Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Tamam Canim Bende öyle derim Ay Benim 10. gününde bayram o zaman a kadar iyilesirim Insallah, Ama günden güne düzelme oluyo Allahima sükür. Sadece bir baski hissediyorum. Oda sanki sütyenden, cikarip atasim geliyo ya

Havalar da bozdu hem rüzgar falan ay çok fena tutulmuşum dersin kimse yadırgamaz :)) Ben bugün ilk defa ilaç kullanmadım ne ağrı kesici ne kas gevşetici şoklardayım... Gayet iyiyim Allahıma bin şükür. Bi uyumaya yatıp kalkarken çok sancım oluyo bi 5 dakika kadar sonra geçiyo. Sütyenden yana bi sıkıntım yok benim neyse ki

Kızlar gögüslerim sütyenle küçük göründü gözüme şuan 4.günümdeyim 350cc kas altı yapıldı onuzlarım ağrıyor sadece kamburumsu yürüyorum yavaş yavaş dikleşmeue başladım kendimi yormadan ama gögüslerğm sütyensiz daha ve baya büyük duruyır anlamadım gitti valla

Amin canim benim hic kolay degil karin germe o torbaların bide bagra bagta cıkartilmasi var simdi o korku saldi icime :KK43:
Torbadan kastın dirense hic korkma doktor benimle konusurken dikkatimi dagitip cekmis ben hic farketmedim bile

Evet kas üstü iyi degil. Ameliyat olup gizleyen arkadaslar, basarili oldunuzmu? Ben de kimseye söylemedim, bi esim biliyo. Henüz kimseyle karsilasmadim, bugün 3.günüm ve hala evdeyim. Kendinizi korurken neler dediniz?
Hickimse farketmedi evde tek bilen annem. Ustelik malum sutyensiz geziyorum eskiden destekli sungerli taktigim icin ve suanki boyutuna denk geldigi icin olsa gerek. Kist ameliyati olduğumu sanip hava almaya bile ciksam babam pesime takiliyor :KK70: tek sıkıntı özgür degilimm ahh istanbul

Kızlar gögüslerim sütyenle küçük göründü gözüme şuan 4.günümdeyim 350cc kas altı yapıldı onuzlarım ağrıyor sadece kamburumsu yürüyorum yavaş yavaş dikleşmeue başladım kendimi yormadan ama gögüslerğm sütyensiz daha ve baya büyük duruyır anlamadım gitti valla
Canım benim 390cc ilk hafta yok gibiydi. Sütyen üzerine tişört iyice kayboluyordu. Gerginlik azaldıkça cilt esneyip kaslar gevşeyip silikonu rahatlatınca büyüyor memeler. Bu süreç 1,5 ayı buldu bende. Fotolarında şekline bayıldım. Yuvarlak konmuş ama damla şeklini almış doğal duruyor, maşallah.

Hickimse farketmedi evde tek bilen annem. Ustelik malum sutyensiz geziyorum eskiden destekli sungerli taktigim icin ve suanki boyutuna denk geldigi icin olsa gerek. Kist ameliyati olduğumu sanip hava almaya bile ciksam babam pesime takiliyor :KK70: tek sıkıntı özgür degilimm ahh istanbul
Yaw ah şu canım babalar! Bir de babalara anneler hep söyler gerçeyi, sadece babalar, o tatlı şirin babalar, bilmiyormuş gibi yapar :KK66:

Canım benim 390cc ilk hafta yok gibiydi. Sütyen üzerine tişört iyice kayboluyordu. Gerginlik azaldıkça cilt esneyip kaslar gevşeyip silikonu rahatlatınca büyüyor memeler. Bu süreç 1,5 ayı buldu bende. Fotolarında şekline bayıldım. Yuvarlak konmuş ama damla şeklini almış doğal duruyor, maşallah.
Çok saol :) inşallah inşalkah aynen yuvarlak koydum dedi ama damlamsı duruyor şuan:)

Canm okul telaşı, annem dizinden protez ameliyatı oldu geçen hafta istanbulda. Onunla ilgileniyorum bir taraftan. Hafta sonu deniz macerası falan derken hiç takip edemedim. Sen nasılsın? Yok mu yeni fotolar? Gözümüz gönlümüz açılsın.
İyi canım bende nolsun iş,güç aynı
fotoları aylık atıyorum yaa 9.ayıma özel günümü bekliyorum:KK39:annenede çok geçmiş olsun...

X