Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bende direnler çekildikten sonra yapmıştım banyomu,eşim sağolsun o yıkadı,ama ilk su değince tenime kendimi balta girmwmiş ormanlarda tarzan gibi hissettim,sanki ilk defa banyo yapıyodum su değdikçe tenime kıkır kıkır güldüm eşimde ne gülüyon diyodu:KK53: bilmiyoki neler hissttiğimi,hele de memelerim koluma ilk kez yandan değdiğinde bi hoş olmuştum o yaşıma kadar daha koluma yandan değen bi tenim olmamıştı:KK48: memeli olmak harikaydı,memişleri seve seve yıkadım onları,kapatıp sargı yaptığım zamanlar iae özlüyordum açıp baktığımda mutlu oluyodum haniymiş benim memişlerim diye severdim:KK56: valla evdekiler kafayı yedğimi düşünüyolardı
Helede yan yatmak gibi heyecan verici bişey yoktu mıtluluktan uyıyamadım bu sefer:21:
Peki neladar süre sonra bnyo yapabildiniz?

Hanımlar... 50 kilonun altında olan var mı bu ameliyatı yaptıran? Mümkünse bazı sorular sormak isterim

Merhaba kızlar . Ankara'da yasıyorum göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum deli gibi araştırıyorum ama maddi acıdan devlette olmam gerekiyor . Ankara'da devlette bana doktor önerir misimiz ? ve fiyat bilgisi de verebilir misiniz ?

Azcık kıskandırayımmı, pek severim sana takılmayı bilirsin .. dün provadayken kimse silikonum olduğunu anlamadı gözler fal taşı gibi açılmış off vücut süper dediler :) asıl mühim konu aaa sizde hiç iz yok naaptılar hap gibi yutturdularmı dedi kadının biri.. resmen izler gitmiş :) 4 ay 10 gün oldu henüz ama nerdeyse yok gibiler ... darısı herkesin başına kuzum
Ameliyatı nerde oldunuz acaba ben bütün yazılanları okuyamadımda

Arkadaşlar, ben geldim ben .... Ben ... Ben.... Yine ben...... :KK70: ceza almışım, adaletin kestiği parmak acımazmış :KK66: ama benim hiç bi suçum yoktu :KK66: olsun hayırlısı :KK66: Kazen Kazen e de ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum :KK66:

H
Arkadaşlar, ben geldim ben .... Ben ... Ben.... Yine ben...... :KK70: ceza almışım, adaletin kestiği parmak acımazmış :KK66: ama benim hiç bi suçum yoktu :KK66: olsun hayırlısı :KK66: Kazen Kazen e de ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum :KK66:
Hoşgeldin bebeğiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm:rolleyes::KK9::KK71::KK73::KK52::KK200:

X