Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
Eşim çok istediğim için kredi çekecek bana. Ama şunu söyledi "- yaptırıyorsun ama bakalım sevecek miyim, sonuçta senin değil nekadar hoş dursada sana ait olmayan bişeyi seninmiş gibi sevemem-" dedi. Hakikatten böyle olur mu? Yaptrmamam için söylemiyor istiyorsan tabiki yaptırıcaksın bu senin özgüvenini zedeliyorsa enbaşta ben destek olurum diyerek krediye başvurdu. içten ve ciddi söylüyor. Yani eşim sağolsum kusurlarımı seven biridir. İçim tedirgin oldu. Eşinden böyle tepki alan oldu mı
ben aşırı memnun kaldım, herseyim değişti resmen.. sanki saçım başım bile bakışlarım duruşum.. erkek arkadaşım çöokta teşvik etmişti nerdeyse 2 senedir beraberiz. geçen hafta evlendik.. artık eşim diyebşilirim. çok memnun mutlu mesut.. heranlamda tavsiye ederim. ve hiiiç belli olmuyo ne elde ne de görüntüde

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
gerçekmi yaaa gerçekten 3-5 ay geçince eskisi gibi olacakmı vücudumuz sanki hep hareket kısıklığı yaşıycakmışım gibi geliyor şuan
hiç korkma.. gayet rahat üstüne yatıyorum.. 4 şubatta ameliyat olmuştum.. hiç unutmam 14 şubat sevgililer günnüde yan yatıp sevgilime sarılamadım diye ölmüştüm üzüntüden. hiçbiri,nden eser yok. unutuyosun. ama ilk 1- 2 zaten kollaman şart. şimdi varmı yok farkında değilim hem yumuşadılar hemde hertürlü harekete okler.. afedersin her türlü elle müdahale olayında gayet sağlam ve iyiler.. en çok böyle durumlarda iyiki yaptırmışım diyor insan. his kaybı sorunum benım 1 tanesinde olmuştu. biri ilk günden beri hissediyordu. sanırım diğeri de 2 ay geçti 3. ayda iyiydi.. yalan söylemeyim çok hatırlamıyorum .. ama sakın telli sutyen kullanma

Cyndyrella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
982
2.541
42
hiç korkma.. gayet rahat üstüne yatıyorum.. 4 şubatta ameliyat olmuştum.. hiç unutmam 14 şubat sevgililer günnüde yan yatıp sevgilime sarılamadım diye ölmüştüm üzüntüden. hiçbiri,nden eser yok. unutuyosun. ama ilk 1- 2 zaten kollaman şart. şimdi varmı yok farkında değilim hem yumuşadılar hemde hertürlü harekete okler.. afedersin her türlü elle müdahale olayında gayet sağlam ve iyiler.. en çok böyle durumlarda iyiki yaptırmışım diyor insan. his kaybı sorunum benım 1 tanesinde olmuştu. biri ilk günden beri hissediyordu. sanırım diğeri de 2 ay geçti 3. ayda iyiydi.. yalan söylemeyim çok hatırlamıyorum .. ama sakın telli sutyen kullanma
Ben hep telli kullanıyorum. Dr um farketmez dedi. Ne zararı var tellinin anlayamıyorum. Biri de şundan dolayı telli zararlı desin?

balerinvekral

Dişiliğimi seviyorum;)
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2016
232
86
Tanıdık vasitasıyla gitmiştim. Beni direk engin beye yönlendirdiler. Her türlü estetik konusunda en tecrübeli doktor kendisiymiş. Çok ilgili benim bilinçli araştırmış olarak gidişimin farkındaydı bi çok kez evet bravo doğru şeklinde teyit ederek detaylarını amlattı 385 yuvarlak kas altı dedi similasyondan gösterdi. Yuvarlağı ben tercih ettim dekolte için. Bana özel verilen fiyat dışında müşteri fiytı 8000lira. Bemce bu fiyat böyle biyer içi uygun. ben 5.500e olacağım doktor ve hastane kârından düşürecekler doktorun bilgisi dahilinde tabi artı çalışan indirimi ve çek indirimi ile birlikte 5500e kadar pazarlık ettik.kemdi çalışanlarına bu ameliyatı 6400e yapıyırlarmış lakin çek ve tanıdık olunca düştüler.

Eşimle konuşacağım şimdi yarında ameliyat tarihi için arayacağım inşallah işimiz maddi açıdan rastgiderse.
Bayan doktor isteyen için hemen hemen aynı tecrübede bayan doktorda mevcut ama ben eşimi erkek doktor konusunda ikna etmeye çalışıcam

Kısacası ben yeri çok beğendim temiz biyer. Bana güven verdi.gece konaklıyorsunuz artı muayeneler için ücret almıyorlar kontrollere düzenli gitmek gerekiyor.

Boğazinde 6000lira ekşm sonuna kadar ama orası eskiden kulak burun boğazcıymış bir arkadaşım orada oturuyormış anlattı. Muayene olmadan her türlü raporu alıyorduk güvenilir mi sence dedi. Daha sonradan estetiğe yönelmişler.
Şimdilik görüşmelerden aklımda kalan bunlar aklıma başka bir ayrıntı gelirse yazarım
5500 çok iyi canım ya bize buygun fiyatı vermezler değilmi
6000 TL dediğin yer bogazici tip merkezi mi orası kapanmış öyle demişlerdi randevu almak istediğim de

blue_suede

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2014
1.635
1.460
5500 çok iyi canım ya bize buygun fiyatı vermezler değilmi
6000 TL dediğin yer bogazici tip merkezi mi orası kapanmış öyle demişlerdi randevu almak istediğim de
Ben geçen hafta aramıştım boğaziçini kapalı değildi sadece ekimin sonuna kadar 6000demişti. Muayene olup ameliyat tarihini öteleyebilirsiniz demişti hatta kasım aralık ya da ocak gibi. Kasım ayında indirim çeklerinden alabilirim ama 8000den 7000e düşerler o çekle fiyatta herhangi bir artış olmazsa.

Bugğn kredimde çıktı iş bitek gün almaya kaldı. Simülasyonda gösterdi nasıl duracağını ama sanki küçük gibi geldi bi büyüğüde çok büyük gibi kafam karışıyor kötü olacak diye korkuyrum

blue_suede

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2014
1.635
1.460
Yok canım 350 takmış diğer denedıkleri cok yapay olmuş.bende 420 deyince cok sevinmiştim. İnşallah ödemler geçince cok küçülmez
Bende bundan korkuyorum işte 385 dedi bana normal geldi gözüme küçük gibi bilemedim simülasyonda daha mı ayrıntısız görünüyor ondan mı küçük sanıyoruz. Tutupta daha küçük takmaz inşallah banada denicex yapay durursa küçültücex demişti bu büyük bir beden dedi ama emin olamıyorum.
Sizinki nasıldı similatörde gözünüze küçük görünüyrmuydu 350nin büyüklüğü tatmin edici mi sizce