Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Birçok nokta da benim yaşadıklarımı anlatmışsınız. Ben ocakta 400 CC motiva HP taktırdım . İlk zamanlara göre baya yumuşadı. Ödem hiç kalmadı. Sadece arada sol göğüs Kasımda seğirme oluyor. Ameliyat sonrası da oluyordu. Bir de bazen dikiş yerlerimda acıma hissi oluyor. Ameliyat yerinin taze olmasında kaynaklı diye düşünüyorum. Onun dışında aşırı memnunum .
göğüslerinize bir zamandan sonra masaj yapmaniz gerekecek bol bol masaj yapin yoksa yumuşamayacaktır. dik olması gayet normal zamanla yer çekimine yenik düşüp rutin görüntüye kavuşacaktır. 2016 farkli bir doktora estetik yaptirdim bende ama asla memnun değilim. o yüzden Bende bugün kendisi ile görüşmeye gideceğim. Ne kadar fiyata ameliyat oldunuz acaba.

meme protezi mentor marka İstanbul da 85 bin fiyat aldim. İzmir de 3200 euro fiyat aldim. genelde fiyatkar bu sekilde. 45 binleri duyunca sasiriyorum sorun cikartir gibi geliyor. Bu marka protezi 45 bine takiyorlarsa biz mi kaziklaniyoruz yoksa ameliyat sirasinda baska seyler mi yapiyorlar bu daha uygun fiyatli protez ameliyatlarinda anlamadim gercekten.
ben 45 bine oldum özel bir klinikte istanbulda motiva takıldı, hiç memnun değilim. kesinlikle özel bir hastanede değil kliniği olan bir hocada olun. genelde bu hocalar yaptıkları işin arkasında duruyorlar sorun olduğunda. 20 - 40 bin tl fazla verip daha çok araştırıp olsaymışım diyorum keşke.

göğüslerinize bir zamandan sonra masaj yapmaniz gerekecek bol bol masaj yapin yoksa yumuşamayacaktır. dik olması gayet normal zamanla yer çekimine yenik düşüp rutin görüntüye kavuşacaktır. 2016 farkli bir doktora estetik yaptirdim bende ama asla memnun değilim. o yüzden Bende bugün kendisi ile görüşmeye gideceğim. Ne kadar fiyata ameliyat oldunuz acaba.
Şuan tam oturdu. Havada kalkık görüntüsü yok ve güzel duruyor. Ocakta nakit 37 bindi Şubat'ta artacaktı fiyatı. Ne kadar olmuştur bilmiyorum

Merhaba kas altı protezim var hamileyim. Emzirmede sorun olur mu ya da sonrasında sarkma olur mu diye düşünüp duruyorum. Mesajınız içimi rahattı hala memnun musunuz?
Merhabalar. kafama takılan bir konuşa paylaşım var mı acaba diye bakınırken buradaki eski paylaşımınıza rastladım.umarım rahatsız etmiyorumdur.Hamileyim ve 6 ay evvel meme büyütme ameliyatı geçirdim.Hamilelikle birlikte kilo alınca göğüslerim de büyüdü.Bu durum beni endişelendiriyor.Hamilelik sonrası çok mu büyüyecek nasıl olacak sarkacak mi vs. Sizde süreç nasıl geçti yazarsanız çok çok sevinirim 🙏🏻

Merhabalar. kafama takılan bir konuşa paylaşım var mı acaba diye bakınırken buradaki eski paylaşımınıza rastladım.umarım rahatsız etmiyorumdur.Hamileyim ve 6 ay evvel meme büyütme ameliyatı geçirdim.Hamilelikle birlikte kilo alınca göğüslerim de büyüdü.Bu durum beni endişelendiriyor.Hamilelik sonrası çok mu büyüyecek nasıl olacak sarkacak mi vs. Sizde süreç nasıl geçti yazarsanız çok çok sevinirim 🙏🏻
Şuan emzirdiğim için sonu ne olacak bilmiyorum ama bir beden büyüdü sonrasında bi tık sarkacak muhtemelen 😒 benim bebek 2,5 aylık ben eski kiloma döndüm o kilolar kalıcı değil kiloya takılma bebek gece gündüz bırakmadığı için birden veriyorsun 😅

Merhaba,

2020 Ocakta meme büyütme oldum Fatih Uygura
son 1 senedir inanilmaz saglik sikintilari cekiyorum ama patolojik olarak hersey yolunda. Sac dökülmesi (kellesmeye yaklastim), ürtiker, beyin sisi, kronik yorgunluk ve gözlerimde göz kapaklarimda düsme gibi semptomlarim var.

Koronayla asagi yukari ayni tarihlere denk geldigi icin Long covidmi yasiyorum yoksa Implant hastaligina mi yakalandim bilemiyorum.

Memelerimin ici kasiniyor ve 3 sene oldu hala his kaybi düzelmedi. Protezi kasinan var mi aramizda?

X