Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

_Denniss_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
309
383
26
ol canım ol burdaki çoğu kadının tek pişmanlığı o yada şu sebepten ameliyatı ertelemek gerçekten ihtiyacın varsa ve kararlıysan hemen ol hiç düşünme keşke şimdiki aklım 20 li yaşlarımda olsaydıda cebimde bukadar çok keşkem birikmeseydi
Ya cok tesekkur ederim bende bir an once olup kurtulmak istiyorum simdi is icin il disindayim her ne kadar korksamda ameliyat masasina yatmaktan donunce hemen randevu alicam

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
Selam kızlar, bakalım bizim dönemlerden kimler var.. 2016 Ocak Şubat - mart - Nisanda bıçak altına yatanları görelim :) öncesinde olupta bizi destekleyenler .. eller havaya memekent sakinleri .iş güç düğün hazırlıkları vs vs koşmaktan pek bakmadım buraya. bir ara ortamda değişmişti.. yeni ameliyat olacaklara bol şans dilerim .. karneyide şöyle koyalım :)
325 CC high profile - kolaltı kas altı 4 şubat 2016 :)

NVLN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2016
574
428
40
Selam kızlar, bakalım bizim dönemlerden kimler var.. 2016 Ocak Şubat - mart - Nisanda bıçak altına yatanları görelim :) öncesinde olupta bizi destekleyenler .. eller havaya memekent sakinleri .iş güç düğün hazırlıkları vs vs koşmaktan pek bakmadım buraya. bir ara ortamda değişmişti.. yeni ameliyat olacaklara bol şans dilerim .. karneyide şöyle koyalım :)
325 CC high profile - kolaltı kas altı 4 şubat 2016 :)
2016 ocak 20 ..325cc yuvarlak mentor plus profile dual plan..+ dikleştirme lollipop kesi :)

_Denniss_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2016
309
383
26
Fotograf yukledim lutfen bakip yorumlar miniz boyum 1.70 kilom 52 bu olculerde kac cc gider yuvarlak mi damla mi olur dokum yeter mi yoksa kasalti mi olur hanimlar hanim ablalar :110:

Cyndyrella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
982
2.541
42
vallahi yaa nerlerde bu kadın@Cyndyrella sırra kadem bastı mübarek kaç haftadır yok inşllh iyidir bi sorunu yoktur???
Kızlar! Hepinizi çok seviyorum. Unutmadım kimseyi. Ama son zamanlar işler ters gitmeye başladı. Mememde küçük bir kist geldi elime moralim bozuldu. Sildim tüm fotoları. Nazar değdi dedim ama önemli bişii diğilmiş. Daha önceden var olan silikon sonrası yüzeye çıkmış. Silikon bu açıdan da iyi bişiimiş.

Tiramisu35

♥♥♥Yavrularım♥♥♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
5.539
4.569
Kızlar! Hepinizi çok seviyorum. Unutmadım kimseyi. Ama son zamanlar işler ters gitmeye başladı. Mememde küçük bir kist geldi elime moralim bozuldu. Sildim tüm fotoları. Nazar değdi dedim ama önemli bişii diğilmiş. Daha önceden var olan silikon sonrası yüzeye çıkmış. Silikon bu açıdan da iyi bişiimiş.

Peki ne olacak kist için tedavi mi göreceksin yoksa kendiliiinden geçecek mi?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 442 gün geçti.

linda121212

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
277
411
38
Sıkmaa canini.onemli bisey degilse.kas altimiydi seninki.kisti yukari cekmisse evet guzel demekki silikon