Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kac gun kalkmiyo

Hmm... mesela giyinirken filan zorlandığım 3-4 gündü sanırım. Belki biraz da korkudandı gerçi :) Sonrasında daha rahat hareket edebilmiştim. Ama bana "3 hafta çok yukarı uzanma" dedi doktorum.

5 gün ve 3 hafta dönüm noktaları bence. 5 gün sonra biçok şeyi yapıyorsunuz ama yine de yavaş ve dikkatli olmak lazım. Ben göğüs kaslarımı minimum kullanmaya çalışmıştım ama kollarınızı ileri ve yukarı uzanmadıkça kullanıyorsunuz. Kaldırabiliyosunuz yani zorlamadan.

3 hafta sonra göğüs kaslarınızı çok zorlamadıkça (spor vs gibi) artık her şey normale dönüyor.

Çook sagoll cnmmm cok iyi geldi bu haber

Evet evet hiç merak etme :) beni doktor uyarmıştı ödemlerin var, baskülde fazla çıkabilirsin diye ama karnımın o kadar şişmesine ihtimal vermiyodum. Heralde hareketsizlikten kilo aldım diye düşünüp üzülmüştüm. Ama 3 haftada max kaç kilo alırsın da böyle şişerdi yani! Forumu baştan sona okumuştum başkaları da var mı böyle diye :KK70: (varmış)
Kafaya taktıkça da daha çok yemiştim :KK70: karnım indi sonra :) geçiyomuş :)

Hmm... mesela giyinirken filan zorlandığım 3-4 gündü sanırım. Belki biraz da korkudandı gerçi :) Sonrasında daha rahat hareket edebilmiştim. Ama bana "3 hafta çok yukarı uzanma" dedi doktorum.

5 gün ve 3 hafta dönüm noktaları bence. 5 gün sonra biçok şeyi yapıyorsunuz ama yine de yavaş ve dikkatli olmak lazım. Ben göğüs kaslarımı minimum kullanmaya çalışmıştım ama kollarınızı ileri ve yukarı uzanmadıkça kullanıyorsunuz. Kaldırabiliyosunuz yani zorlamadan.

3 hafta sonra göğüs kaslarınızı çok zorlamadıkça (spor vs gibi) artık her şey normale dönüyor.

Insallah , tesekkurler

Evet evet hiç merak etme :) beni doktor uyarmıştı ödemlerin var, baskülde fazla çıkabilirsin diye ama karnımın o kadar şişmesine ihtimal vermiyodum. Heralde hareketsizlikten kilo aldım diye düşünüp üzülmüştüm. Ama 3 haftada max kaç kilo alırsın da böyle şişerdi yani! Forumu baştan sona okumuştum başkaları da var mı böyle diye :KK70: (varmış)
İlk bes gun tatlısı ekmegi hamur isi ne bulduysam yedm 4 gundur dıkkatlı beslenıyorm
Onumde hedef 2-3 tarih var onlara guzel gozukmelıym
Ama bu ara hayat biraz stres is guc gelecek
Ustuste geliyor mutsuz oluncada yemek ıstıyorum

Seni izledim bilgine cnm

Merhaba kızlar, ankarada doktor oguz kılıc ile görüşme yaptım. ameliyat olan var mı aranızda oguz beye ? birde herşeyi cok merak ediyorum yardım eder misininiz bana bilgi verir misiniz genel olarak neler yaşıcam
Mrb
Ben de oğuz bey ile görüşmüştüm. Kardeşimin ameliyat olduğu gün oğuz beyin ameliyat ettiği 2 hasta ile tanışmıştım. Çok rahat hareket ediyorlardı ve memnunlardı. O yüzden görüşmeye gittim. Fakat daha sonra forumda haldun beye ameliyat olanları ve ne kadar güzel olduklarını görünce fikrimi değiştirdim. Şimdi haldun bey ile görüşmeyi bekliyorum. 27 martta görüşeceğiz. Ameliyat günümü bile aldım daha görüşmeden:))20 nisanda ameliyat.. bakalım ben de memnun kalırım inş..

Öncelikle merhaba,
Ben estetik olalı daha 15 gün oldu ve kesinlikle olmanı tavsiye ederim.Hep düşünüyordum bir gün olurum diye ve sonunda karar verdim.Şuan inanılmaz bir özgüvenim var.Hiç yokken nasıl bu hale geldi bende şaşırıyorum.Doktorum çok iyiydi.İstanbulda oturuyorsan şiddetle tavsiye ediyorum.Nurettin Noyan'a oldum ben ameliyatımı.Dünyanın en güler yüzlü en ilgili en cana yakın doktoru olabilir.Memnun kalman garanti.Benim a dan c kupa geldi.300 CC yuvarlak protez takıldı.Ve çok başarılı bir iyileşme sürecim oldu.Korkulacak hiçbirşey yok.Sorun olursa mesaj atabilirsin :)

Yarın sabah tartılcam sanırım ağır depresyona hazırlanmalıym :KK43:( yaa 5 gun ne ıstedıysem yedım dıe 5-6 kg almıs olamam yazk o zaman bana yaa :KK43:(
Paket paket cıkolatalwr yuzunden bir haftada 7 kg alınmaz dımı ya

Az önce tartldm gece gece yemınlee en ust kattan atarm kendımı amelıyattan bır gun once 63 tum sımdı 69,7 saka dımı
Sabah ne cıkqcagım acaba

X