Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

İlk gunler cok fena evet, saglikla kolaylikla atlatirsiniz insallah bir an once, koltuk alti olmussunuz hareketleriniz cok kisitlanmistir haliyle, bir an once normale donersiniz umarim
Amin inşallah sanırım o yuzden kaplumbağa gibi omuzlarım başımın yanına cıktı nerdeyse :)

Kızlar sabah 11 da ameliyata girdim şimdi odada yatıyorum desteksiz kalkamıyorum ve sızlamalar var
Vücudun alırsa büyük takacağım dedi doktorum denedim ama vücudun 300 Çç yi kaldırdı dedi kas üstü oldu diren YÖK sargı Yok
Yumuşak yarım sütyen var üstümde sürekli buz koyuyoruz
çok çok geçmiş olsun hayırlı olsun canım

Kızlar doktor bella marka protez kullanmış kafayı yiyecegim bunun fda onayı falan varmı hiç duymadım nolur bilgili tecrübeli üyeler cevaba ihtiyacım var

ben tam tersi olarak biliyorum, kas üstü daha doğal duruyor ama tabi ki dokusu olan kişilerde, dokun yoksa ya da azsa kasüstü yapay durur, doğal durması için kasaltı olur.
benim dual plan olduğu için mesela yarı kas altı yarı kas üstü gibi birşey oluyor, alt taraflar mesela daha yumuşak yani kasüstüne yerleştirilen kısım.

çatalı diyosunuz di mi? öyle ise ben sormuştum, öncesinde ayrıksa yapacak fazla bişey yok demişti benim doktorum. öncesi nasıldı sizin? öncesinde de yakınsa yakınlaşacaktır
Cnm resmim var albümde senü izliyorumda sanırım bi bak istersen benim ki o kdr yakın ki otoban gibi şu çatal var ya büyüklüğünden daha önemli bnm için ama olmayacak sanırım ya. Bari sütyenle vs büyüyor ya hani yaklaşırmı azcık

ben tam tersi olarak biliyorum, kas üstü daha doğal duruyor ama tabi ki dokusu olan kişilerde, dokun yoksa ya da azsa kasüstü yapay durur, doğal durması için kasaltı olur.
benim dual plan olduğu için mesela yarı kas altı yarı kas üstü gibi birşey oluyor, alt taraflar mesela daha yumuşak yani kasüstüne yerleştirilen kısım.

kasaltının daha sert olduğu doğru ama görüntü itibariyle daha doğal duruyo diye okumuştum. evet ama haklısınız doku olayı çok önemli, sanırım o belirleyici. dokusuz memeye silikonu kas üstü yapınca belli oluyor, belki bu yüzden doğal değil deniyor.

kız korkacak ne var dayanılmayacak bir ağrı değil ki bukadar büyütüyor

doktorların takrığı sütyen rahatsız edici bir sütyen değil ki rahatsız olasınız.ben şmdi sütyen deniyorum medikl sütyen rahatlığını bulamadım şimdiye kadar denediklerimde.
Cnm henüz takmadığım için bilemiyorum tabi ama dr um resmini atmıştı sütyeni o veriyormuş bildiğin korse gibiydi görüntüsü e hangi korse rahatki diye düz mantıkla baktım ben sanırım olaya

Cnm resmim var albümde senü izliyorumda sanırım bi bak istersen benim ki o kdr yakın ki otoban gibi şu çatal var ya büyüklüğünden daha önemli bnm için ama olmayacak sanırım ya. Bari sütyenle vs büyüyor ya hani yaklaşırmı azcık
canım seni izledim ama sanırım her resmi göremiyorum. beni izlemiyor görünüyosun, bi kontrol edebilir misin tekrar?

X