Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Lutfen yardimci olur musunuz ben universite sinavina hazirlaniyorum ameliyat olmayida cok istiyorum ama agri sizi cekip ders calisamamaktan korkuyorum sizce cok etkiler mi universitede yaptirmak istemiyorum daha zor olur diye bi de calisiyorum araba kullaniyorum surekli 1 hafta izin alsam toparlar miyim cesaret bulabilirsem 2 3 haftaya ameliyat olmayi dusunuyorum

Canım ilk birkaç gün ders çalışman zor ben de ders çalışıyorum kendime gelesiye ders aklıma gelmedi.. araba kullanmak 1 ay yasak sanırım ama ben 4. Günü kullanabildim zorunlu olduğum için otomatik vitesse birşey olmaz ama manuelse 2. Ve 4. Vitesler zorluyor :)

Gün geçtikçe daha güzelleşiyor şu an biraz şekilsiz ve sertler ve ben kas altı oldum daha yerine oturması birkaç ay daha sürer sanırım. Göğsü olmayanlarda gerçekten çok fark ediyor inşallah senin de istediğin gibi olur daha azı nasıl oluyor merak etmedim değil :)
Cnm senin damla silikonmuydu

Simeticon şurubu bulabilirsen eczanede kullan çünkü gazı alıyor rahatlatılıyor.
Birde gündüz sık sık rezene çayı içersen eminin iyi gelir :)
slm arkadaşlar ugün altıncı günüm ağrım çok azaldı diyemem ama ilk üçgüne nazaran şükür çok azaldı. dün kontrolüm vardı dr um herşeyin yolunda gitiğini söyledi yine heryerimi sıkı sıkı bandajlayıp perşembe günü kontrole çağırdı. yalnız karnımdaki şişlik hiç inmiyor hep lıkırlıkır ses geliyor içimden hep çok gazım var gibiyim sanırım narkoz kullanılan antibiyotik ve ilaçların etkisi. varmı bunun için önerebilceğiniz bişeyler bana?[/QUOT

ol canım ol burdaki çoğu kadının tek pişmanlığı o yada şu sebepten ameliyatı ertelemek gerçekten ihtiyacın varsa ve kararlıysan hemen ol hiç düşünme keşke şimdiki aklım 20 li yaşlarımda olsaydıda cebimde bukadar çok keşkem birikmeseydi
Ya cok tesekkur ederim bende bir an once olup kurtulmak istiyorum simdi is icin il disindayim her ne kadar korksamda ameliyat masasina yatmaktan donunce hemen randevu alicam

Selam kızlar, bakalım bizim dönemlerden kimler var.. 2016 Ocak Şubat - mart - Nisanda bıçak altına yatanları görelim :) öncesinde olupta bizi destekleyenler .. eller havaya memekent sakinleri .iş güç düğün hazırlıkları vs vs koşmaktan pek bakmadım buraya. bir ara ortamda değişmişti.. yeni ameliyat olacaklara bol şans dilerim .. karneyide şöyle koyalım :)
325 CC high profile - kolaltı kas altı 4 şubat 2016 :)

Selam kızlar, bakalım bizim dönemlerden kimler var.. 2016 Ocak Şubat - mart - Nisanda bıçak altına yatanları görelim :) öncesinde olupta bizi destekleyenler .. eller havaya memekent sakinleri .iş güç düğün hazırlıkları vs vs koşmaktan pek bakmadım buraya. bir ara ortamda değişmişti.. yeni ameliyat olacaklara bol şans dilerim .. karneyide şöyle koyalım :)
325 CC high profile - kolaltı kas altı 4 şubat 2016 :)
2016 ocak 20 ..325cc yuvarlak mentor plus profile dual plan..+ dikleştirme lollipop kesi :)

Fotograf yukledim lutfen bakip yorumlar miniz boyum 1.70 kilom 52 bu olculerde kac cc gider yuvarlak mi damla mi olur dokum yeter mi yoksa kasalti mi olur hanimlar hanim ablalar :110:

vallahi yaa nerlerde bu kadın@Cyndyrella sırra kadem bastı mübarek kaç haftadır yok inşllh iyidir bi sorunu yoktur???
Kızlar! Hepinizi çok seviyorum. Unutmadım kimseyi. Ama son zamanlar işler ters gitmeye başladı. Mememde küçük bir kist geldi elime moralim bozuldu. Sildim tüm fotoları. Nazar değdi dedim ama önemli bişii diğilmiş. Daha önceden var olan silikon sonrası yüzeye çıkmış. Silikon bu açıdan da iyi bişiimiş.

X