Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Senin amelyatinin ustunden ne kadr zaman gecti, uzn sure once olan arkadaslarin bilgisine ihtiyac duyucam ne kadr zaman sonra yan yatabildiniz
9.ayım bitmek üzere
Nezaman yan yattım tam hatırlamıyorum ama heralde 2.ayıma yakındı yatmam
Yüzüstü tam olarak daha yeni yeni yatmaya başladım :63:

Meme büyütme ameliyati yaptiran arkadaslar, Size bisey sormak istiyorum, bugün 2.günüm. Sanki hareket ettikce Daha iyi hissediyorum kendimi. Uzun süre yattiktan sonra kalktigimda heryerim kasilmis Gibi oluyo kollarim sirtim falan. Sizde de mi öyle oluyodu

Kızlar şimdi mesaj geldi doktorumun asistanından;
"Ameliyata son 1 hafta kala asprin gibi kan sulandırıcı ilaçlar,vitamin,bitki çayı alınmayacak.
Ameliyat öncesinde herhangi bir ilaç kullanmanız gerekirse mutlaka bize haber verin.
Ameliyata son 3 gün kala alkol ve sigara tüketimi bırakılmalıdır.
Ameliyat ödemesi sadece nakit olarak alınıyor kredi kartı banka kartı havale geçmemektedir."
Sigara işi canımı sıktı :KK51::KK51:
Bence bazı dr lar abartıyor. Kombin gibi büyük bir ameliyat değilse sadecece meme ise o dediklerine gerek yok demişti dr um. Ameliyattan önceki geceye kadar sigara serbestti. Hiçbirşeyi kısıtlamadı dr çünkü anemnezimde(yani kişisel bilgilerimde) sıkıntılı bir durumum yoktu. Abartılı alkol almıyordum, bitki çayı günde 1-2 bardak içsek ne kadar sulanacak ki kanımız. Ameliyat gecesi hastanenin balkonunda hemen sigarayla kutladık ameliyatı. Hergün 10 tane en az içtim. Ameliyat yerimde bir problem olmadı. Çabuk iyileşti yaram. Aşırı kullanılmayan hiç bir şey sıkıntı olmuyor.

Meme büyütme ameliyati yaptiran arkadaslar, Size bisey sormak istiyorum, bugün 2.günüm. Sanki hareket ettikce Daha iyi hissediyorum kendimi. Uzun süre yattiktan sonra kalktigimda heryerim kasilmis Gibi oluyo kollarim sirtim falan. Sizde de mi öyle oluyodu
Sizdiniz sanırım değilmi forumda en büyük cc li 650 cc çok merak ediyorum açıkçası.
Ameliyat olan arkadaşlar sabit kalmaktansa hareket etmek daha iyi geldiğini söylüyor. Hayırlısı olsun inşallah :)

Bence bazı dr lar abartıyor. Kombin gibi büyük bir ameliyat değilse sadecece meme ise o dediklerine gerek yok demişti dr um. Ameliyattan önceki geceye kadar sigara serbestti. Hiçbirşeyi kısıtlamadı dr çünkü anemnezimde(yani kişisel bilgilerimde) sıkıntılı bir durumum yoktu. Abartılı alkol almıyordum, bitki çayı günde 1-2 bardak içsek ne kadar sulanacak ki kanımız. Ameliyat gecesi hastanenin balkonunda hemen sigarayla kutladık ameliyatı. Hergün 10 tane en az içtim. Ameliyat yerimde bir problem olmadı. Çabuk iyileşti yaram. Aşırı kullanılmayan hiç bir şey sıkıntı olmuyor.

Bence de abartı canım,o kadardan da birşey olmaz dediğin gibi :)
Söylemediler olmasın diye söylüyorlar işte

Zzözlem Evet Benim Canim en büyük cc li Ay Insallah hayirlisiyla bir iyileseyim Foto koycam buraya. Bende sadece Foto dan gördüm Dr um ameliyattan sonra cekmis, onu gördüm. Bide sargiyi cikarip sütyeni giydirirken az gördüm. Sütyeni cikarmak kesinlikle yasak. Bende cok merak ediyorum 2 hafta sonra Dr da görcem

Bikac saat once ameliyattan çıktım. Samet Hariri meme altı kesisi, kas altı, h prf, 400cc koymus. Biz 375 gibi dusunuyoduk ama orda 400 ü daha cok begenmisler. Öyle yani... Kendimi ayna karşısında gormek icin sabirsizlaniyorum:)

Bikac saat once ameliyattan çıktım. Samet Hariri meme altı kesisi, kas altı, h prf, 400cc koymus. Biz 375 gibi dusunuyoduk ama orda 400 ü daha cok begenmisler. Öyle yani... Kendimi ayna karşısında gormek icin sabirsizlaniyorum:)
Çok geçmiş olsun
Memişlerinle mutlu günler seni bekliyor bu arada ne güzel 400 cc ler çoğalıyor arzum77 arzum77 bir kardeş daha geldi:KK53::KK53:

Teşekkürler kızlar. Boyum uzun omuzlarım da geniş ondan sanirim daha büyüğünü uygun gördü. Ameliyata girmeden, evet büyük olsunlar ama doğallıktan şaşmayalım nolur dedim. Kararı dr a bıraktım. O da güzel bi is çıkarmış sagolsun. Samet Hariri araştıran olursa ben hakkinda yardimci olurum.. Ben de hep burdan faydalandım...

Evet dogal olmasi cok önemli. Ama illaki büyük implant oldugunda dogal olamaz diye bisey yok. Sanki böyle bir Imaj olusmus. Benimkiler mesela hem büyük ayni zamanda cok dogal olmus.

Bakin ne kadar güzel anlasiliyo burda , implantlar herkeste cok farkli duruyor

Eklentiler

• image.png
    image.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 57
Bakin ne kadar güzel anlasiliyo burda , implantlar herkeste cok farkli duruyor

Canım senin peki boyun kilon nasıl sanırım sen yurtdışında oldun dimi ?
Banada 300-330 cc takılacak inşallah güzel olur. Sana 650 takıldığında gore yapılı bir bayansin sanırım

Bugun. 4 gun agrilar aynen devam ediyor direnlerin 2si bugun alincak ikisi yarin muhtemelen yarin taburcu olucam buraya kadar tmm hanimlar ben ameliyata girecegim gunde dahil hala buyuk abdesimi yapmadim 5 gundur yok bana dun surup veediler ama yine etki etmedi ameliyata girmeden lama verildi lakin oda bosa gitti napcam bilmiyom :KK12:
Cnm muhtemelen sana duphalac die Bi şurup verdiler.ben de 5 gün wc ye çıkamamıştım.duphalac şurubu günde 3 defa içtim 35 cc kadar ondan sonra yapabildim.18.75 ₺ şurubun fiyatı Dr una sorup al bence :)

Kas altı yaptı. Medline de oldum benim de 2 çocuk emzirme bitince hemen yaptırdım dr mükemmel biri
Ewet dr un yorumlarını okudum cidden herkes övmüs kusura bakma cok soruyorum ama birtek sen adanadasin galiba cnm..hastaneyi kim seçiyor balcalida gorunuyor dr..suan agri durumun nasil ameliyattan sonra ne zaman sudyeni cikarmaya izin veriyor

Aktif dinlenme çok önemli :KK66: ben sadece gece yattım, 2. Günden itibaren hep gezindim veya oturdum :KK66:

X