Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar,
Toplu ceza aldıktan sonra giremedim bir soğuma oldu.Tatile gittim İzmir özdere
İzmirli arkadaşlara selamlar :KK70:
Size bir sorum olacak (?)
Dönem dönem bende yaptırma ve yaptırmama gibi isteksizlik oluyor.Acaba sizde de oluyormuydu bu his?
Ben hazır degilmiyim diye düşünüyorum?
Tatilde silikonlu bikinilerimin suyunu sıkarken istiyordum,dönünce bir vazgecme geldi:110::110:

Merhaba kızlar,
Toplu ceza aldıktan sonra giremedim bir soğuma oldu.Tatile gittim İzmir özdere
İzmirli arkadaşlara selamlar :KK70:
Size bir sorum olacak (?)
Dönem dönem bende yaptırma ve yaptırmama gibi isteksizlik oluyor.Acaba sizde de oluyormuydu bu his?
Ben hazır degilmiyim diye düşünüyorum?
Tatilde silikonlu bikinilerimin suyunu sıkarken istiyordum,dönünce bir vazgecme geldi:110::110:
O bendede oluyor kuzum

İnşallah kendin için en doğru kararı verirsin canım 350 bence güzel
Ben bu cc konusunda şu olsun bu olsun demek istemem çünkü herkesin bedeni vücut proporsiyonu farklıdır. Bana 260 cc takıldı normalde küçük bir ölçü gibi ama bana göre bedenime gore bir ölçü hatta bana büyük bile geliyor. Doğal olmasından yanayım ama yapmisken bir tik büyük olsun mantigida doğru o yüzden bedeninize en uygun ölçüyü doktor karar verir bence sizde onu yönlendiren olursunuz diye düşünüyorum yaniliyirmuyum.

Ben bu cc konusunda şu olsun bu olsun demek istemem çünkü herkesin bedeni vücut proporsiyonu farklıdır. Bana 260 cc takıldı normalde küçük bir ölçü gibi ama bana göre bedenime gore bir ölçü hatta bana büyük bile geliyor. Doğal olmasından yanayım ama yapmisken bir tik büyük olsun mantigida doğru o yüzden bedeninize en uygun ölçüyü doktor karar verir bence sizde onu yönlendiren olursunuz diye düşünüyorum yaniliyirmuyum.
Tabiki haklısın canım.en iyisini doktor bilir.ben sadece kendim için istediğim ölçüyü söyledim o kadar :KK66:

Merhaba kızlar bugün doktorla görüştüm cc konusunda çok kararsızım. Doğalın bir tık üstü mü olsun diyor. Mesela 325 cc herkeste farklı durur diyor. Yardım edin Khaleesi_ Khaleesi_ baby_27 baby_27 arzum77 arzum77 Sihirlii Sihirlii mutluluk2015 mutluluk2015 magic angel magic angel
Himm sen ne istiyorsun canim önemli olan o. Dogal mi olsun belli olmasin yoksa daha seksi mi? Evet bak mesela 325 takilan kac kisi var hepsi birbirinden farkli duruyor.ben olabilecek en büyügünü istedim hep ama dr. karsıma gecip sen büyük istedin o yüzden asagi inmesi zaman alacak dedi:deli: dr.una ne istedigini cok iyi ifade et canim cc yi o kadar takma kafana hatta resimler göster. Aaa bu arada sen beni izlemiyormussun kiz aylardir konusuyoruz burda:KK5:

Himm sen ne istiyorsun canim önemli olan o. Dogal mi olsun belli olmasin yoksa daha seksi mi? Evet bak mesela 325 takilan kac kisi var hepsi birbirinden farkli duruyor.ben olabilecek en büyügünü istedim hep ama dr. karsıma gecip sen büyük istedin o yüzden asagi inmesi zaman alacak dedi:deli: dr.una ne istedigini cok iyi ifade et canim cc yi o kadar takma kafana hatta resimler göster. Aaa bu arada sen beni izlemiyormussun kiz aylardir konusuyoruz burda:KK5:
açıkçası kuzum ameliyat olduğuma değsin istiyorum. Ama çok da abartılı birşey olmasından korkuyorum. Bakalım doktora birkaç foto gönderdim. Aslında merak ettiğim şey 325 350 375 cc arasındaki fark ne kadar oluyor ? Dün çok heycanlandim doktora soramadım :KK43:

açıkçası kuzum ameliyat olduğuma değsin istiyorum. Ama çok da abartılı birşey olmasından korkuyorum. Bakalım doktora birkaç foto gönderdim. Aslında merak ettiğim şey 325 350 375 cc arasındaki fark ne kadar oluyor ? Dün çok heycanlandim doktora soramadım :KK43:

çap ve öne cikiklik milim milim artiyor farkli cc protezlerde canim. ve her kadinin gogus kafesi, doku miktari falan farkli oldugu icin ayni cc her kadinda ayni durmayabiliyor.

Ben çok aşırılık istemedim ama ameliyat olduğuma da değsin istedim. 390cc yüksekliği olan damla istedim. Sadece cc değilmiş olay. Değişik profilleri var her silikonun. Evde sütyeni doldurarak istediğim meme yüksekliğini ölçtüm, 100 cm meme üstü çevrem istediğim ölçü dedim doktora, üstlere dekolte kısmı olsun mu dedi doktor, ay olsun tabi dedim. Şu an tam istediğim gibi meme üstü çevrem tam 100 cm. İstediğin ölçüyü seç doktora söyle, cc kaç olursa artık.

Tabi deysin canim..abartili duracak hic birsey yok dr.lar korkuyor büyük yapmaktan bence. google dan yükseklik genislik farklarina bakabilirsin milim milim farklar var ama hepimizde ayri duruyor.birde gögüs kafesinin genisligide önemli cc ler büyüdükce taban caplarida büyüyor haliyle dr.un önerisi 325 cc mi?

Tabi deysin canim..abartili duracak hic birsey yok dr.lar korkuyor büyük yapmaktan bence. google dan yükseklik genislik farklarina bakabilirsin milim milim farklar var ama hepimizde ayri duruyor.birde gögüs kafesinin genisligide önemli cc ler büyüdükce taban caplarida büyüyor haliyle dr.un önerisi 325 cc mi?
Birde kasın kalınlığına da bağlıymış. Ameliyatta görüyor dr kası. Sanırım kas kalınsa daha büyük görünüyor silikon.

X