Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

magic angel

Yaaa !!seviyorum kendimi, bayılıyorum kendime:)))
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
2.058
3.298
Cnm sen suçlu falan değilsin karşındaki hadsiz kimseyi izlemek zorunda değilsin yada göğüslerini göstermek zorunda değilsin biz nasıl zamanında silikon yaptırtmadan önce küçük memelerinizi çekine çekine koyduysak onlarda koysun takma kafanı boşver:KK66:
Canım maalesef kendisi memelerini koymuş zaten o yüzden de kızdı biraz ama güven vermedi izlemeye almadım bu kdar basit istediğimi izler istediğimi silerim yani :KK73:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1378 gün geçti.

inci_li

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2016
49
84
34
Kizlarrr selam ben ameliyattann ciktiiiimmmmmm... iyi dileklerinizi okudum cook tesekkurler hepinize ayri ayri.... soz konusu cc 325 kas alti yuvarlak :KK5: simdilik her sey iyi umarim daha iyi olucam.. bandajlarla sarili durumdayim nefes alirken cok agrim oluyor suan bunlar disinda skintim yok:KK73:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 475 gün geçti.

arzum77

MEMETÖR :))
Pro Üye
15 Ekim 2010
16.004
12.802
Kizlarrr selam ben ameliyattann ciktiiiimmmmmm... iyi dileklerinizi okudum cook tesekkurler hepinize ayri ayri.... soz konusu cc 325 kas alti yuvarlak :KK5: simdilik her sey iyi umarim daha iyi olucam.. bandajlarla sarili durumdayim nefes alirken cok agrim oluyor suan bunlar disinda skintim yok:KK73:
Çok geçmiş olsun inci_li inci_li :KK19: Olacak o kadar sıkıntı dur bakalım hele :KK66:
Sorunsuz çok Mutlu olacağın bir süreç dilerim .. Öptüm :KK15:

masumcaxd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2016
383
674
41
Ohhh hayırlısı olsun canım benim yeni memişlerinle mutluluklarrrrr:KK66:

jungle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
24
31
Hadi gözün aydın, çok geçmiş olsun. Kolayca atlatacağın bir süreç olur inşallah. Öpüyorum

Nevreste

Everest
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
224.587
433.849
39
Merhaba Hanımlar
Şerbetli tatlılar oylamasına oylarınızı bekliyoruz:KK68:
Oylamaya katılmak için linke tıklayın lütfen..:KK22:
Şerbetli Tatlılar Oylama :KK56:

Smileymagic

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
203
177
Cok gecmis olsun. Bende yarin ameliyat olucam. Nerde oldunuz?

Jeanne darc_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2015
837
793
35
Kizlar konu actim, bi kac arkadisin disinda yardimci olan olmadi,
Simdi buraya yaziyorum,
Silikon oncesi meme cevreniz kac cm di
Sonrasi meme cevreniz kac cm oldu