Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Derinsu88

Fazla iyi niyet kendine ihanettir !
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2016
355
599
en
ben şimdi doktırun yanından çıktım 29 ağustos pazartesiye erteledim nasipse İzmir ege ünvrstnde olucam çok üzgünümyaaa ne güzel çarşmba günü ılup bitçek gitçek kurtulcaktım nediyim vardır bundada bir hayır sabredicem artık
Kesinlikle vardır bi hayır hiç üzülme 29 ağustos die şafak sayma benim bile 16 gün kaldı ama zaman geçmiomuş gibi gelio şaka gibi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1197 gün geçti.

prensespinar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
1.858
1.963
Bana sezeryan öncesi de çok arkadaşım löyle zor böyle zor dedi. Çok korktum tırstım.. Kendimi kötüye hazırladım. İyiyle karşılaşınca daha mutlu oldum. İyiye hazırlanıp kötüyle yıkılmak daha zor olmaz mı? Ay bu çok farklı bir cisim içimizde. Ama moralim cesaretim kendime güvenim tam. Acıların geçici olduğunu biliyorum. Ama katlanmam gereken sürece de hazırlamam lazım kendimi. :mad::işsiz:
ben hiç çok ağrım olcak fln diye düşünmedim hani o şekilde hazırlamadım kendimi.bir an önce kurtulayım olsun bitsin modundaydım hep ağrı acı çekmeye de razıydım yani :olamaz:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 805 gün geçti.

prensespinar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
1.858
1.963
en
ben şimdi doktırun yanından çıktım 29 ağustos pazartesiye erteledim nasipse İzmir ege ünvrstnde olucam çok üzgünümyaaa ne güzel çarşmba günü ılup bitçek gitçek kurtulcaktım nediyim vardır bundada bir hayır sabredicem artık
zaman öyle çabuk geçiyo ki.hiç bozma moralini.ben ocakta gün alıp nisanda ameliyat oldum.hayırlısı buymuş demek ki die düşün :KK66:

Khaleesi_

RABBİM ne olur bir MUCİZE olsun :'(
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
1.015
1.374
tövbe tövbe yarabbim yaaaa. meme vermiyosun neden bukadar büyük uç veriyosun, uç veriyosun meme niye vermiyosun böyle bi vücut yaratıyosun neden kadın diyosun offf gelde isyan edip günaha girme. kadın gibi olmak için acı çek üstüne bide para ver 13 14 yaşındaki kız çocuklarından utanır oldum yaaa offfbu nasıl bi kader yarabbb kızım büyüdüğünde bana öekerse 18 i dokdyrduğu gün ilk işim göğüslerini büyüttürmek olucak yavrum bari bu sıkıntılarla yaşamadın gençliğini
Allah sana hicbisey borclu değil. ..
görebildiğin duyabildigin konusup yuruyebildigin ve dahasi icin sen Allah a borclusun. memelerini guzel yaratsaydi daha mi iyi bi KUL olacaktin ?
isyan ederek Allahin sevgisini kaybetmekten baska eline bisey gecmez

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 936 gün geçti.

Cyndyrella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
982
2.541
42
ben hiç çok ağrım olcak fln diye düşünmedim hani o şekilde hazırlamadım kendimi.bir an önce kurtulayım olsun bitsin modundaydım hep ağrı acı çekmeye de razıydım yani :olamaz:
Hah bende biran önce olup kurtulayım modundayım ama çok hafife de almayayım diyorum. Ama sizler olmasanız ben bu seferde vazgeçerdim. Sözleriniz tavsiyeleriniz deneyimleriniz beni güçlendirdi. Biliyorum ki çok rahatta geçebilir. Acılı da. Sadece dua ediyorum şu an Allaha. İnşallah çok acı sızı komplikasyon olmaz diye. En Büyük KK

Betus123

Timsahı çanta yapan kadın adam'a neler yapmazki ;)
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2016
1.134
1.825
Ya bisey sorucam su kalkip yatmaktaki acı ne zaman gecicek ? Kalkmanin imkani yok resmen o yanmalar sanki dikisler patladi gbi duygu ne zaman gececek acaba ;/ korkudan kalkmak istemiyorm bide ne zaman dik durmaya baslarim acaba

prensespinar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
1.858
1.963
Hah bende biran önce olup kurtulayım modundayım ama çok hafife de almayayım diyorum. Ama sizler olmasanız ben bu seferde vazgeçerdim. Sözleriniz tavsiyeleriniz deneyimleriniz beni güçlendirdi. Biliyorum ki çok rahatta geçebilir. Acılı da. Sadece dua ediyorum şu an Allaha. İnşallah çok acı sızı komplikasyon olmaz diye. En Büyük KK
Sen bide işin içinde olduğun için aklına ister istemez extrem şeyler de geliyo olabilir.inşallah ağrısız acısız olur.

prensespinar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
1.858
1.963
Ya bisey sorucam su kalkip yatmaktaki acı ne zaman gecicek ? Kalkmanin imkani yok resmen o yanmalar sanki dikisler patladi gbi duygu ne zaman gececek acaba ;/ korkudan kalkmak istemiyorm bide ne zaman dik durmaya baslarim acaba
yatakten kalkarken farkında olmadan göğüs kaslarımızı kullanıyoruz ya senin de kas altı o yüzden oluyodur.kendin kalkma bence.bana yasaktı da doktor omzumdan çekip kaldırmıştı.15 gün boyunca annem de öyle kaldırdı beni yataktan.o zaman kaslara yük binmediği için ağrın da olmaz diye düşünüyorum.bide o dik yürüyememe sanırım psikolojik :KK22:benim perşembe 1 ay olcak farkında olmadan hala kambur duruyorum :KK23: gün geçtikçe daha iyi oluyosun ama di mi?kendin de farkındasındır büyük ihtimal.

magic angel

Yaaa !!seviyorum kendimi, bayılıyorum kendime:)))
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
2.058
3.298
10 Gün sonra geçicek:kızgın:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1378 gün geçti.

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
kızlar selam, sanki hiç hbrleşmiyoruz gibi heyyoo ben geldiiim desemmi demesemmi bilemedim.. ama görüşemediklerimiz var tabiki burada.. Herkesler nasıllar bakalım :)

Betus123

Timsahı çanta yapan kadın adam'a neler yapmazki ;)
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2016
1.134
1.825
yatakten kalkarken farkında olmadan göğüs kaslarımızı kullanıyoruz ya senin de kas altı o yüzden oluyodur.kendin kalkma bence.bana yasaktı da doktor omzumdan çekip kaldırmıştı.15 gün boyunca annem de öyle kaldırdı beni yataktan.o zaman kaslara yük binmediği için ağrın da olmaz diye düşünüyorum.bide o dik yürüyememe sanırım psikolojik :KK22:benim perşembe 1 ay olcak farkında olmadan hala kambur duruyorum :KK23: gün geçtikçe daha iyi oluyosun ama di mi?kendin de farkındasındır büyük ihtimal.
Kendim kalkmam imkansiz zaten ittirildigim halde o agrim var :KK43: iyiym simdilk cok sukur agrilarm hala var bayagi ama televizyon film falan cok odaklanmiyorum. Dik durmaya calisiyorm cok agri yapiyor. Ama korkudan kalkmak istemiyorm hic :KK43: