Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Cyndyrella Cyndyrella cnm, benim Dr umun ilk tercihi kenacort pomad idi, 3,5 dk lık Msj ile sabah akşam sür, kortizonlu olduğu içinde hemen silmemi söylemişti. 2. Şık da contractubex idi. Ben contractubex aldım ama üşengeçliğimden sürmedim :KK70: dolapta duruyordu, geçen komşuysa verdim, kızının yüzünü köpek ısırdı Dr da bu kremi önermiş :KK66:
Bana da masajla sür dedi. Süreyim bakalım. İçeriğine baktım yumurta proteini var yara iyileşmesi için. Benim kesi yeri ten rengi şu an. Zamanla mı kızarıyor? Bazı arkadaşların, kahverengi yada kırmızı olduğunu gördüm. Değişiyor mu acaba? Böyle ten rengi kalır inş.

Bana da masajla sür dedi. Süreyim bakalım. İçeriğine baktım yumurta proteini var yara iyileşmesi için. Benim kesi yeri ten rengi şu an. Zamanla mı kızarıyor? Bazı arkadaşların, kahverengi yada kırmızı olduğunu gördüm. Değişiyor mu acaba? Böyle ten rengi kalır inş.
Can'ım süper soru :KK66: çok haklısın, esmer ten beyaz ten fark ediyor. Ben esmer tenliyim ve Dr um kesi yerinin 2. Yadan itibaren kızarıp bordoya döneceğini söylemişti. Sarışın veya beyaz tenli Bi bayanda Nasıl olur bilmiyorum :KK66:

Bugün sargilardan da kurtuldum kızlar çok sıkı olmayan bir sütyen verdi.gece gündüz tak ya da:KK31: su zaman tak bu zaman çıkar diye bir şey demedi. Ben bunu mu kullaniyım sadece diye sordum o da şimdilik evet, eğer istersen kendi zevkine göre sporcu sutyenleri alabilirsin dedi.şimdilik takalım bakalim.ama ben hm e koşup ilk heves 2 sütyen aldım. Ara sıra takip bakayım hevesimi alayim:KK71:foto yükledim bakabilirsiniz :-)

Kizlar kontrolüm vardi. Dr. hafif tübülerlik oldugunu söylediii :KK57::KK57: ben sok ameliyat olduktan sonrami söylenir bu:oha: bi müdaheleye gerek yokmus.. o yüzden görüntüyü esitlemek icin ultra takmis bana:KK53:
Bu tübülerlik nedir ki...her yerde karşıma çıkıyo daa:KK14:

Doktor 6 ay 1yil icinde oturacagini söylüyor ama ben inaniyor muyum bilmiyorum:KK22: daha kücük isteseydin daha dogal olurdu dedi ama benim sorunum diilki cerrah olan o kendisinin sonuclari kestirmesi lazim hakli degil miyim?bandaj takmaya basladim belki faydasini görürüm diye.tam rahata erecegim zaman bu bandaj felaketmis :kızgın: asil öküz oturmasini simdi anladim:super::KK70:insallah düzelir diye umuyorum revizyon icin maddi olarak beklemem gerek cünkü:KK42:
Revizyonda ücret ödeme nasıl oluyo tekrarmı amaliyat olucan canım durum nasıl şuan indini aşağıya,inşallah iner bekle bakalım tabiji kendisi olucakları kestirmesi lazım o kadar amaliyat yapıyolar deneme tahtası değiliz sonuçta

Ben kendi doktoruma sordum senin durumunu, alacağından daha büyük silikon koyulursa o durum oluşur. Ama o da uzun zamanla düzelir, güzelleşir dedi.
Ayyyy gercektenmiii:KK49::KK49: cok sagol canim sordugun icin:KK36:inan uzun zamanda bile dese bi dr.dan iyi yorum almak cok mutlu etti beni:KK73:zamana birakiyorum ama icim icimi nasil yiyor bi bilsen :KK51:

Sezeryan izi üst üste 2 defa. Estetik cerrah işi de değil. İncecik ten rengi bir çizgi var krem jel falan kullanmamışken. Meme de iz kalanları gördüm şimdi ilacı araştırırken. Bir de büzük bir dikiş kalmış, demekki diplomayla iş bitmiyor. Allahım korusun komplikasyonlardan, doktor hatalarından. Kesinlikle sorup soruşturup doktor seçmek lazım.
Aminnn... Doktoru iyi arastirip secmek EN ÖNEMLİSİ

Revizyonda ücret ödeme nasıl oluyo tekrarmı amaliyat olucan canım durum nasıl şuan indini aşağıya,inşallah iner bekle bakalım tabiji kendisi olucakları kestirmesi lazım o kadar amaliyat yapıyolar deneme tahtası değiliz sonuçta
Valla canim kendimi deneme tahtasi hissediyorum:deli: farkli bir dr.un görüsü revizyon olmasindan yana ayni protez takilmayacagindan dolayi hooppp yeniden eller cebe :işsiz: kendi dr.um durumun uzun zamanla düzelecegini söylüyor ama dogal bir görüntü icin oda protezi degistirebilecegini söyledi.eee diyoda is isten gectikten sonra diyor iste neymis ben büyük istemisim falan filan.400 takip bunu dese tamamda topu topu 320cc zaten... ben bu memelerden memnun degilken daha kücügünü istememki.umarim zamanla düzelme olur:dua: suan nerdeyse son fotom gibi

Merhaba kızlar, kaç senedir istiyorum bende evlendim Aydın'a yerleştim hep araştırdım çok araştırdım havada kaldı. En sonunda medline'da bi doktorla konuştum. İnternetten onla ilgili yorumlara baktım hiç yok :110: burdan da tanıyan var mı fikri olan var mı diye sordum kimse tanımıyor galiba :KK43: (Levent Ateş) sonra düşünüyorum şans işi belki de çünkü bazıları çok para verdim pişmanım diyen de var az para verdim memnunum diyen de.. Artık düşünmek istemeyip doktorun da dediği gibi basit bir şey 3-4 cm kesip koyuyoruz o kadar diyip gözü karartsam mı :KK17: ay bu kadar zorlanacağımı da hiç düşünmemiştim kocayı ikna etmek bu kadar zor olmadı:KK34:

Benim cildimle alakali sanirim uzun sürdü bi süre birakmistim kasintidan yeniden basladim.sür sür bitmiyor krem :KK66:
Can'ım 6 ay 1 yıl sabır :KK66:

Dr culuk oynamaya gerek yok ama Dr un memealt çizgisinin 3,4 cm altından cebi açmalıydı diye düşünüyorum. Var olan meme alt çizgisinden değil. Benim çizimleri yaparken memealtlarının 3,4 cm altına yarım daireler çizmişti. Ben de bu çizgiler ne diye sormuştum, memeden bağımsız gelmişti bana. " eğer protezi var olan memenin alt çizgisini baz alıp koyarsam memelerin omzuna çıkar " demişti. Yani protezi daha aşağı yerleştirdi. Belki bu her hastaya uygulanan bişey değildir. Zaten sadece memelerimin altlarında çok hafif sararma ve yeşerme olmuştu. Orada daha çok uğraşmış demek ki demiştim. Bu yüzden 3 ayda normal şeklini aldılar. Seninkiler daha yukarıda olduğu için bu süre daha uzayacak. Ben 1 yıl içinde harika olacaklarına inanıyorum. Çünkü şimdi bile o kadar harika Bi dekolten var ki ❤️ Çok da simetrikler :nazar: yerçekimine karşı koyamayacaklar ve mutlaka inecekler :KK66:

Bu tübülerlik nedir ki...her yerde karşıma çıkıyo daa:KK14:

2016-07-01 01.40.13.png

Can'ım 6 ay 1 yıl sabır :KK66:

Dr culuk oynamaya gerek yok ama Dr un memealt çizgisinin 3,4 cm altından cebi açmalıydı diye düşünüyorum. Var olan meme alt çizgisinden değil. Benim çizimleri yaparken memealtlarının 3,4 cm altına yarım daireler çizmişti. Ben de bu çizgiler ne diye sormuştum, memeden bağımsız gelmişti bana. " eğer protezi var olan memenin alt çizgisini baz alıp koyarsam memelerin omzuna çıkar " demişti. Yani protezi daha aşağı yerleştirdi. Belki bu her hastaya uygulanan bişey değildir. Zaten sadece memelerimin altlarında çok hafif sararma ve yeşerme olmuştu. Orada daha çok uğraşmış demek ki demiştim. Bu yüzden 3 ayda normal şeklini aldılar. Seninkiler daha yukarıda olduğu için bu süre daha uzayacak. Ben 1 yıl içinde harika olacaklarına inanıyorum. Çünkü şimdi bile o kadar harika Bi dekolten var ki ❤️ Çok da simetrikler :nazar: yerçekimine karşı koyamayacaklar ve mutlaka inecekler :KK66:
Biliyorsun mutluluk sen diyince akan sular duruyor bende:KK51: ahhhh ahhh ben bileydim böyle olacagini kosa kosa uzaklasirdim ordan. Ne kadar güzel aciklamalar yapmis dr.un.. seni cok güzel bilgilendirmis ve isini ne kadar güzel yaptigini kanitlamis:super: sagol canim sütyensiz göstermiyorum kimseye zaten:KK70:dekolteye kansinlar diye:confused: mutluluk nickin gibi mutluluk dagitiyorsun canim:KK36: pozitifligine bayiliyorum:KK74:

Biliyorsun mutluluk sen diyince akan sular duruyor bende:KK51: ahhhh ahhh ben bileydim böyle olacagini kosa kosa uzaklasirdim ordan. Ne kadar güzel aciklamalar yapmis dr.un.. seni cok güzel bilgilendirmis ve isini ne kadar güzel yaptigini kanitlamis:super: sagol canim sütyensiz göstermiyorum kimseye zaten:KK70:dekolteye kansinlar diye:confused: mutluluk nickin gibi mutluluk dagitiyorsun canim:KK36: pozitifligine bayiliyorum:KK74:
Boş ver gösterme tabi :KK66: sütyenle nefisler, ahhhh ahhhh keşke benim de böyle Bi çatalım olsa diyorum senin resmine baktığımda ❤️ O memeler aşağı inecek.... İşte o zamaaaannnnnn efsane olacaklar :KK66:

Boş ver gösterme tabi :KK66: sütyenle nefisler, ahhhh ahhhh keşke benim de böyle Bi çatalım olsa diyorum senin resmine baktığımda ❤️ O memeler aşağı inecek.... İşte o zamaaaannnnnn efsane olacaklar :KK66:
Benim memelerim o kadar ayrık ki çatalın ç si yok :KK66: korseli Bi sütyen taksam belki olur :KK70:

X