Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ya kizlar konuyla alakasi yokda bisi sorcam ben ekmek yedigim icin mi bu göbek büyüyor yaa ? :KK43: ekmeği kessem acaba eritirmiyim ki ? çıldırcam yaa :KK34: beyaz bi badim var onu giyince eşim bana kamyoncu diyo yaaa memede yok ya iiiyykkk :mad:
Can'ım hani şekeri ve şekerli herşeyi bırakmıştım ya 3,4 ay kadar evvel. İşte o günden beri belim 8 cm inceldi.toplamda 4 kilo verdim. Ama kilonun çoğu karnımdan gitti. Kursağım vardı gitti. Noolur dene :KK66: taştan yumuşak herşeyi ye ama şekerli yeme. Bak canan Karatay " eğer hz Muhammed Zaman'ında şeker olsaydı, günah derdi" Dedi. Ben güne gidiyorum, herşeyi yiyorum ama tatlılara elimi sürmüyorum. Ramazan da bir kere bile tatlı yemedim. İftarda çatlayanlar kadar yiyorum ama tatlı ağzıma sürmüyorum. Ve bu 4 ayda beynim şekeri unutmuş. Bugün arkadaşlarla iftardan sonra hadi dondurma yiyelim dedik. Ve nooooldu? YİYEMEDİM. Çünkü acayip tatlı geldi. :KK66:

Can'ım hani şekeri ve şekerli herşeyi bırakmıştım ya 3,4 ay kadar evvel. İşte o günden beri belim 8 cm inceldi.toplamda 4 kilo verdim. Ama kilonun çoğu karnımdan gitti. Kursağım vardı gitti. Noolur dene :KK66: taştan yumuşak herşeyi ye ama şekerli yeme. Bak canan Karatay " eğer hz Muhammed Zaman'ında şeker olsaydı, günah derdi" Dedi. Ben güne gidiyorum, herşeyi yiyorum ama tatlılara elimi sürmüyorum. Ramazan da bir kere bile tatlı yemedim. İftarda çatlayanlar kadar yiyorum ama tatlı ağzıma sürmüyorum. Ve bu 4 ayda beynim şekeri unutmuş. Bugün arkadaşlarla iftardan sonra hadi dondurma yiyelim dedik. Ve nooooldu? YİYEMEDİM. Çünkü acayip tatlı geldi. :KK66:
Kesinlikle katılıyor ve uyguluyorum....5 kilo da ben verdim:KK66:

Ay evet ekmek yerim ama ağzıma tatlı koymam. Hiç sevmem çocukluğumdan beri. Sınırsız ev yemeği yerim, bayılırım. Mesela şu 1 aydır hareketsizim ve evdeyim. Kilo almıyorum. Et,but,yumurta,ekmek abartılı değil ohh misss götürüyorum ama tatlı hiçbirşey yiyemiyorum. Kesinlikle tatlı herşeyi kesin yemeyin. Kilo veriliyor, vermesende aynı kilo da kalıyorsun. Meyve bile sevmem ben yiyemem, karın ağrısı yapıyor. Meyve olarak zeytin yiyorum. Offf aklıma geldi bak kısıra bayılıyorum. Tabak tabak yerim. Sporu asla eksik etmeyin. Ama evde koşu bandı olayı bi işe yaramıyor. Sokakta yürüyün, koşun. Evede plates yapın. Acaip sıkılaştırıyor ve inceltiyor. Kaslar kuvvetli olursa deri sarkmaz. Kasları çalıştırmadan 10 kilo bile verseniz deriniz çarşaf gibi sarkar. Deriyi tutan kas.

Allah razi olsun hocam ama ben şekeri sadece çayıma 1 çay kasigi atarak kullaniyorum onun dışında hiiiiiic seker iceren bisey yemiyorum akliniza ne gelirse artik. çay dada birakmaya calistim hani o gun beraber başlamıştık ay yapamadim ben çaya cok düşkünüm sekeri birakamadim çayda sirf 1 çay kasigi sekerden kilo aliyor olamam sanirim dimi :KK43: tatliya yillardir hasretim bi ara hayatimiza "organik Yaşam koçu " girmisti o gun bugun tatli yemiyorum sekerin zararlarindan dolayi ama işte çayda birakamadim.onun bi yolu varmi acaba :KK43:

Merhaba kızlar, kaç senedir istiyorum bende evlendim Aydın'a yerleştim hep araştırdım çok araştırdım havada kaldı. En sonunda medline'da bi doktorla konuştum. İnternetten onla ilgili yorumlara baktım hiç yok :110: burdan da tanıyan var mı fikri olan var mı diye sordum kimse tanımıyor galiba :KK43: (Levent Ateş) sonra düşünüyorum şans işi belki de çünkü bazıları çok para verdim pişmanım diyen de var az para verdim memnunum diyen de.. Artık düşünmek istemeyip doktorun da dediği gibi basit bir şey 3-4 cm kesip koyuyoruz o kadar diyip gözü karartsam mı :KK17: ay bu kadar zorlanacağımı da hiç düşünmemiştim kocayı ikna etmek bu kadar zor olmadı:KK34:
Sakın canım İzmir çok yakın bize ben de Aydındayım bu arada.Aydından hiç kimseyi önermedilerek bana.Hatta geçen gün yolda profesör olan ve aydında görev yapan kadın doğum doktorumla karşılaştım .burnumu görünce sordu.Nerede oldun ameliyat diye.izmir deyince çok iyi yapmışsın aydında iyi plastik cerrah bulmak zor dedi.ben Cenk Tokat'a oldum.şu an 9. Günüm ama memnunum.ufuk Bilkay, fahri mola gibi doktorlardan memnun olanlar da var forumda. İzmir bu kadar yakınken Aydında hiç doktor araştırmana gerek yok bence.

Kızlarrr selam adam hevese geliyo resimler paylaşıldıkça:anneadayı::halay: Bi fursat
Biliyorsun mutluluk sen diyince akan sular duruyor bende:KK51: ahhhh ahhh ben bileydim böyle olacagini kosa kosa uzaklasirdim ordan. Ne kadar güzel aciklamalar yapmis dr.un.. seni cok güzel bilgilendirmis ve isini ne kadar güzel yaptigini kanitlamis:super: sagol canim sütyensiz göstermiyorum kimseye zaten:KK70:dekolteye kansinlar diye:confused: mutluluk nickin gibi mutluluk dagitiyorsun canim:KK36: pozitifligine bayiliyorum:KK74:
Canımmm çok telekkürler,öğrendik artık,valla canım mutluluk2015 mutluluk2015 çok güzel açıklamış mutlulukla doktorumuz aynı,bende doktoruma ilk gittiğimde bana mememin altında boşluk var içine çekilmiş gibi,sende raşitizm var demişti,beslenme bozukluğu yani o yüzden meme alt kısmı çukur gibiydi içine gömük gibiydi ve bana "protezi meme altından 3 cm aşağı çekicem dedi yoksa ağzına girmesin memeler,dengeliycem hemde o boş çukurluk kaybılcak demişti:KK45: O yaşıma kadar böyle sorunum olduğunu bilmiyordum vallahi,çizimleri o yüzden aşağı çekti,amaliyattan sonra hem o çukutluk kapandı hemde üst dekoltem yerinde bombastik oldu:KK70::KK70:
Dr volkan tayfur işinde gerçekten tecrübeli ona güvenip teslim ettim kendimi:KK70:ama inşaallah sabırla brkle günden güne güzelleşiyolar kaymak gibi kız memelerin vallahi:anneadayı:

Valla canim kendimi deneme tahtasi hissediyorum:deli: farkli bir dr.un görüsü revizyon olmasindan yana ayni protez takilmayacagindan dolayi hooppp yeniden eller cebe :işsiz: kendi dr.um durumun uzun zamanla düzelecegini söylüyor ama dogal bir görüntü icin oda protezi degistirebilecegini söyledi.eee diyoda is isten gectikten sonra diyor iste neymis ben büyük istemisim falan filan.400 takip bunu dese tamamda topu topu 320cc zaten... ben bu memelerden memnun degilken daha kücügünü istememki.umarim zamanla düzelme olur:dua: suan nerdeyse son fotom gibi
Ayy canımmm,:110: Valla dokyorun kimdi peki,yani olacakları kestirmeleri lazım şuan üst kısım çok güzel senin moralini bozma,eeee revizyon olucaksa hiç para vermeden olmuyomu sonuçta onun hatası yoksa davacı olurum sizden de,sana büyük cc takılmadıki gayet normal yani,görende 450 cc istedin sanar hey allahım:kızgın:

Kızlarr öenmli bir sorum var...
Evet memelerimiz oldu çok mutluyuz gerçekten, tak çıkar bir sürü sütyen mayo aldık ama benim belim ve sırt ağrım beni delirtecek. Sizdede halen devam eden var mı bu ağrıya ben herşeyi attım sütyen takmıyorum doğru dürüst, üzerinde ki bantı çıkardım 2 gündür yamuk yumukda olsa yan yatıyorum ama yinede sırtım ve belim delirtecek kadar ağrıyor hergün ilaç alıyorum. Bir maraz kalmaz dimi geçer diye umuyorum. Yani bazen duyuyorum böyle memeye alışmadı bedeni çıkartıldı falan diye çok endişeleniyuorum. Konuyla ilgili beni bilgilendiren olursa hepinizi öperim :KK200:

Evet memelerimiz oldu çok mutluyuz gerçekten, tak çıkar bir sürü sütyen mayo aldık ama benim belim ve sırt ağrım beni delirtecek. Sizdede halen devam eden var mı bu ağrıya ben herşeyi attım sütyen takmıyorum doğru dürüst, üzerinde ki bantı çıkardım 2 gündür yamuk yumukda olsa yan yatıyorum ama yinede sırtım ve belim delirtecek kadar ağrıyor hergün ilaç alıyorum. Bir maraz kalmaz dimi geçer diye umuyorum. Yani bazen duyuyorum böyle memeye alışmadı bedeni çıkartıldı falan diye çok endişeleniyuorum. Konuyla ilgili beni bilgilendiren olursa hepinizi öperim :KK200:
Geçmiş olsun canım ,bugün benim 10. Günüm belinde hiç ağrı olmadı sırtında bandajlar çıkınca rahatladı sadece düz yattığım için hafif tutulma gibi bir şey var.sezeryanlardan sonra olmuştu benim bel agrilarim. Epiduralden diye düşünmüştüm. Acaba senin de anestezinin etkisi olabilir mi?

Sakın canım İzmir çok yakın bize ben de Aydındayım bu arada.Aydından hiç kimseyi önermedilerek bana.Hatta geçen gün yolda profesör olan ve aydında görev yapan kadın doğum doktorumla karşılaştım .burnumu görünce sordu.Nerede oldun ameliyat diye.izmir deyince çok iyi yapmışsın aydında iyi plastik cerrah bulmak zor dedi.ben Cenk Tokat'a oldum.şu an 9. Günüm ama memnunum.ufuk Bilkay, fahri mola gibi doktorlardan memnun olanlar da var forumda. İzmir bu kadar yakınken Aydında hiç doktor araştırmana gerek yok bence.

Maddiyat da işin içine girince açıkcası mecburen Aydın dedim. Ama tabiki de söylenenleri değerlendirmeye alacağım. Çok teşekkür ederim bi İzmir yapmak lazım o zaman :olamaz:

Ayy canımmm,:110: Valla dokyorun kimdi peki,yani olacakları kestirmeleri lazım şuan üst kısım çok güzel senin moralini bozma,eeee revizyon olucaksa hiç para vermeden olmuyomu sonuçta onun hatası yoksa davacı olurum sizden de,sana büyük cc takılmadıki gayet normal yani,görende 450 cc istedin sanar hey allahım:kızgın:
Ayyy diyorum ya bari gercekten büyük olsaydida cektigım sikintiya deyseydi :kızgın: zannetmem canim parasiz yapacagini en fazla hastane ve protez parasini alir kendi parasini istemez gibime geliyoro_O suan öyle bir konuşmaya gecmedik cünķü en azindan 6 ay olmasini bekliyorum.dava acsam bile heyet inceliyor ya onlarda 6ayin dolmasini bekliyormus diye duymustum..parayi verdikten sonra ayni dr.a olurmuyum hic:KK11:ankarada yaşasam kesin mutluluk ve senden sonra sizin dr.a ameliyat olurdum:KK51: cok bilgili ve isinde basarili bir dr. belli

Gecer tabi canim benim 1, 1bucuk ay sürmüstü sonra kendiliginden gecti...haklisin bu bel agrisi cok fena uyutmuyor.sen tamamen gece yan yatmaya basladiginda yavastan azalir

Geçmiş olsun canım ,bugün benim 10. Günüm belinde hiç ağrı olmadı sırtında bandajlar çıkınca rahatladı sadece düz yattığım için hafif tutulma gibi bir şey var.sezeryanlardan sonra olmuştu benim bel agrilarim. Epiduralden diye düşünmüştüm. Acaba senin de anestezinin etkisi olabilir mi?
yok canım ya anesteziden olduğunu düşünmüyorum umuyorum bu memelerden dolayı değildir ama geçmek bilmiyor. Zaten bana çokda büyük yani vücudumun alışamayacağı bir ebat olmadığı için ondan değildir diye umuyorum. yoksa allah korusun tam memeleim olmuşken vücut alışmaması gibi birşey söz konusu olmasın düşüncesi bile kötü...

yok canım ya anesteziden olduğunu düşünmüyorum umuyorum bu memelerden dolayı değildir ama geçmek bilmiyor. Zaten bana çokda büyük yani vücudumun alışamayacağı bir ebat olmadığı için ondan değildir diye umuyorum. yoksa allah korusun tam memeleim olmuşken vücut alışmaması gibi birşey söz konusu olmasın düşüncesi bile kötü...
Allahım korusun.aman birşey olmasın.

X