Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

kızlar herkese günaydın.mesajlarınızı okudum.benim gibi olan var mı merak ediyorum.benim sağ göğsüm iyileşti herşey çok güzel gidiyor fakat sol göğsümde hala bir sıkıntı var. ameliyattan 1 hafta sonra doktorum,benim zorlamamdan kaynaklandığını söylediği kan toplanması olmuştu bunu boşalttı.geçen hafta çarşamba kontrole gittim solun iç kısmında hala şişlik vardı geçeceğini ve boşaltmaya gerek olmadığını söyledi.cuma günkü kontrolde tekrar kalan kanı boşalması gerektiğini söyledi ve içerde biriken kanı boşalttı.şuan psikolojım alt üst olmuş durumda.cuma ve ctesi aşırı derecede üşüdüm ve ctesi mecburen market alışverişi ve çocuğumun ihtiyaçları için dışarı çıktım.ağrım oldu ve dün hafif bir şişlik lduğunu farkettim.
kızlar ben napmalıyım masaj yapıp yatınca yumşuyor rahatlıyorum ama mecburum çalışıyorum işe gelmek zorundayım.e bir tane kızım var kalkıp yemek yapmam gerekiyor.temizlik deseniz 2 hafta yapmadım ama çamaşırdı yatak çarşaf mecburuz bunları değiştirmeye.deliricem artık neden sol taraf iyileşmiyor yaaa:cry:
Yaa.. çok üzüldüm... neden tekrarlıyor bu durum acaba?
Durum kan toplaması ise (sıvı toplaması değil) içeride sızma yapan bir damar olduguna işarettir aslında. O damarın koterle yakılması,o kan sızmasının durdurulması gerekir. Hatta durumu kontrol etmek içinde dren takılır,durum gözlemlenir. Meme içerisinde sıvı veya kan toplamasını dışarı atmanın Ve gözlemlemenin en iyi yoludur dren. Masaj yapman şu durumda ne kadar mantıklı peki? Doktormu önerdi bunu?içeride hasarlı bir doku var,sen göğsünü oldukça sıktıkça sızmalar tekrarlamazmı peki?

Yaa.. çok üzüldüm... neden tekrarlıyor bu durum acaba?
Durum kan toplaması ise (sıvı toplaması değil) içeride sızma yapan bir damar olduguna işarettir aslında. O damarın koterle yakılması,o kan sızmasının durdurulması gerekir. Hatta durumu kontrol etmek içinde dren takılır,durum gözlemlenir. Meme içerisinde sıvı veya kan toplamasını dışarı atmanın Ve gözlemlemenin en iyi yoludur dren. Masaj yapman şu durumda ne kadar mantıklı peki? Doktormu önerdi bunu?içeride hasarlı bir doku var,sen göğsünü oldukça sıktıkça sızmalar tekrarlamazmı peki?
bencede V -violet canım olmazsa başka bir doktora görün ya. bir an önce ileş artık.

Ya bırak şu anda kocayı . Benim kocada silikonu ilk duyduğunda şarırdın sen demişti bana . Baktı kararlıyım iyi araştır demeye başladı daha sonra çok büyük olmasın dedi ve şimdide bunlar füze gibi diyor :))) . Takıldım bende bunlara bi ton yatırım yaptım , burda Servet yatıyor ona göre davran diye :21:
:) :)

Valla canım doktora göre degişiyor bence cunku kendı doktorum harıcınde görüstügüm doktorda 1 hafta demişti iyileşme sürecine ve işk 1 ay nelerin yasak oldugunu, kollarımı ne derece kullanamayacagımı söylemişlerdi..Herkesin toparlanma süreci farklı oluyor ama kasütünde genellikle gerçekten de kolaylıkla atlatılıp normal hayata dönülüyor, ama kasaltıysa bence de biri olmadan cokk zor.. bana ilk günler arkadasım baktı ben de olmadan önce burayı okuyordum ve hep 4-5 gün sonra iyi olundugu yazıyordu. Hep gün sayıyordum bugun 3. Gun 2 gün kaldı iyi olmama diye:) belki de cok sartladım kendımı 5. Gunden sonra iyi olcam diye o yüzden dirayetli davrandım gecicegini biliyordum ama 2. Hafta tek yatıp tek kalkamıyordum. Gogsume yattıgımda inanılmaz kramp giriyordu bir gece uyanıp sandalyede oturarak uyumustum yatmaktan korkup:) herkesin acı eşiği farklı kişiye göre degişiyor Betus123 Betus123 arkadasımızın süreci daha da uzundu ama geçti.. gecince o günler sadece anı olarak kalıyor tadını cıkarmaya baslıosunuz sanki hep memeli doğmus gibi.. @sukufe90
Benim yarin 7 ayım oluyor hala sıktığım zaman agrim oluyor. Doktorlarin sürecleri tamamen degisik . ben cok agrili gecirdim ama onada sukur. Mesela sag gogus ucumda hala his yok 6 aya gelir dediler olmadi simdide 1 seneyi bulur diyolar doktorlarin zaman kavramina inanmiyorum ben

X