Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selam tekrarrr. Evet dün ameliyatımı oldum. ameliyattan önce doktorcum tekrar ölçüleri aldı kalemle çizdi falan.omzum geniş diye çeşitli ölçülerde cc leri deneyeceklerini söyledi. Her şey çok hızlı gelişti. ameliyathane girerken sakinleştirici verdiler ve ardından hemşirelerle konuşurken anesteziyi verip susturdular beni.Uyandığımda üstümde bantla yatıyordum. Sürekli serumla antibiyotik verdiler ve bol bol uyudum. Gece agrı oldu baya ama sabaha kadar dayandım en son kalçadan iğne yapıp uğurladılar. Evdeyim iyiyim agrı kesici ve antibiyotık saatim var. Ama kendimi saçımı falan kötü
hissediyorum banyo ne zaman yapabilirim ki?? bu arada 325 cc yerleştirmiş doktorcum :KK70:
Canım cok gecmiş olsun, gozun aydın :) ben ameliyatın 3. Günü banyo yapmıstım banyoya sandalye koymustuk oturmustum saclarım için kollarımı kaldıramadıgımdan yardım almıstım ama vucudumu kendım yıkamıstım cok kirli hissediyordum kendımı dayanamamıstım çokta iyi gelmişti :KK66:

Gerçekten anlamıyorum biz burda ayni dertten muzdarip olan insanlariz bazi gerzekalilar ! ( yakin zamanda atlattik herkes hatirlar ) dışında birbirimizi bilerek kirmadik hic. Eger birinin yaptigi yoruma kirildiysan o kişiye bunu soyleki onun kendini savunma hakki olsun arkadan atip tutmanin anlami yok arkadaşlar. .. O KADAR SOGUDUM KI FORUMDAN ......
Kendinize iyi bakin...
Ne oldu canm neye sinirlendin ki:110:

Gerçekten anlamıyorum biz burda ayni dertten muzdarip olan insanlariz bazi gerzekalilar ! ( yakin zamanda atlattik herkes hatirlar ) dışında birbirimizi bilerek kirmadik hic. Eger birinin yaptigi yoruma kirildiysan o kişiye bunu soyleki onun kendini savunma hakki olsun arkadan atip tutmanin anlami yok arkadaşlar. .. O KADAR SOGUDUM KI FORUMDAN ......
Kendinize iyi bakin...
arkandan atıp tuttuğum falan yok dediğin gibi aynı derdimize çare aramak tecrübelilerden yardım almak için burdayız canım. aylardır sağolsun birçok arkadŞın ameliyat öncesi resimlerini de gördüm fakat senin hiçkimseye bana yaptığın benimkiler seninkilerin yanında 100 cc gibi alaycı bi yorumunu okumadım amacım konuyu uzatıp muhalif olmak değil çok kırıldığım halde bunu foruma yazmadıysam burda muhabbet karıştırmak can sıkmak gibi bir niyetim olmadığından sen yazmışsın arkadaşlarda merak etmiş haklı olarak kırıldığımı açıklamak istedim üstelik ben sana hakaret etmedim kırıcı birsöz sarf etmedim sadece kırgınlığımı dile getirdim pardon arkadaşım yanlış anlaşılma olmuş deyip geçebilirdin bunu burda yazmanın ne anlamı vardı hala da anlamış değilim

:cry:Estetık öncesı herkesın ufak zaten kımının az ufak kımının normal eee estetık yaptırıp Kocaman olunca napıcaksınız tatlı tatlı gecınıp gıdelım işte öpüşüp Barış'ın hadiki:cry::KK42:

Cnm google a yaz çipli meme implantı. Anlatıyor bişeyler. Anladığım memedeki çipin üstüne bir deektör tutunca, içerde herhangi yolunda gitmeyen bişey varsa, iltihap kist sıvı vs erken teşhis edilebiliyor. Bir de ayakta damla, yatınca yuvarlakmış vs vs
Çipli protezin bi avantajı yok normal yuvarmaktan farkı yok henüz fda
Arkadaşlar bu arada yorumların çoğunda mide bulantısı olduğunu, kas altı operasyonlarında memede his kaybına sebep olduğunu okumuştum ama bende baş dönmesi bile olmadı. Ve his kabı değil hatta daha duyarlıyım sanki. Acaba 2.günümdeyim diye mi böyle sonradan his kaybı yaşar mıyım?
Çok geçmiş olsun öyle bir şey söz konusu değil bulantı olursa narkozdan olur oda bünye meselesi ilk 3 ay fazla hassas olacak meme uçların hissizlik olursa kesi izine doğru olur

Çipli protezin bi avantajı yok normal yuvarmaktan farkı yok henüz fda

Çok geçmiş olsun öyle bir şey söz konusu değil bulantı olursa narkozdan olur oda bünye meselesi ilk 3 ay fazla hassas olacak meme uçların hissizlik olursa kesi izine doğru olur
Bnmkisi tam da tarif edildiği gibi cnm yatınca yuvarlak ayaktayken damla oluyor.Gerçi daha 10 gün oldu ameliyat olalı :) fakat ödemli bile olsa anlaşılıyor:)

Kendinize iyi bakin...
Kıııızzz nolduuuu nereyeeee.. Kim üzdü seniii??

Selam tekrarrr. Evet dün ameliyatımı oldum. ameliyattan önce doktorcum tekrar ölçüleri aldı kalemle çizdi falan.omzum geniş diye çeşitli ölçülerde cc leri deneyeceklerini söyledi. Her şey çok hızlı gelişti. ameliyathane girerken sakinleştirici verdiler ve ardından hemşirelerle konuşurken anesteziyi verip susturdular beni.Uyandığımda üstümde bantla yatıyordum. Sürekli serumla antibiyotik verdiler ve bol bol uyudum. Gece agrı oldu baya ama sabaha kadar dayandım en son kalçadan iğne yapıp uğurladılar. Evdeyim iyiyim agrı kesici ve antibiyotık saatim var. Ama kendimi saçımı falan kötü
hissediyorum banyo ne zaman yapabilirim ki?? bu arada 325 cc yerleştirmiş doktorcum :KK70:
Geçmişler olsun canııımmm hayırlı olsun löp löp zıplasın memelerin inş :)

Canım cok gecmiş olsun, gozun aydın :) ben ameliyatın 3. Günü banyo yapmıstım banyoya sandalye koymustuk oturmustum saclarım için kollarımı kaldıramadıgımdan yardım almıstım ama vucudumu kendım yıkamıstım cok kirli hissediyordum kendımı dayanamamıstım çokta iyi gelmişti :KK66:

Az önce annemin yardımıyla saçımı yikadim ıslak mendille de diğer yerleri silmeye çalışıyorum. Ister istemez kollarımi kaldırıyorum ve ağrıyor dikişlere bişey olur mu. Of bu süreç ne zaman geçecek :KK43:

Az önce annemin yardımıyla saçımı yikadim ıslak mendille de diğer yerleri silmeye çalışıyorum. Ister istemez kollarımi kaldırıyorum ve ağrıyor dikişlere bişey olur mu. Of bu süreç ne zaman geçecek :KK43:
Canım ufak haraketler sorun degilde kendını zorlayıcı seyler yapmamalısın, vucudun sana zaten yapmaman gerekenleri işaret veriyor, daha ikinci günün bikaç gün kendine zaman ver dinlenmene bak kaldırmamaya calıs kollarını

Ben ilk 4-5 gün cok zorlanmıstım yemegımı yiyip suyumu bile içemiyordum sonrasında okadar hızlı bir toparlanma sürecine giriyosunki, şaşırıyordum hatta ben dün bunu yapamıyordum şimdi nasıl yapabiliyorum? Diye.

Ben ilk 4-5 gün cok zorlanmıstım yemegımı yiyip suyumu bile içemiyordum sonrasında okadar hızlı bir toparlanma sürecine giriyosunki, şaşırıyordum hatta ben dün bunu yapamıyordum şimdi nasıl yapabiliyorum? Diye.

Iste bende hemen o toparlanma sürecine girmek istiyorum insanlara karşı doğal duruş sergilemem gerek çoğu kişi bilmiyor çünkü :) hadi bakalım hayırlısı

Kıyafet değistirirken tişört için kaldırıyorum kollari mesela öyle hareketler bunlar. Hep önde baglamali gömlek de giyemiyorum nedense uçlari çok belli ediyor öyle giyince.

Kıyafet değistirirken tişört için kaldırıyorum kollari mesela öyle hareketler bunlar. Hep önde baglamali gömlek de giyemiyorum nedense uçlari çok belli ediyor öyle giyince.
Tişörtü kendi basına giyebilio musun :/ ben en büyük beden bol tişörtlerden almıstım ancak onları giyiyordum ama kendi basıma beceremiyordum giymeyi çıkartmayı.. Benimde gögüs uclarım bellidir ama ben kasımda ameliyat oldugum icin işim kolaydı.. 1.5 hafta sonra arkadasımın nişanına katılmıştım agır kaldırmak dısında normal hayatıma dönmüştüm kimsede bişey anlamamıştı:) bence bu kadar zorlama kendini, zorladıkca iyileşme sürecini ertelersin..

Tişörtü kendi basına giyebilio musun :/ ben en büyük beden bol tişörtlerden almıstım ancak onları giyiyordum ama kendi basıma beceremiyordum giymeyi çıkartmayı.. Benimde gögüs uclarım bellidir ama ben kasımda ameliyat oldugum icin işim kolaydı.. 1.5 hafta sonra arkadasımın nişanına katılmıştım agır kaldırmak dısında normal hayatıma dönmüştüm kimsede bişey anlamamıştı:) bence bu kadar zorlama kendini, zorladıkca iyileşme sürecini ertelersin..

tamam zorlamamaya çalışcam ama dediğin gibi kış aylarına yakın olduğun için daha avantajlısın ,ben ince şeyler giyme derdindeyim biraz :) teşekkür ederim :)

X