimi çok güzel halletti sagolsun.

merhaba ben ankaradayım siz ne zaman ve ne kadar yaptırdınız öğrenebilir miyim

Kızlar Ayşegül Sivri`ye whatsapp`tan foto attım asistanı Gizem hanım diye bir bayan cvp yazdı Göstericem fotonuzu dedi
Neyse dönüş yaptı,300-350 cc arası uygun görmüş fotodan.
Hasan fındık`a mail attım.Otomatik bir cvp verdi sanırım bayağı uzun yazmış bana yorum yapmamış gelip görüşülerek ortak karar verilir gibi yazmış. Fiyat:10.000 TL
3 ay önce asistanı na sormustum 8.000 demişti 2.000 artmış:oha:
Selamlar
Ben 13 ağustos ta meme büyütme ameliyatı olucam. Uzun araştırmalarım sonucu dr Ali Rıza Öreroğlu nu buldum ve çok iyi hissettim inşallah sonuçtan da memnun kalırım. 8000 Deniz ağızlarını açıp 6000 ₺'ye indiler
Pazarlık yapın derim

Kızlar banada silikon taktırmak çok sıcak geliyor bütük göğüslerim olsun istiyorum. Şimdi de küçük sayılmaZlar etrafımdakiler güzel diyor
Silikon taktıran arkadaşlar nasıl görünüyor çok merak ediyorum
Ama resimlerinize nasıl bakıcam ?

Kızlar banada silikon taktırmak çok sıcak geliyor bütük göğüslerim olsun istiyorum. Şimdi de küçük sayılmaZlar etrafımdakiler güzel diyor
Silikon taktıran arkadaşlar nasıl görünüyor çok merak ediyorum
Ama resimlerinize nasıl bakıcam ?
Sende kendi fotonu koyarsan izlemeye alırız bakarsın. Bizde sana fikrimizi söyleriz. Böyle karşılıklı bir fikir alışverişi yaparız. Ama gerçekten bayanmısın kimsin bilmeden kimse göstermez fotolarını canım

Yanlislikla post ettim, hayirli olsun canim
Gule gule kullann:)
ben de olacagim galiba, ama yuvarlak mi damla mi kararsizim kizlaaar, sizin ne? Hangisini tavsiye edersiniz? Cok asiri buyuk olsun istemiyorum ama yapayliktan da korkuyorum. Siz ne dersiniz?
ben damla yaptırdım hiç pişman değilim çok memnunum :KK71:

KIZLAR SAYFA AÇACAĞIM AMA BURDA ÖNCELİKLE SORAYIM DEDİM.SİZLERİN TECRÜBELERİ YARDIMLARINIZI BİLİYORUM.HAFTAYA İNŞALLAH DOKTOR RANDEVUSU ALIP İLK MUAYENEME GİTMEK İSTİYORUM.ÖNÜMDE BAZI ENGELLER VARDI ONLAR KALKTI İNŞALLAH.YALNIZ BENİM DURUM ŞU ÖNCEDEN DE YAZMIŞTIM ÇOĞU ARKADAŞLAR BİLİR.SADECE ANKARADA ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDEN BİRİNDE OLABİLRİM.BU AY RANDEVUYU AYARLARSAM KASIMDAN ÖNCE OLMAM GEREK.LÜTFEN ARKADAŞLAR ANKARADA ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE OLUP MENUN OLAN VE HANGİ DOKTORA YATIRDIĞINI YAZANLAR OLURSA ÇOK MEMNUN OLURUM.:KK52:ÇOK HEYCANLIYIM.

X