Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Betus123 Betus123 canim nasil oldun gecti mi pismanliklar:halay:foruma girince ilk seni merak ettim
Pismanlık denilince akıla ilk ben geliyorum :KK70: :KK70: valla bomba gibiyim cok sukurrrrr. Sadece baskı gerginlik kol kısıtlamalarım kaldı onlarda biter gider cok sukur atlattim herseyi . hangi ara 10 gün gecti anlayamadim hala

Pismanlık denilince akıla ilk ben geliyorum :KK70: :KK70: valla bomba gibiyim cok sukurrrrr. Sadece baskı gerginlik kol kısıtlamalarım kaldı onlarda biter gider cok sukur atlattim herseyi . hangi ara 10 gün gecti anlayamadim hala
Sukur atlattin ya o günleri :KK49:gerisi gelir artik keyif sürme zamani :KK73::KK73:

Harikasın. hemşomla gurur duyuyorum.çocukta yaparım.kariyerde.ameliyatta...diyorsun...
başarılar canımcım:super::KK9:
Tesekkurler canim valla öyle 2 kiz yaptim,memurlugu birincilikle kazandim :) simdi mudurluge cabaliyorum:sampiyon: Valla bos durmuyirum kiz hep bi hayal hep bi hayal...bide yetmezmis gibi hergun 1.5-2 saat spor:KK66:

Bu hafta 10 ları bitircem. Analiz yapmadım ben yaaaa, okul istiyo ama ben istatistikçi miyim dedim???? Yahu zaten eksik gördüğüm yerleri tekrar anlatıyorum sınavlardan sonra. Bi de İngilizce ya, bir sürü bölüm ve bir sürü soru oluyor. Nasıl yapiiim??? 10 soru sormuyorum ki. En az 30 soru 5 bölüm oluyor sınavlarımda. Offfff ....
Baya bi meslektasim var mis.ben de sinif ogrt.yim.:))))

Kizlarrr ameliyatimdan tam 2 ay gecti
Ama sol mememin alti baya kasinmaya basladi
Ve biraz kizarmis sizce normalmidir
arzum77 arzum77 ve diger arkadaslar

Sonunda eve geldim:) ne bayıldığımı hatırlıyorum ne ayıldığımı:) ağrılarım yok denecek kadar az sadece ani hareket edemiyorum. Eğilemiyorum ya da kapı açamıyorum. Onun dışında yürürken veya dururken bi ağrı acı yok. Kızlar gözünüzü karartın ve yaptırın hadi. İyi dilekleriniz için çok sağolun, sizinkiler çok daha iyi olsun inşallah. Fotoğraf atmayı deniycem şimdi.

Sonunda eve geldim:) ne bayıldığımı hatırlıyorum ne ayıldığımı:) ağrılarım yok denecek kadar az sadece ani hareket edemiyorum. Eğilemiyorum ya da kapı açamıyorum. Onun dışında yürürken veya dururken bi ağrı acı yok. Kızlar gözünüzü karartın ve yaptırın hadi. İyi dilekleriniz için çok sağolun, sizinkiler çok daha iyi olsun inşallah. Fotoğraf atmayı deniycem şimdi.
Aaa sen ne zaman ameliyat oldun?? 10 gün girmedim neler kacirmisim.cok gecmis olsun canim:KK25:ayy insallah böyle agrisiz sizisiz atlatirsin

Canim iz icin kreme basladinmi? Benimki cok kasindiriyor cünkü
Ya krem kulaniyorum ama tatildeyken hic aklima gelmiyodu 2 hafta kulanmadim
Ve senin kremdende türkiyedeyken sordurdum
Yokmus sinir oldum ya
Bemphantol kulaniyorum genelde
Bu sabahdan beri baya kasiniyor aynaya baktim kizariklik var biraz nedendir bilemedim

X