Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

İlk 3 ay normal öyle şeyler. Benim de 22. Günüm. Moral bozacak birşey yok. Her iki memenin iyileşme süreci farklı, deneme yaptığı meme daha geç iyileşiyor.
Aşağı inmesi mi normal yukarda kalan mı cnm aşağı inen memem ameliyattan sonra en çok ağrıyandı sağ tarafta hiç ağrı hissetmedim o daha yukarda duruyor bide sağ kolumu daha çok kullanıyorum acaba ondan o taraftaki kaslar daha çabuk saldı kendini ondan mı böle oldu diye düşünüyorum birde şunu merak ediyorum ömrümüz boyunca acaba bişey olurmu düşünce ve korkusuyla mı yaşıcaz o_O Bn şuan hep o ruh halindeyimde

Aşağı inmesi mi normal yukarda kalan mı cnm aşağı inen memem ameliyattan sonra en çok ağrıyandı sağ tarafta hiç ağrı hissetmedim o daha yukarda duruyor bide sağ kolumu daha çok kullanıyorum acaba ondan o taraftaki kaslar daha çabuk saldı kendini ondan mı böle oldu diye düşünüyorum birde şunu merak ediyorum ömrümüz boyunca acaba bişey olurmu düşünce ve korkusuyla mı yaşıcaz o_O Bn şuan hep o ruh halindeyimde
Asagi inip dogallasmasi normal olan ama endise etme iki meme arasinda iyilesme süreci farkli olabiliyor daha fazla olmamis ameliyat olali cünķü..kolunu kullanmanla alakali oldugunu sanmiyorum.. birde zaman gectikce silikon oldugunu unutuyorsun sanki.benim 2bucuk ay oldu hep benleymis gibiler birsey olacak diye bir korku yok gayet rahatim :KK66:

Pardon sol tarafta hiç ağrı hissetmedim ve o daha yukarda
Normalde memeler zaten tam simetrik olmaz. Bazılarında az dır asimetri, bazılarında fazla. Çok belirgin bir asimetri kalmaz, ama illaki bir tık fark olur. Geleceği düşünme artık girmişiz bür kere bu yola. Çaresine bakacaz hep :KK66: ama sorun olmadan yaşayan bir çok insan var

ameliyat olan arkadaşlarım bu cıvcıv sıcaklarda zor olmuyomu katlanmak Allah hepinizin yardımcısı olsun şu iki haftadır inanın şükrediyorum engel çıkıpta ağustos sonuna ertelediğime klimanın karşısında temizlik yapmak bile beni mahfediyorken sizler bide ağrı sızı baskı ile uğraşyrsnuz Allahım yar ve yardımcınız olsun gerçekten işiniz zor inşllh biranönce atlatır rahatlarsınız

Canım nasıl hissediyorsun kendini benimde bugün 11 günüm daha iyi gibiyim baskılar azaldı ama hala devam ediyor sabahları kalkarken yataktan ve cok çabuk yoruluyorum aşağıya egilemiyorum seninkinin şekilleri ne durumda dikişler vs..
Walla canım ben iyiyim Ağrı sızı yok çok şükür sadecw eğilirken korkuyorum diyebilirim o da sarkcaklar die :KK70:benimkilerin şekilleri iyi şimdilik bir kaç güne foto koycam sende bak :KK33:

Teşekkürler canım iyiyiyim bugün ama dün koltuk altımda ağrı oluştu ağırda kaldırmadım ama,3 aylık oldu ağrıyı hissedince tırstım şaşırdım:KK16:
Canım normal bence :KK66: benim de kolum uyuşuyordu . Sinir sıkışması gibiydi. Emg bile çektirmiştim. Bi sorun yoktu. İyileşme sürecinin bi parçası bence. Kolay mı kızım, koltukaltından soktular o 415 cc leri :KK66: zorlama bi süre :KK66:

Valla canim.bana doktor 1 aydan sonra istedigin sutyeni takabilirsin dedi.telli telsiz fark etmez dedi.denedim giymeyi.altlardan rahatsiz etmedi ama yanlardan etmisti.gerci bayadir da giymiyorum belki sislerim biraz daha indiyse rahatsiz etmez simdi.icindw sungeri olmadigi icin bi zarari olmaz silikona merak etme.
Canım ya ben de öyle düşündüm, benimki meme ucu kesisi zaten. Altta dikiş, yara vs olmadığından tel rahatsız etmiyo ama yine de bi sormak istedim çok sağolun cevaplar için

Merhaba bayanlar yeni üyeyim ve konuyu görünce atladım muglada yada bodrumda meme büyütme ameliyati olmak istiyorum iyi bi doktor ariyorum üniversitede dr mehmet altiparmak diye bi doktor buldm ama hakkinda hic yorum yok bilenler duyanlar yardimci olabilirmi

Forumda erkek denince aylaklt ın profiline girdim yazdığı yorumları okudum.vajinusmusa bilmem neye hep yazmış...bide neler neler ne yorumlar hemen emin oldum erkek olduğuna...demekki neymiş kişinin bütün yorumlarını incelemek lazımmış illaki erkekler bir açık veriyorlar...bizde yavaş yavaş tecrübeleniyoruz öğreniyoruz herbişeyi peh peh peh...zormuş bu işler bacılar:KK66:

:KK39::KK70:
Forumda erkek denince aylaklt ın profiline girdim yazdığı yorumları okudum.vajinusmusa bilmem neye hep yazmış...bide neler neler ne yorumlar hemen emin oldum erkek olduğuna...demekki neymiş kişinin bütün yorumlarını incelemek lazımmış illaki erkekler bir açık veriyorlar...bizde yavaş yavaş tecrübeleniyoruz öğreniyoruz herbişeyi peh peh peh...zormuş bu işler bacılar:KK66:
Ben de erkeğim itiraf ediyorum :KK70::KK70::KK70:

Arkadaşlar ameliyat olalı 12 gün oldu ise başlamak lazım ama çok çabuk yoruluyorum isim yorucu bi iş ağda kas vs güzellik salonunda çalışıyorum acaba bi zararı olurmu bugün denedim ağrım oluyor zorlanıyorum ama bişey olmazsa protezlerime bi zarar vermezse dayanicam. Sizde de ameliyattan iki hafta içinde ise başlayıp sıkıntı çeken oldumu ya da ufakta olsa ağır işler yapan oldumu bide genelde sağ el kullaniliyor bu protezi etkilermi vs.vs..

Arkadaşlar bu verdikleri sütyen beni acayip sıkıyor ya göğüs kısmı değil göğüs altı boguyor normalmı böyle olmasi yoksa kucukmu geliyor anlamadım baya baskı var çünkü kopcasini en uca taktiği halde 80 b yazıyor arkasında sanırım

X