Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Amanın ne diyon kız :KK57: ne işe yarıyormuş o çip
Cnm google a yaz çipli meme implantı. Anlatıyor bişeyler. Anladığım memedeki çipin üstüne bir deektör tutunca, içerde herhangi yolunda gitmeyen bişey varsa, iltihap kist sıvı vs erken teşhis edilebiliyor. Bir de ayakta damla, yatınca yuvarlakmış vs vs

Cnm google a yaz çipli meme implantı. Anlatıyor bişeyler. Anladığım memedeki çipin üstüne bir deektör tutunca, içerde herhangi yolunda gitmeyen bişey varsa, iltihap kist sıvı vs erken teşhis edilebiliyor. Bir de ayakta damla, yatınca yuvarlakmış vs vs
haberlerde çıkmıştı tam dinleyememiştim ama anladığım kadarıyla çok yeni ve fazla test edilmediği için dr lar pek kullanmıyoruz falan diyordu çok talep gören birşey olsa çoktsn yayılır duyulurdu zaten.

Şimdi kızlar yanımıza alınacaklar,
Alt üst düğmeli takım
İç çamaşırı
Islak mendil
Pipet
Makyaj malzemesi
Terlik,çorap, şal,
Çetik(patik) :KK70: ?

Başka var mı?
Hem corap hem patik :olamaz:
Kayak takımlarını da al bebeğim lazım olur :duduk:
He birde kürkünü unutma :halay:

Son düzenleme:
Hem corap hem patik :olamaz:
Kayak takımlarını da al bebeğim lazım olur :duduk:
He birde kürkünü unutma :halay:

Ne dalga geçiyorsun kız sen :KK70:
Ben ameliyatlardan çıkınca üsuyorum yavrum,ondan koysam mi dedim :KK70:
Hatta ben,baza altından cikarayim çeyizden örgü yelek,patik,ameliyat sonrası gezerim koridorda gerdanligimida takam 2 dal da bilezik koluma :KK70:

Canım merhaba, haftaya cumartesi Ayşegül sivri randevum var telde konuştum kapora giderken götüreceğim 500 TL onuda onlar hastahaneden yer ayirtiyorlarmis,ameliyat olup bittikten sonra kalan kısmı 5000 TL yi yanımda olacak kişi (eşim) verir. Çünkü ben burun için ameliyat olduğumda böyle olmuştu bunu da öyle düşündüm. gerçi banka yoluyla yapmak her zaman daha yasal iyi yarin öbür gün birşey olur dekont gosterirsin dimi kafam karıştı
Merhaba.Aysegul hanimin ucreti 5500 tl miymis? Bir de hastanede ne kadar sure kalmak gerekiyor bende Aysegul hanima olmak istiyorum bu ekim kasim arasinda.Henuz gorusemedik bilgilendirirseniz cok sevinirim.

Ne dalga geçiyorsun kız sen :KK70:
Ben ameliyatlardan çıkınca üsuyorum yavrum,ondan koysam mi dedim :KK70:
Hatta ben,baza altından cikarayim çeyizden örgü yelek,patik,ameliyat sonrası gezerim koridorda gerdanligimida takam 2 dal da bilezik koluma :KK70:
Örgüde al yanina :KK70: kıyafet harici iste kulaklik al pipet mendil plstk bardak. Bide 2 tane önden dugmeli ust al istersen cunku narkoz nasil etkiler seni bilmiyorum ama kusarsan yedekte dursun bir üst

Gerçekten anlamıyorum biz burda ayni dertten muzdarip olan insanlariz bazi gerzekalilar ! ( yakin zamanda atlattik herkes hatirlar ) dışında birbirimizi bilerek kirmadik hic. Eger birinin yaptigi yoruma kirildiysan o kişiye bunu soyleki onun kendini savunma hakki olsun arkadan atip tutmanin anlami yok arkadaşlar. .. O KADAR SOGUDUM KI FORUMDAN ......
Kendinize iyi bakin...

Canım ameliyatın nasıl geçti? İyisindir inş.

Selam tekrarrr. Evet dün ameliyatımı oldum. ameliyattan önce doktorcum tekrar ölçüleri aldı kalemle çizdi falan.omzum geniş diye çeşitli ölçülerde cc leri deneyeceklerini söyledi. Her şey çok hızlı gelişti. ameliyathane girerken sakinleştirici verdiler ve ardından hemşirelerle konuşurken anesteziyi verip susturdular beni.Uyandığımda üstümde bantla yatıyordum. Sürekli serumla antibiyotik verdiler ve bol bol uyudum. Gece agrı oldu baya ama sabaha kadar dayandım en son kalçadan iğne yapıp uğurladılar. Evdeyim iyiyim agrı kesici ve antibiyotık saatim var. Ama kendimi saçımı falan kötü
hissediyorum banyo ne zaman yapabilirim ki?? bu arada 325 cc yerleştirmiş doktorcum :KK70:

Merhaba. Bende kasalti oldum. 2. Haftamdayim. 9 gun izin icin yeterli. Ben 10.gun basladim. Gayet rahattim. Tabii yine agir seyler kaldirmaman gerekiyor. Kaldirabilme gucun oluyor ama dikkat etmek lazim

Merhaba. 9 günün yetmesi gerek valla yoksa bu iş benim için utanç verici olabilir o kadar çok erkek var ki ofiste strese girmemek için doğal görünmem gerek.Bunun için dualar ediyorum. şu an yatıp kalkarken sızı hissediyorum göğüsümü tutarak kalkıyorum :/

Arkadaşlar bu arada yorumların çoğunda mide bulantısı olduğunu, kas altı operasyonlarında memede his kaybına sebep olduğunu okumuştum ama bende baş dönmesi bile olmadı. Ve his kabı değil hatta daha duyarlıyım sanki. Acaba 2.günümdeyim diye mi böyle sonradan his kaybı yaşar mıyım?

Gerçekten anlamıyorum biz burda ayni dertten muzdarip olan insanlariz bazi gerzekalilar ! ( yakin zamanda atlattik herkes hatirlar ) dışında birbirimizi bilerek kirmadik hic. Eger birinin yaptigi yoruma kirildiysan o kişiye bunu soyleki onun kendini savunma hakki olsun arkadan atip tutmanin anlami yok arkadaşlar. .. O KADAR SOGUDUM KI FORUMDAN ......
Kendinize iyi bakin...
Hayırdır,kim canını sıktı?

Kendinize iyi bakin...
Ayy noldu bebisimm kim sıktı canını ne takiyosun milleti ya aman bosversene torba degilki büzesin. Yakın zamanda herhalde ben kavga etmistim dengesizlerle:KK70: ben bile takmadim yahu. Burda hepimiz abla kardesiz yani . aman afkursunlar dursunlar . o güzelim canını sıkmaya degmez

Selam tekrarrr. Evet dün ameliyatımı oldum. ameliyattan önce doktorcum tekrar ölçüleri aldı kalemle çizdi falan.omzum geniş diye çeşitli ölçülerde cc leri deneyeceklerini söyledi. Her şey çok hızlı gelişti. ameliyathane girerken sakinleştirici verdiler ve ardından hemşirelerle konuşurken anesteziyi verip susturdular beni.Uyandığımda üstümde bantla yatıyordum. Sürekli serumla antibiyotik verdiler ve bol bol uyudum. Gece agrı oldu baya ama sabaha kadar dayandım en son kalçadan iğne yapıp uğurladılar. Evdeyim iyiyim agrı kesici ve antibiyotık saatim var. Ama kendimi saçımı falan kötü
hissediyorum banyo ne zaman yapabilirim ki?? bu arada 325 cc yerleştirmiş doktorcum :KK70:
Çok geçmiş olsun

X