Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

kızlar ya uzun zaman önce damla protez taktıran var mı veya tanıdıklarınız falan
ben gerçekten korkmaya başladım
silikonunda dönme yaşayan var mı :olamaz:
Ben varım ama uzun zaman değil 9 ay oldu
Benim ki dönmediyse kimseninki dönmez merak etme :KK48::KK48:

Ben varım ama uzun zaman değil 9 ay oldu
Benim ki dönmediyse kimseninki dönmez merak etme :KK48::KK48:

ya okçuluk yapıyorum ben ameliyattan bikaç ay sonra da spora başlıcam içerde fırt fırt döncekmiş gibi düşünüyorum hiç güvenli gelemiyo şuan :KK64:
bir de benim fotomu görmüşsünüzdür yani üst lobum dolu mu onu bile anlayamıyorum bana damla güzel duracak mı ki doğal bi geçiş olucak dedi ama hiç canlanmıyo aklımda

ya okçuluk yapıyorum ben ameliyattan bikaç ay sonra da spora başlıcam içerde fırt fırt döncekmiş gibi düşünüyorum hiç güvenli gelemiyo şuan :KK64:
bir de benim fotomu görmüşsünüzdür yani üst lobum dolu mu onu bile anlayamıyorum bana damla güzel duracak mı ki doğal bi geçiş olucak dedi ama hiç canlanmıyo aklımda
tatlım neden bir doktorda takılı kaldın git birkaç dr ile daha görüş onlarında fikrini al aklında pekiştir sonra yine bu dr u istiyorsan onda amlytını ol

Benim ilk halim gibisin
İzliyorum bak bakalım benim DAMLA lara:KK47:

tatlım neden bir doktorda takılı kaldın git birkaç dr ile daha görüş onlarında fikrini al aklında pekiştir sonra yine bu dr u istiyorsan onda amlytını ol

ya görüştüğüm diğer doktor da damla dedi bana hani araştırmaya başladığım ilk zamandan beri ben hep yuvarlak olur heralde diyodum doktorlar damla diyince biraz aklım karıştı galiba :olamaz:
Benim ilk halim gibisin
İzliyorum bak bakalım benim DAMLA lara:KK47:

ya inanılmaz güzel ve doğal olmuşlar maşallah
benim de böyle olsa başka bişey istemem resmen :bicak:

Kızlar gögüslerim sütyenle küçük göründü gözüme şuan 4.günümdeyim 350cc kas altı yapıldı onuzlarım ağrıyor sadece kamburumsu yürüyorum yavaş yavaş dikleşmeue başladım kendimi yormadan ama gögüslerğm sütyensiz daha ve baya büyük duruyır anlamadım gitti valla
Can'ım çok geçmiş olsun :KK66:

ya görüştüğüm diğer doktor da damla dedi bana hani araştırmaya başladığım ilk zamandan beri ben hep yuvarlak olur heralde diyodum doktorlar damla diyince biraz aklım karıştı galiba :olamaz:

Can'ım, senin memeler yukarıda. Uçlar da yukarıda. Böyle olunca Dr lar tabi ki damla tercih eder. Yuvarlak takarsa, omzuna çıkar memeler :KK66:

Benide izlemeye alabilirmisin

Cok sukur bugun taburcu oldum ev ortami bi haylı zorlayıcı valla hele cocugunuz varsa ameliyat oldum dokunma felan desinizde acı kaçınılmaz oluyor oturma kalkma yardim almadan mumkun digil henuz 6. Gunum olmasina ragmen yurumekte zorlayici daha dikelemedim :KK43: bende durumlar böyle frankestein gibiyim :KK43:

kızlar ya uzun zaman önce damla protez taktıran var mı veya tanıdıklarınız falan
Bende damla var. Arkadaşım 6 yıldır kullanıyor. Box falan yapıyor kız. Dönme olayı yok. Dr cep açma olayını silikona uygun yapmazsa ister damla olsun ister yuvarlak sorun olur zaten. Hatta bu sitede damlada sorun yaşayan görmedim yuvarlakla ilgili sorun yaşayan gördüm.

Cok sukur bugun taburcu oldum ev ortami bi haylı zorlayıcı valla hele cocugunuz varsa ameliyat oldum dokunma felan desinizde acı kaçınılmaz oluyor oturma kalkma yardim almadan mumkun digil henuz 6. Gunum olmasina ragmen yurumekte zorlayici daha dikelemedim :KK43: bende durumlar böyle frankestein gibiyim :KK43:
ayy evet canım yaaa çocukla işin çokmu çok daha zor Allah yardımcın olsun sık dişini ama onun sayesinde daha hızlı iyileşecğine eminim. Hilkad bişey sorucam bu karından yağ aldırma operasyonundan sonra bir ay boyunca cenin şeklinde yatmak zorunluluğu varmış öylemi gerçekten drun önerdimi böyle bişey

Insallah canim benim yanlardan 1 lt alinmis sadece cenin gibi yatiyorum lakin bu lopodan digil karin germe amaliyatim sebebiyle ilk defa senden duruyorum valla
ayy evet canım yaaa çocukla işin çokmu çok daha zor Allah yardımcın olsun sık dişini ama onun sayesinde daha hızlı iyileşecğine eminim. Hilkad bişey sorucam bu karından yağ aldırma operasyonundan sonra bir ay boyunca cenin şeklinde yatmak zorunluluğu varmış öylemi gerçekten drun önerdimi böyle bişey

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/protezim-yan-dondu.815697/
Konuların içinde yorum yapan ve protezi dönen,tekrar ameliyat olan üyelerde vardı fakat konu açılmadığı için ismini hatırlayamıyorum. Hatırladığım kişi bu,hatırlayamadığım kişilerin yorumlarını bulamıyorum tabi. Protezi dönen iki kişi gördüm. Resmen yan dönmüştü,damlanın yan döbmesi bariz belli oluyor tabi.
Gözünü korkutmak istemem ama doğruya doğru polyanacılık yapmayalım damlanın dönme riski var! Bunu yaşayan birçok kişi var. Ama yaşamayanda var. Vücuduna,gögüs yapına gerçekten damla uygunsa damla takılacak tabi. Umarım sorun yaşamaz ve Mutlu olursun .. Sevgiler...

X