Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

mutluluk2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2015
3.484
6.073
41
Canım merhaba bende perşembe günü oldum, 325 cc kasaltı oldum ve bugün 3.günüm. sabah da kontrolden geldim.Benim dr.la olan görüşmemde göğüs kafesimin iyi olduğunu en az 350 cc alacağını söylemişti.Ki boyum 1.55 kilom 46.Ameliyatta protez tabanı dar gelmiş ve 325 cc konmuş.Ağır geçiriyorum bende ödemim çok oldu yanlarda özellikle.Ellerim yüzüm şişti,hala tek kalkamıyorum.Ailemin haberi yok 11 yaşındaki kızım yardım ediyor.sürekli düz yatmaktan heryerim uyuştu göğüslerim zaten uyuşuk hissetmiyorum ve inan hala korseyi açıp bakma cesaretini bulamadım kendimde
Ben ameliyat olduğumda kızım 8 yaşındaydı. O baktı bana kuzummm. Seninkini de öperim çok ❤️❤️❤️

loveli

Rabbim koru yavrularımı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
25.404
290
Düzenli ağrı kesici kas gevsetici antibiyotik aliyorum ama hala ağrım gecmedi 4. Gün içindeyim ağrı yanma oluyor kalkamiyorum bir gögsümün alt kısmında morarma var buz koyuyorum hala sis ve hissetmiyorum bende anormallik mi var
ben de de morarma oldu iki gogus aram da morarma oldu ama gwcti yavas tavas duzeliyor 25. Gun omoldudu benim de

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2589 gün geçti.

Huzurum87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2018
91
47
33
Arkadaşlar merhaba bende perşembe günü ameliyat oldum 350 cc mentor marka kas altına konuldu şuan çok şiş ve taş gibiler ama ortası çok ayrık göğüslerimin sizlerinde öyle mi bu ayrıklık hiç hoşuma gitmedi böyle kalırsa yapay olduğu direk belli oluyor:KK43:
Benimde aynı canım , hatta aynı gün olmuşuz.Dr.um bugün ayrıklığı sorduğumda protezler aşağı indiğinde birleşicek dedi.Güzel düşün canım geçmiş olsun

Yase1035

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
62
44
27
Benimde aynı canım , hatta aynı gün olmuşuz.Dr.um bugün ayrıklığı sorduğumda protezler aşağı indiğinde birleşicek dedi.Güzel düşün canım geçmiş olsun
Aaaaa aynı gün olmuşuz :) çok çok geçmiş olsun nasılsın şuan ben bugün iyiyim ilk 3 gün berbat haldeydim.şuan görüntüsü çok komik meme ucları aşşağı bakıyor bi tuhaf şiş :) oturur gibi uyumaya çalışmaktan popom mahvoldu senin durumun nasıl

Heaven79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2016
229
154
42
Düzenli ağrı kesici kas gevsetici antibiyotik aliyorum ama hala ağrım gecmedi 4. Gün içindeyim ağrı yanma oluyor kalkamiyorum bir gögsümün alt kısmında morarma var buz koyuyorum hala sis ve hissetmiyorum bende anormallik mi var
Agri normal tabiki,benimde 1 gogsumde morarma oldu ve 3.hafta daha gecmedi anca sarardi biraz ve daha hissetmiyorum,cabuk ayaklaniyorsun ama kolay toparlanilmiyor aslinda yani hersey yolunda :)

Yase1035

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
62
44
27
Bana da yalnızca ameliyt sütyen i taktı doktorum ama doktoru bandajda öneren arkadaşlar da vardi
Vay be 5 ay oldu öyle mi acaba bende biran önce rahata erecekmişim:) sen atlatmışsın inşallah mutlusundur yeni göğüslerinle ne zaman yumuşamaya başladı ve ödemler gidince küçüldümü

Heaven79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2016
229
154
42
Merhaba sana da geçmiş olsun :) malesef göğüs dokum yoktu tahta göğüstüm resmen ama anlamadığım bende bandaj falan yok ameliyattan çıktığımda o özel sütyen vardı üstümde sadece o da sıkıyor gerçi bandaj kadar etkilimi acaba[/QUO
Benimde 350 kasalti toparlaninca foto paylasirsan izlemeye alalim,benimde ilk ciktigimda sutyen vardi 1 hafta sonra bandaj koymustu doktor gerek duyarsa koyar merak etme,herkesin sureci farkli cogu arkadas ozel sutyenleri en az 1 ay takmis ben 15.gunden sonra serbesttim,yani durumuna gore yonlendirecektir doktorun,gecmis olsun

ArzuP87

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2017
45
24
Merhaba arkadaşlar, bugün 16. günüm meme uçlarım hassaslaştı , sızlıyorda ama göğüslerde bir agrı yok. Dikişlerim kaşınıyor. Bunların haricinde bir sıkıntım Yok. Ev işlerini vs herşeyi yapabiliyorum. Sadece ağır kaldırmıyorum, biryerlere asılmıyorum. İz kremine geçeceğim bir kaç güne, cobtraktubex almıştım kullanan varmı? Etkilimi?

meliSSAnil

Cok sukur bin sukur
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
2.260
1.764
Canim tamamen gecmesi uzun sürüyor. Ama en azindan kendini idare edecek kadar agrilar hafifliyor .Ilk haftayi atlatirsan daha kolaylasiyor, ben yataktan nerdeyse 2 hafta destek almadan kalkamadim. Morarmam 3 hafta kadar azda olsa vardi.Yani oyle hersey birden bire olmuyor iyilesme biraz zaman aliyor. Birkaç gun daha sabir duzeliceksin.

propofol123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2015
731
863
Albümü olan arkadaşlar izleyebilir ben de ayrikliktan şikayetçiyim şu an.. Ne kadar birleşecek merak ediyorum benim drum da bir değişik, pek bilgi vermedi

leyla_ebrum

Değişim seninle başlar ;)
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2011
627
627
arzum77 arzum77 cnm gece gece aklıma takıldı sormadan yatmak istemedim :))) vallahi uyku muyku tutmaz bende :KK76:
Eger kas zarı altı diye bir seçeneğin olmasaydı hangi yöntemi tercih ederdin doğallık ve duruş olarak hangi yöntem sana daha yakın geliyor çok merak ettim yorumunu kas altimi - kas üstümü :oops:
İnşallah ben uyumadan görürüm cevabını :KK33:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2453 gün geçti.

fatrec

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2017
552
708
Vay be 5 ay oldu öyle mi acaba bende biran önce rahata erecekmişim:) sen atlatmışsın inşallah mutlusundur yeni göğüslerinle ne zaman yumuşamaya başladı ve ödemler gidince küçüldümü
Evet canım çok mutluyum şükürler olsun ki. Yumuşamaya 1. Aydan itibaren başladı küçülme olmadı ama

aleng

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
140
64
Canım neden 2.defa ameliyat oldun? Problem neydi?
bende kapsül oluştu 3 yıl sonra sağ göğsümün şekli bozuldu ve mr çekildim kapsül oluştuğu için geçen hafta 2. defa ameliyat oldum protezler çıkarıldı kapsül temizlendi ve bu defa damla taktık ama bence damla daha güzel oldu her işte bir hayır vardır :)))