Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

sarkıklık mı olmaz olur mu:mad:ama silikonla toplanır diye düşünüyorum.yuvarlak protezle çok iyi olcak inşallah.albüm yapasımı getirdiniz kızlar.öncesi fotoğrafları koysam kiminki benimle aynı acaba.pisi pisi pörsük diye bir fotoğraf koymuştu onla çok benziyordu benim göğüsler.

kızlar bugün epilasyona gittim.işlemi yapan bayanla baya sohbet ettik ee tabiki meme silikon muhabbeti olmadan olmazdı.yastık gibi olan silikondan yaptır dedi :KK58:daha önce hiç duymadım.burda yazılanları aklıma getiriyorum hafızamı yokladım.yok daha önce hiiiç duymadım.kadın senin göğüslerin çok güzel yapınca çok güzel olur dedi.içi boşalmış sadece meme başı ve duruşu gayet güzel diyince o anki duygularımı tahmin edin artık:halay:ben de doktor da böyle düşünürse mükemmel olcak dedim içimden.iyiden iyiyye heycan yaptım.bayram dönüşü hemen hastaneye gidiyorum kızlar inşallah.bu arada yastık gibi silikon hakkında fikri olan var mı?bi şey daha duydum :işsiz:
ilk defa duyuyorum
Ama soyle dual plan yaptirdim ustler bosaldigindan doktor bunun guzel duracagini soyledi.
Yuvarlak yada damla protez sekli dusundum hic biriyle bagdastiramadim

sarkıklık mı olmaz olur mu:mad:ama silikonla toplanır diye düşünüyorum.yuvarlak protezle çok iyi olcak inşallah.albüm yapasımı getirdiniz kızlar.öncesi fotoğrafları koysam kiminki benimle aynı acaba.pisi pisi pörsük diye bir fotoğraf koymuştu onla çok benziyordu benim göğüsler.
Yalanci sakmaysa toplar silikon
Ama eger meme ucu asagiya yere bakiyorsa o gercek sarkmadir ozanan toparlama gerektirir
Ama bence seninki benim ki gibi sadece ust kisim bosalmis
Ozaman tabiyki silikon cok guzel toparliyor
Goruntude cok dogal oluyor

siz nerde olmuştunuz.çocuk emzirmişsiniz siz de .benim de üst boş.fotoğraf varsa görebilir miyim.
Ben yanlislikla sildim:KK43:
Cok uzuldum hatta arada bakip eski halini yad edip bu haline sukredecektim:)
Ama benim uclar karsiya bakiyordu ustler bostu oyle olunca sarkmis gibi geliyor
Ve evet 2 cocuk emzirdin tam 4 sene :))

benim aşağıya bakmıyor.karşıya bakıyor.dediğiniz gibi üstleri boşaldı.ben sadece 6 ay emzirdim maalesef.sütüm olmadı kendi kendine çekildi süt.2 yıl emzirmeyi çok istedim :KK43: ama ben kilo verdim ondan sonra göğüslerimin yerinde yeller esmeye başladı:KK42:

benim aşağıya bakmıyor.karşıya bakıyor.dediğiniz gibi üstleri boşaldı.ben sadece 6 ay emzirdim maalesef.sütüm olmadı kendi kendine çekildi süt.2 yıl emzirmeyi çok istedim :KK43: ama ben kilo verdim ondan sonra göğüslerimin yerinde yeller esmeye başladı:KK42:
Emzirmemek memelerinin kalitesini korumak icin iyi olurmus eskiler sut annesini bulurlarmiş ne guzel miss
Memeler bozulmasin diye dusuncesi iyi ama. Bir anne icin cocugunu emzirmek paha bicilemez.
Varsin bozulsun. Caresi var nasil olsa.
6 ay emzirmende cok iyi bence
Yinede 6 ay emzirebildigine gore bence iyi sutun varmis
Bende hamileyken cok verdim ama kilo tekrar alininca meme toparlaniyor:KK66:
Ideal kilonda gir bence bu ameliyata

Azcık kıskandırayımmı, pek severim sana takılmayı bilirsin .. dün provadayken kimse silikonum olduğunu anlamadı gözler fal taşı gibi açılmış off vücut süper dediler :) asıl mühim konu aaa sizde hiç iz yok naaptılar hap gibi yutturdularmı dedi kadının biri.. resmen izler gitmiş :) 4 ay 10 gün oldu henüz ama nerdeyse yok gibiler ... darısı herkesin başına kuzum
yoksa gelinlik provasımı canım yaa :) öyle dimi :)

Daha 26. Gundeyim tavsiyelerimiz
Buraya gelen ameliyat olacak yeni arkaşlar için çok onemli
Bu yüzden herşeye yapilan yazilan herseye rağmen yazmaya devam ediyorum
Buraya gelen insanlarin
Binbir ricayla cevap beklemeleri
Burada Yapilan geyiklerin arasinda
2 kelimeyle gecirilmelerini istemediğim icin vaktim oldukca yazin ben yardimci olmak icin
Elimden geleni bildigim kadariyla yaparim
Bende bunun sıkıntisini çok yaşadim:))
Sizi anliyorum

Emzirmemek memelerinin kalitesini korumak icin iyi olurmus eskiler sut annesini bulurlarmiş ne guzel miss
Memeler bozulmasin diye dusuncesi iyi ama. Bir anne icin cocugunu emzirmek paha bicilemez.
Varsin bozulsun. Caresi var nasil olsa.
6 ay emzirmende cok iyi bence
Yinede 6 ay emzirebildigine gore bence iyi sutun varmis
Bende hamileyken cok verdim ama kilo tekrar alininca meme toparlaniyor:KK66:
Ideal kilonda gir bence bu ameliyata
şuan ideal kilomdayım boyum 152,kilom 51-53 arası gidip geliyor.aslında 50 de çok iyi hissediyroum ama onda durmuyor.ben yine çocuğum olsa yine emzirirm bambaşka bir duygu.üzüntüden kesildi benim sütüm.kilo almak istemiyorum zorla verdim.Allah korusun asla almak istemem.:KK9:

Daha 26. Gundeyim tavsiyelerimiz
Buraya gelen ameliyat olacak yeni arkaşlar için çok onemli
Bu yüzden herşeye yapilan yazilan herseye rağmen yazmaya devam ediyorum
Buraya gelen insanlarin
Binbir ricayla cevap beklemeleri
Burada Yapilan geyiklerin arasinda
2 kelimeyle gecirilmelerini istemediğim icin vaktim oldukca yazin ben yardimci olmak icin
Elimden geleni bildigim kadariyla yaparim
Bende bunun sıkıntisini çok yaşadim:))
Sizi anliyorum
evet gerçekten öyle.en önemlisi hangi hastanede kime olmalıyım konusu düşündürüyor.tabii maddiyat da çok önemli.para konusu sıkıntı olmasa burda akadaşların tavsiye ettiği doktorlardan birine gidip görüşüp hemen olurdum.ama devlet hastanesinde asistan değil işnde uzman olsun, beni anlasın, maddi olarak da yardımcı olsun acaba kim olur düşüncesi insanı nerden başlayacağını napacağını şaşırtıyor.

Bugün 20.günümm :) zaman nasıl çabuk geçiyor ya dün gibi.. Ve ben o kadar ağrısız ve rahatım ki.. Çünkü psikolojik olarak kendimi ağrıya acıya hazırlamıştım ve bu ameliyatı çok istiyordum, acısı bile şeker gibi geldi :) allah herkese sonucundan çok memnun kalacağı ameliyatlar nasip etsin.. Bugün bunları buraya yazabiliyor olmak büyük şans..

Bugün 20.günümm :) zaman nasıl çabuk geçiyor ya dün gibi.. Ve ben o kadar ağrısız ve rahatım ki.. Çünkü psikolojik olarak kendimi ağrıya acıya hazırlamıştım ve bu ameliyatı çok istiyordum, acısı bile şeker gibi geldi :) allah herkese sonucundan çok memnun kalacağı ameliyatlar nasip etsin.. Bugün bunları buraya yazabiliyor olmak büyük şans..
çok geçmş olsun.gözün aydın:)

amin inşallah:dua:

evet gerçekten öyle.en önemlisi hangi hastanede kime olmalıyım konusu düşündürüyor.tabii maddiyat da çok önemli.para konusu sıkıntı olmasa burda akadaşların tavsiye ettiği doktorlardan birine gidip görüşüp hemen olurdum.ama devlet hastanesinde asistan değil işnde uzman olsun, beni anlasın, maddi olarak da yardımcı olsun acaba kim olur düşüncesi insanı nerden başlayacağını napacağını şaşırtıyor.
Acikcasi devlette meme estetigi hic arastirmadim
ama burun estetigi yaptirmayi dusunurken bu sitede en begendigim burun devlette tek kurus para verilmeden yapilmisti
Meme estetigindede
Bu konuda cok deneyimi olan kullandigi protezin fda onayli olan bir ceraha olabilirsin neden olmasin ama iyi arastirmalisin
Mesele proretezin markasi ne burda allergan ve mentor bitek fda onayi aliyor
Mesela buna cok dikkat et
Sonra meme yapin bu ameliyat icin cok uygun ama yontem artilari eksileri protezin büyuklugu ve nasil bir goruntu istedigini ne istedigini iyice anlat doktoruna

tmm arkadaşım çok teşekkür edrim.fda onayını hiç duymamıştım yada gözümden kaçmış olabilir.dün ankarada olan bi arkadaşla görüştük.inşallah beraber gideceğiz görüşmelere o da benim gibi devlette olabilecekmiş ancak.birlikte bütün bilgikeri birleştirirz.destek de olurz birbirimize

İs psikolojide bitiyor canim
Ilk bi kaç gün cok agri cektim
Artik oyle kafamda buyutmusum ki
Doktorum kim seni bu kadar korkutmuş yok biseyin çok iyisin demişti 5. Gunumde
ondan sonra kendimi toparladim biraz
Ve şu anda benimde hiç ağrim yok
Nasil bu kadar cabuk toparlandim
Doktorumun o sozu galiba beni cok etkiledi.
Duydugumuz okudugumuz olumsuz yorumlarin etkiside de kaliyoruz belki kimbilir.
Ama seninde bu kadar cabuk iyilesmene cok sevindim.
Hepimize geçmiş olsun

Genelde burda yazılanlardan devlet hastanesinde istenilen boyutta deilde hep kücük protezler konuldugunu cok ilgili olmadıklarını okumustum devlet hast. İle hic görüsmedigim icin sadece okudugum kadar filrim var yine de bu aklınızda bulunsun bütçe olarak daha zorlayıcı da olsa en azından bikaç görüsme yapın derim..

Gözün aydın cnm gecmiş olsun:)

silaboz silaboz geçmiş olsun tatlım ne mutlu sana ,ben de 23ü için hazırlıklara başladım önden Düğmeli bir pijama aldım bugün kendime.pijamanın üstü çok mu bol olmalıydı?ben normal bişey aldım.başka tavsiyeleriniz var mı ameliyat gününe hazırlık için?

X